Warszawa - pies do adopcji - gnębiony przez drugiego psa

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lip 20, 2018 13:06 Warszawa - pies do adopcji - gnębiony przez drugiego psa

Na razie wiem tyle, czekam jeszcze na zdjęcia:
Pies ok. 20 kg ale z niedowagą, wysokość mniej więcej do kolan, wiek 4-5 lat. Niekastrowany samiec.
Sierść czarna, krótka ale nie szorstka, zapewne z podszerstkiem. Pysk wydłużony, wąski, uszy szpiczaste ale położone. Ogon (prawdopodobnie ucięty w połowie) krótki, zwiewna kitka. Najbliżej mu do owczarka niemieckiego, chociaż to takie dość luźne podobieństwo.
Ma niedoczynność tarczycy oraz trzęsie się (albo dawny uraz kręgosłupa, albo wielki stres).
Przebywa razem ze swoim niekastrowanym bratem, który go bardzo dotkliwie pogryzł.
Psy na terenie jakiejś firmy, nikomu na nich nie zależy. Mieszkają w kojcu. Poszukiwany dom dla pieska zastraszonego - boi się podejść nawet wabiony jedzeniem.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt lip 20, 2018 19:27 Re: Warszawa - pies do adopcji - gnębiony przez drugiego psa

A na Dogomanii pisałaś? tam prędzej ogarną problem.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pt lip 20, 2018 23:20 Re: Warszawa - pies do adopcji - gnębiony przez drugiego psa

Nie próbowałam, bo nie mam tam konta. Wparowałabym nagle z pierwszym postem na temat adopcji psa. Takich są setki. Nie wiem, czy coś osiągnę w ten sposób...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro lip 25, 2018 21:06 Re: Warszawa - pies do adopcji - gnębiony przez drugiego psa

Po ogłoszeniu na fb (nie mojego autorstwa) ktoś się zgłosił na DT dla psa. Teraz czekamy, co się okaże.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob lip 28, 2018 6:08 Re: Warszawa - pies do adopcji - gnębiony przez drugiego psa

jesli chcesz dodac na Dogomanie to mam konto od wielu, wielu lat :) Daj znac moge dodac. Choc latwiej pewnie by bylo ze zdjeciem. Gdyby cos wyslij pls priv bo bede dzis w trasie :)

Choc akurat dogomanie dopadla smierc kliniczna zwiazana z FB.

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Sob lip 28, 2018 21:03 Re: Warszawa - pies do adopcji - gnębiony przez drugiego psa

Dziękuję :)
Mam nadzieję jutro dowiedzieć się czegoś więcej. Na razie osoba chętna na DT zrezygnowała, rozmyśla ktoś inny, ale ja jakoś jestem sceptyczna...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości