Splesniala karma zooplus

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob mar 04, 2017 11:39 Splesniala karma zooplus

Witam temat nie jest odnosnie kotow, ale moze byc z nimi zwiazany. Chcialabym ostrzec wszystkich o karmie z zooplus, moze przyjsc z mila niespodzianka taka jaka jest plesn :strach: Zamowilam mojej swince morskiej karme 13.01.2017 r. JR Farm z papryka. Dzisiaj patrze na jedzenie ktore mialam w blaszanej puszce i posiada plesn. Ja glupia czujac dziwny zapach myslalam ze to normalne i nadal ja podawalam. Przez ta syfiasta karme prawdopodobnie Gustaw ma jakiegos rodzaju grzybice ktora zauwazylam wczoraj wieczorem (ladnie sie schowala pod gruba warstwa siersci na zadku). Wracajac do karmy, 2 pozostale worki ktore sa zamkniete hermetycznie takze splesnialy. Pisalam juz do zooplus, lecz czekam na odpowiedz, jestem ciekawa co maja zamiar zrobic, pewnie i tak nic nie odzyskam ani pieniedzy ani karmy. Dlatego przestrzegam was, sprawdzajcie swoje karmy dla zwierzat zamawiane z zooplus. Nie popelniajcie takiego bledu jak ja i jesli pozywienie oddstaje chodz troche od normy za zadna cene nie podawajcie temu zwierzakowi. Zycze wiecej szczescia niz ja z moja biedna swineczka, zbyt zaufalam zooplus i oto tego efekt.
Edit: Sasiad sie zlitowal i zawiozl nas do weterynarza i swiniak ma grzybice poza tym wszystko jest okej.
Obrazek
Pikuś 2006-2017r. 13:25 na zawsze w moim sercu (*)

Danera

Avatar użytkownika
 
Posty: 67
Od: Sob sty 28, 2017 11:50

Post » Czw kwi 06, 2017 11:24 Re: Splesniala karma zooplus

Nie sadzę by to zooplus odpowiadał za spleśnienie karmy jeśli była jeszcze w terminie ważności i nie miała porozwalanych opakowań. Jak dystrybutor karmy mógł przyczynić się do spleśnienia produktu zamkniętego w hermetycznym opakowaniu? O ile nie musiał być przechowywany w szczególnych warunkach - a zakładam że to karma sucha która takowych nie wymaga.
Tym bardziej że mowa o karmie jednej firmy. Sądzę że to ona ponosi odpowiedzialność za zapakowanie zbyt mokrego bądź już spleśniałego pokarmu do opakowań.

Jak najbardziej masz prawo do reklamacji (acz minęły trzy miesiące od zakupu - więc też pytanie o warunki przechowywania się nasuwa) w zooplusie, tak samo jak w sklepie gdy kupisz puszkę i okaże sie że w środku jest zepsuty groszek. Ale co do zarzucania winy - to myślę że jest to mocno na wyrost.

Blue

 
Posty: 23416
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Wto kwi 11, 2017 10:44 Re: Splesniala karma zooplus

Wszystko się wyjaśniło a ja dostałam zwrot pieniedzy
Obrazek
Pikuś 2006-2017r. 13:25 na zawsze w moim sercu (*)

Danera

Avatar użytkownika
 
Posty: 67
Od: Sob sty 28, 2017 11:50




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości