Skąd adoptować psa?

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt paź 19, 2018 9:55 Re: Skąd adoptować psa?

Dlatego warto czytać różne książki i różne artykuły , porównać, przemyśleć.
Więc proponuje jeszcze do przeczytania ten artykuł https://psy24.pl/wychowanie-psa,ac127/w ... resji,2476

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27100
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt paź 19, 2018 10:18 Re: Skąd adoptować psa?

Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie lub usunięcie wątku. Dziękuję.

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Pt paź 19, 2018 10:21 Re: Skąd adoptować psa?

Jestem przeciwna zamykaniu wątku.
Jest w nim taka masa informacji, głównie od Patmol, ale nie tylko, że naprawdę szkoda tego tracić.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13706
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon paź 22, 2018 11:04 Re: Skąd adoptować psa?

Ofelia pisze:Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie lub usunięcie wątku. Dziękuję.

Ponieważ na dogo już został założony wątek w stylu "zabierta to durne bydle bo wywiozę do schroniska"... Tak że teges.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon paź 22, 2018 13:41 Re: Skąd adoptować psa?

Alienor pisze:
Ofelia pisze:Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie lub usunięcie wątku. Dziękuję.

Ponieważ na dogo już został założony wątek w stylu "zabierta to durne bydle bo wywiozę do schroniska"... Tak że teges.

Bez przesady... Nie każda z nas jest tak silną osobą jak Ty, Alienor (poznałam Cię osobiście). Ja też psa oddałam, bo to było najlepsze wyjście z sytuacji. Nie do schronu, ale jednak. A to, że dziewczyna szuka rozwiązania i miejsca dla psa gdzie się da, to chyba dobrze, nie?

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon paź 22, 2018 15:07 Re: Skąd adoptować psa?

Koki-99 pisze:
Alienor pisze:
Ofelia pisze:Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie lub usunięcie wątku. Dziękuję.

Ponieważ na dogo już został założony wątek w stylu "zabierta to durne bydle bo wywiozę do schroniska"... Tak że teges.

Bez przesady... Nie każda z nas jest tak silną osobą jak Ty, Alienor (poznałam Cię osobiście). Ja też psa oddałam, bo to było najlepsze wyjście z sytuacji. Nie do schronu, ale jednak. A to, że dziewczyna szuka rozwiązania i miejsca dla psa gdzie się da, to chyba dobrze, nie?


Biorąc pod uwagę moje zdrowie, to silna mogę być tylko w marzeniach.
To, że szuka mu miejsca gdzie będzie kochany i zadbany - w porządku. Szkoda że od początku najwidoczniej nie szukała pomocy behawiorysty tylko miało się chyba samo uładzić. To, że teraz jest gotowa go "z marszu" zawieść do schroniska (szczepiony jednokrotnie) jest bardzo smutne, ale tłumaczy prośbę o zamknięcie lub usunięcie wątku.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon paź 22, 2018 15:14 Re: Skąd adoptować psa?

Nie czytałaś wątku na bieżąco.
Behawiorystka była na samym początku i to ona zasugerowała, że ten pies nie nadaje się do domu Ofelii.

Dziewczyny, dajcie spokój.
Znamy na forum Ofelię od pierwszych dni (czyi 16 lat!) i, zapewniam Was, żadne zwierzę w Jej rękach nie ucierpiało, a wiele zawdzięcza Jej życie i dobre domy.
Odpuśćcie.
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23733
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Pon paź 22, 2018 19:59 Re: Skąd adoptować psa?

może masz rację ana - zastanawiam się


może należy spuścić zasłonę miłosierdzia
:roll:
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Pon paź 22, 2018 20:07 Re: Skąd adoptować psa?

I milczenia....
I mimo pouczających postów jednak zamknąć wątek jak prosiła.
Każdy z nas jest w innej sytuacji i ma inną psychikę. Należy to uszanować.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10233
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości