PSI ALERGOLOG WARSZAWA

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lip 24, 2017 8:56 PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Adoptowalam w marcu pekinczyka -sunie nazywa się Emi. Emi ma ciągle problemy z oczkami, łzawią i są czerwone, po wyjściu na spacer kicha i drapie się przerwa więc zaczęłam podejrzewać alergie. Moja wetka nie radzi sobie z leczeniem. Sądzę że Emi została wyrzucona z powodu problemów zdrowotnych, urodziła zdrowe szczeniaczki więc jej się pozbyto.Dlatego bardzo potrzebujemy dobrego, sprawdzonego alergologa w Warszawie. Od koleżanki otrzymałam namiary na dr. Karaś- Tęczę czytałam opinię i ma różne. Proszę o pomoc dla Emi.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 24, 2017 8:57 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Gosiagosia pisze:Adoptowalam w marcu pekinczyka -sunie nazywa się Emi. Emi ma ciągle problemy z oczkami, łzawią i są czerwone, po wyjściu na spacer kicha i drapie się ,więc zaczęłam podejrzewać alergie. Moja wetka nie radzi sobie z leczeniem. Sądzę że Emi została wyrzucona z powodu problemów zdrowotnych, urodziła zdrowe szczeniaczki więc jej się pozbyto.Dlatego bardzo potrzebujemy dobrego, sprawdzonego alergologa w Warszawie. Od koleżanki otrzymałam namiary na dr. Karaś- Tęczę czytałam opinię i ma różne. Proszę o pomoc dla Emi.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 24, 2017 9:41 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Gosiu, mnie kilka lat temu polecali dr Dembele od chorób skóry (w tym alergie)
Finalnie do Niego nie trafiłam, ale odsyłało mnie na konsultacje do Niego dwóch innych wetów, bo podobno dobry specjalista.
http://bialobrzeska.waw.pl/dr-n-wet-kourou-dembele/

Może ktoś będzie miał lepszą sugestię, stricte okulistyczno-alergiczną (dr Garncarz?)

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Pon lip 24, 2017 12:48 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Aia pisze:Gosiu, mnie kilka lat temu polecali dr Dembele od chorób skóry (w tym alergie)
Finalnie do Niego nie trafiłam, ale odsyłało mnie na konsultacje do Niego dwóch innych wetów, bo podobno dobry specjalista.
http://bialobrzeska.waw.pl/dr-n-wet-kourou-dembele/

Może ktoś będzie miał lepszą sugestię, stricte okulistyczno-alergiczną (dr Garncarz?)

Aiu bardzo dziękuję za odpowiedz. Co dr. Dembele znam go i powiem szczerze że mam mieszane uczucia , wiem że to slawa i wykładowca na Weterynarii ale nie poznał się na chorobie mojej Miki.
A gdzie przyjmuje dr. Garncarz ?.
Pozdrawiam

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 24, 2017 14:02 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Ale Garncarz to tylko oczy. przyjmuje na Grypy AK Północ to za Bartycką http://www.garncarz.pl/index.html. Karaś Tęcza jest jak dla mnie super. Leczyła mi za darmo Kajtka, podarowała mu worek karmy wart 300 zł plus dwa opakowania szamponu a za leki płaciłam po cenach hurtowych. Niektórzy polecają jeszcze Milewska, która diagnozuje biorezonansem.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Pon lip 24, 2017 18:09 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Ewa.KM pisze:Ale Garncarz to tylko oczy. przyjmuje na Grypy AK Północ to za Bartycką http://www.garncarz.pl/index.html. Karaś Tęcza jest jak dla mnie super. Leczyła mi za darmo Kajtka, podarowała mu worek karmy wart 300 zł plus dwa opakowania szamponu a za leki płaciłam po cenach hurtowych. Niektórzy polecają jeszcze Milewska, która diagnozuje biorezonansem.

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz. U Emi najgorsze to właśnie oczy, często są czerwone i łzawią. O dr Karaś- Tęcza słyszałam właśnie ją polecila mi koleżanka która leczyla u niej swojego Westa i też była bardzo zadowolona. Gorąco pozdrawiam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lip 24, 2017 20:12 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Karas Tęcza od razu robi wymaz z worka spojówkowego i nie trzeba czekac na wynik z laboratorium, a Garncarz np. zakwestionował diagnoze innego mojego weta który u kotki rozpoznał zespól suchego oka i zaordynował leczenie dozywotnio cyklosporyną a Garncarz stwierdził ze to normalka po ostrym kocim katarze i żadna cyklosporyna nie jest potrzebna.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Pon lip 24, 2017 21:48 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Ewa.KM pisze:Karas Tęcza od razu robi wymaz z worka spojówkowego i nie trzeba czekac na wynik z laboratorium, a Garncarz np. zakwestionował diagnoze innego mojego weta który u kotki rozpoznał zespól suchego oka i zaordynował leczenie dozywotnio cyklosporyną a Garncarz stwierdził ze to normalka po ostrym kocim katarze i żadna cyklosporyna nie jest potrzebna.

A który mial racje ?
Emi chyba jest uczulona na coś w powietrzu bo kicha tylko na dworzu ale drapie się często, skóra czysta bez skórnych objawów, nie będę gdybac.. Umowie się do dr. Karaś- Tęcza

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 25, 2017 19:43 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Jeśli pies ma problem z oczami to idź też do okulisty.
Garncarz najlepszy.
Może ma wrodzone wady powiek tudzież problemy z kanalikami łzowymi (w końcu to rasa typu brachycefalicznego)

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Wto lip 25, 2017 20:16 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Koniczynka47 pisze:Jeśli pies ma problem z oczami to idź też do okulisty.
Garncarz najlepszy.
Może ma wrodzone wady powiek tudzież problemy z kanalikami łzowymi (w końcu to rasa typu brachycefalicznego)

Dziś byłyśmy na kontroli , jest lepiej ale jeszcze nie tak do końca. Poprosiłam wetki o sprawdzenie kanalikow łzowych ale nas zbyla stwierdziła że nie ma takiej potrzeby bo ona widzi że to napewno nie zapchane kanaliki 8O nie wiem po czym poznała ale jedno wiem że tam już nie pójdę. Skończę kropelki i zapisze się do dr. Garncarza. Pozdrawiam

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 25, 2017 21:18 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Gosiagosia pisze:
Koniczynka47 pisze:Jeśli pies ma problem z oczami to idź też do okulisty.
Garncarz najlepszy.
Może ma wrodzone wady powiek tudzież problemy z kanalikami łzowymi (w końcu to rasa typu brachycefalicznego)

Dziś byłyśmy na kontroli , jest lepiej ale jeszcze nie tak do końca. Poprosiłam wetki o sprawdzenie kanalikow łzowych ale nas zbyla stwierdziła że nie ma takiej potrzeby bo ona widzi że to napewno nie zapchane kanaliki 8O nie wiem po czym poznała ale jedno wiem że tam już nie pójdę. Skończę kropelki i zapisze się do dr. Garncarza. Pozdrawiam

Tak powiedziała Karaś-Tęcza?
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto lip 25, 2017 21:20 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Gosiagosia pisze:
Ewa.KM pisze:Karas Tęcza od razu robi wymaz z worka spojówkowego i nie trzeba czekac na wynik z laboratorium, a Garncarz np. zakwestionował diagnoze innego mojego weta który u kotki rozpoznał zespól suchego oka i zaordynował leczenie dozywotnio cyklosporyną a Garncarz stwierdził ze to normalka po ostrym kocim katarze i żadna cyklosporyna nie jest potrzebna.

A który mial racje ?
Emi chyba jest uczulona na coś w powietrzu bo kicha tylko na dworzu ale drapie się często, skóra czysta bez skórnych objawów, nie będę gdybac.. Umowie się do dr. Karaś- Tęcza

Garncarz maił rację, kotka nie dostaje cyklosporyny i z oczami nie ma problemu.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Wto lip 25, 2017 21:20 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Ewa.KM pisze:
Gosiagosia pisze:
Koniczynka47 pisze:Jeśli pies ma problem z oczami to idź też do okulisty.
Garncarz najlepszy.
Może ma wrodzone wady powiek tudzież problemy z kanalikami łzowymi (w końcu to rasa typu brachycefalicznego)

Dziś byłyśmy na kontroli , jest lepiej ale jeszcze nie tak do końca. Poprosiłam wetki o sprawdzenie kanalikow łzowych ale nas zbyla stwierdziła że nie ma takiej potrzeby bo ona widzi że to napewno nie zapchane kanaliki 8O nie wiem po czym poznała ale jedno wiem że tam już nie pójdę. Skończę kropelki i zapisze się do dr. Garncarza. Pozdrawiam

Tak powiedziała Karaś-Tęcza?

Nie jeszcze u niej nie byłyśmy, to wetka co zaczęła nas prowadzić.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 25, 2017 21:29 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Zobacz zdjęcia psa z 7 lipca. https://www.facebook.com/Dermawet/
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Śro lip 26, 2017 9:04 Re: PSI ALERGOLOG WARSZAWA

Ewa.KM pisze:Zobacz zdjęcia psa z 7 lipca. https://www.facebook.com/Dermawet/

Obejrzałam wszystkie zdjęcia :? Faktycznie prawdziwy lekarz ❤❤ teraz wyjeżdżam ale po powrocie do niej pojedziemy.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25464
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości