Dysplazja a karma dla psa

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lut 16, 2017 13:03 Dysplazja a karma dla psa

Witajcie,
mam dwa koty i jednego psa. Ten pies jest już ze mną 13 lat, od kiedy wziąłem go ze schroniska, jak jeszcze był szczeniakiem. Jak koty lubią chodzić własnymi ścieżkami, to Vladi chodzi cały czas przy mnie, nie opuszcza mnie nawet na krok. Pracę mam zdalną więc cały czas jestem przy nim, jak muszę iść do jakiegoś sklepu, wkładam go do transportera i idę z nim. Jednak od pewnego czasu mój psiak ma pewien problem, nie dość, że jest już w podeszłym wieku, to również ma dysplazję. Jesteśmy pod stalą kontrolą weterynarza, który nam przepisał jakieś leki, oprócz tego zaproponował zmianę karmy na taką, która będzie wzmacniała jego kości i stawy. Tym sposobem trafiłem na karmę Uniq Nordic Gold Mimer https://uniqnordicgold.pl/mimer/ i mam w związku z tym pytanie do Was. Czy słyszeliście kiedykolwiek o niej? Czy może ona pomóc mojemu psiakowi?

vladi

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Czw lut 16, 2017 12:49

Post » Pon lut 20, 2017 22:16 Re: Dysplazja a karma dla psa

Kup porządny suplement typu Artroflex.
I najlepsze jest naturalne żywienie typu barf a nie chrupy i to jeszcze tak wątpliwej jakości.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

Post » Śro cze 28, 2017 8:19 Re: Dysplazja a karma dla psa

A czy Twój weterynarz nie określił, jakiego rodzaju karmę i jakie jej składniki są potrzebne psu ? Może warto skonsultować się z innym wetem ?

IgnacXX

 
Posty: 1
Od: Pt maja 12, 2017 13:24




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości