EDYCJA: NIEAKTUALNE/ ZNALEZIONY pies, pod Warszawą - pilnie

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt paź 05, 2018 9:20 EDYCJA: NIEAKTUALNE/ ZNALEZIONY pies, pod Warszawą - pilnie

Przybłąkał się do mnie pies, chyba młody. Samiec, średniego rozmiaru, kundelek czarny podpalany. Szczegóły na Fb: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
PILNIE potrzebuję go przekazać dalej - nie mogę go zatrzymać. Uda mi się go ewentualnie przetrzymać na działce do końca weekendu. Potem - cóż, chyba schronisko (wolałabym uniknąć).
Nie mam doświadczeń z psami i nie bardzo wiem, co jeszcze mogę zrobić (ma ogłoszenie na zgubione/znalezione, grupy Warszawa i Legionowo).
Mogę go gdzieś dowieżć.
Przyjmuję sugestie, co robić :)
Ostatnio edytowano Pon paź 15, 2018 8:40 przez gedyk, łącznie edytowano 1 raz

gedyk

 
Posty: 2
Od: Nie wrz 30, 2012 11:46

Post » Sob paź 06, 2018 20:56 Re: ZNALEZIONY pies, pod Warszawą - pilnie potrzebny DT

Może popytaj znajomych czy nie chcą psa. Ja niedawno szukałam i wzięłam z ogłoszenia z olx . Może ktoś ma garaż czy szope żeby go póki co przechować.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon paź 08, 2018 15:26 Re: ZNALEZIONY pies, pod Warszawą - pilnie potrzebny DT

szukam, szukam :)
Dziś przyjechali do mnie ludzie z gminy z referatu ochrony środowiska - mają się rozejrzeć za właścicielem. Na razie gimnastykujemy się i pies siedzi u nas.

gedyk

 
Posty: 2
Od: Nie wrz 30, 2012 11:46




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości