Noel [*] i Sonia, pies nie kot, ale też kochany, czyli o nas

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lut 09, 2022 12:52 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

No więc USG zostało w ostatniej chwili odwołane z powodu nagłej choroby lekarza, zrobilismy RTG - wyszło w mairę jak na wiek Noela dobrze, a rana goi sie prawidłowo. Węzły niepowiększone, więc tera czekamy jeszcze na usg i obsewrwujemy.
Ja się rozłożyłam z gorączką na zatoki i leżę, wychodzę tylko ostatkiem sił z Noelikiem, płakac mi się chce już...
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 09, 2022 20:36 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Dużo zdrowia dla Was kochane Dziewczynki :1luvu: :1luvu:
I najmocniejsze :ok: :ok: za USG Noelika.
Obrazek

MAU

 
Posty: 2627
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Czw lut 10, 2022 16:59 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

MAU pisze:Dużo zdrowia dla Was kochane Dziewczynki :1luvu: :1luvu:
I najmocniejsze :ok: :ok: za USG Noelika.

I od nas z serducha dobre mysli i kciuki :ok: :ok: :1luvu: Trzymajcie sie :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie lut 13, 2022 20:12 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

brooklynboogie pisze:
morelowa pisze:Śpisz tak, bo ona musi z Tobą? A na łóżko nie wejdzie?
To jest miłość.. :D

Tak, musi ze mną, a nie wolno jej na nic wskakiwać i zeskakiwać na 3 sprawnych łapach, więc tak już mamy...


Pańcia zeszła do parteru :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lut 13, 2022 20:14 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

brooklynboogie pisze:No więc USG zostało w ostatniej chwili odwołane z powodu nagłej choroby lekarza, zrobilismy RTG - wyszło w mairę jak na wiek Noela dobrze, a rana goi sie prawidłowo. Węzły niepowiększone, więc tera czekamy jeszcze na usg i obsewrwujemy.
Ja się rozłożyłam z gorączką na zatoki i leżę, wychodzę tylko ostatkiem sił z Noelikiem, płakac mi się chce już...


Łeee, złożyć się tam z powrotem do kupy, bo naślem kogo w okolice :201424

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 15, 2022 8:43 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Atta pisze:
brooklynboogie pisze:
morelowa pisze:Śpisz tak, bo ona musi z Tobą? A na łóżko nie wejdzie?
To jest miłość.. :D

Tak, musi ze mną, a nie wolno jej na nic wskakiwać i zeskakiwać na 3 sprawnych łapach, więc tak już mamy...


Pańcia zeszła do parteru :twisted:

No musiałam dla dobra sprawy najwyższej :) :)
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 15, 2022 8:45 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Atta pisze:
brooklynboogie pisze:No więc USG zostało w ostatniej chwili odwołane z powodu nagłej choroby lekarza, zrobilismy RTG - wyszło w mairę jak na wiek Noela dobrze, a rana goi sie prawidłowo. Węzły niepowiększone, więc tera czekamy jeszcze na usg i obsewrwujemy.
Ja się rozłożyłam z gorączką na zatoki i leżę, wychodzę tylko ostatkiem sił z Noelikiem, płakac mi się chce już...


Łeee, złożyć się tam z powrotem do kupy, bo naślem kogo w okolice :201424


Składam się jak mikroskopijne 1000 elementoew puzzle :ryk: Niełatwo :lol:
Dobrze że chociaż trochę słońca w końca zobaczyliśmy :piwa:
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lut 15, 2022 9:47 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

I niech Ci tego słońca jak najwięcej wychodzi, jeśli ma pomóc!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lut 19, 2022 21:27 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

brooklynboogie pisze:
Atta pisze:
brooklynboogie pisze:No więc USG zostało w ostatniej chwili odwołane z powodu nagłej choroby lekarza, zrobilismy RTG - wyszło w mairę jak na wiek Noela dobrze, a rana goi sie prawidłowo. Węzły niepowiększone, więc tera czekamy jeszcze na usg i obsewrwujemy.
Ja się rozłożyłam z gorączką na zatoki i leżę, wychodzę tylko ostatkiem sił z Noelikiem, płakac mi się chce już...


Łeee, złożyć się tam z powrotem do kupy, bo naślem kogo w okolice :201424


Składam się jak mikroskopijne 1000 elementoew puzzle :ryk: Niełatwo :lol:
Dobrze że chociaż trochę słońca w końca zobaczyliśmy :piwa:


Nie przypominaj mi o puzzlach :? Od ponad 3 miesięcy czekają na mnie takie z wyrokiem u kuzynki. Zaczęłam układać z jej córką i teraz ona czeka aż pojawię się, by iść dalej tą drogą. Zejdzie nam z rok i maki znów zakwitną późną jesienią :smiech3:

Hmmm.. ale dobrze,że Ty się już czujesz pozbierana 8)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 21, 2022 9:38 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Atta pisze:
brooklynboogie pisze:
Atta pisze:
brooklynboogie pisze:No więc USG zostało w ostatniej chwili odwołane z powodu nagłej choroby lekarza, zrobilismy RTG - wyszło w mairę jak na wiek Noela dobrze, a rana goi sie prawidłowo. Węzły niepowiększone, więc tera czekamy jeszcze na usg i obsewrwujemy.
Ja się rozłożyłam z gorączką na zatoki i leżę, wychodzę tylko ostatkiem sił z Noelikiem, płakac mi się chce już...


Łeee, złożyć się tam z powrotem do kupy, bo naślem kogo w okolice :201424


Składam się jak mikroskopijne 1000 elementoew puzzle :ryk: Niełatwo :lol:
Dobrze że chociaż trochę słońca w końca zobaczyliśmy :piwa:


Nie przypominaj mi o puzzlach :? Od ponad 3 miesięcy czekają na mnie takie z wyrokiem u kuzynki. Zaczęłam układać z jej córką i teraz ona czeka aż pojawię się, by iść dalej tą drogą. Zejdzie nam z rok i maki znów zakwitną późną jesienią :smiech3:

Hmmm.. ale dobrze,że Ty się już czujesz pozbierana 8)

Czyli puzzle rodem z horroru :ryk:
Noelik czuje się w miarę, w miarę...
Ja za to wychodzę z zapalenia zatok - gorączka mnie męczyła tydzień.

A swoją drogą to zawsze zazdrościłam tym, którzy mają jakąś FAJNĄ rodzinę, gdzie można się pośmiać razem i pogadać i poukładać puzzle :P
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 21, 2022 9:55 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Puzzle to ja sama. O rodzinie do układania i częstego spotykania to też mogę sobie pomarzyć.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lut 22, 2022 22:23 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Między nami kuzynkami tylko 3lata róznicy, ale nie ma az takiej zażyłości. Po prostu inne charaktery, a przede wszystkim patrzenie na świat. Za to z jej partnerem mam więcej wspólnych tematów, podejścia do pasji i... zazdroszczę mu cierpliwości do robienia choćby przynęt na ryby :mrgreen: Moja cierpliwość ogranicza się do dzieci i zwierząt (też nie wszystkich :twisted: ) Za to prawie 10letnia Mania to dla mnie idealna towarzyszka gier i zabaw. Po 40-tce możan się bawić bez ograniczeń, na mnie rodzice już nie krzyczą :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw mar 03, 2022 12:59 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Atta pisze:Między nami kuzynkami tylko 3lata róznicy, ale nie ma az takiej zażyłości. Po prostu inne charaktery, a przede wszystkim patrzenie na świat. Za to z jej partnerem mam więcej wspólnych tematów, podejścia do pasji i... zazdroszczę mu cierpliwości do robienia choćby przynęt na ryby :mrgreen: Moja cierpliwość ogranicza się do dzieci i zwierząt (też nie wszystkich :twisted: ) Za to prawie 10letnia Mania to dla mnie idealna towarzyszka gier i zabaw. Po 40-tce możan się bawić bez ograniczeń, na mnie rodzice już nie krzyczą :ryk:

ZAWSZE można się bawić bez ograniczeń - tego uczymy się od ukochanych naszych zwierzątek :P
My w poniedziałek idziemy na czyszczenie gruczołów i kontrolę z Noelikiem.

Dziewczyny, napiszcie proszę jak sobie radziecie z nerwicą i depresją, jeśli ktoś tak ma... Ataki paniki... Na mnie te góry leków już nie działają, terapia u psychologa musiała zostać odwołana ze względu na koszty zabiegów Noelika, jestem w takim paraliżu że nic nie mogę robić, strach przed przyszłością po prostu uniemożliwia mi normalne życie, ja naprawdę jestem zrozpaczona.
Biżuteria BIZANTICA na leczenie Noel http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27 ... #p11305892
O nas - Noel(*) Sonia i Holly(*)za TM viewtopic.php?f=21&t=200539
PERFUMY PRZECENA viewtopic.php?f=27&t=216138

brooklynboogie

Avatar użytkownika
 
Posty: 2243
Od: Sob kwi 25, 2009 0:43
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 03, 2022 21:28 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Brooklyn poczytaj o terapii ustawień systemowych Hellingera. Polecam z całego serca i jako psycholog i jako uczestnik. W Wawie masz na pewno wielu dobrych terapeutów. Albo terapia EFT. To nie są długoterminowe terapie. Ważne, by specjaliści byli dobrzy.

florka

 
Posty: 164
Od: Śro kwi 11, 2007 12:13
Lokalizacja: Połchowo, mała wieś na Kaszubach

Post » Pt mar 04, 2022 8:21 Re: Noel i Sonia - pies nie kot, ale też kochany, czyli o na

Mnie pomogła psychoterapia - jeden na jeden , z konkretnym psychoterapeutą. W ciągu dni. Po 20 latach cięzkiej nerwicy.
Ustawienia Hellingera nigdy do mnie nie przemawiały, sama ich zasada. Znam osoby chwalące sobie, ale jakoś nie widzę u nich poprawy przez lata. Co nie znaczy, że innym nie pomoże.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22992
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości