Chihuahua w domu

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sty 04, 2017 17:20 Chihuahua w domu

Witam,

Dzisiaj mój dom przywitał nowego domownika - Chihuahua. Dwie moje kotki na razie spoglądają na niego z dystansem, ale może będzie lepiej...
Tu rodzi się pytanie, czy powinnam w jakiś sposób izolować karmy dla kotów i szczeniaka? Czy miski mogą stać obok siebie i zwierzęta będą potrafiły odróżnić co jest kogo?

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?

pozdrawiam,
Ewka
Ostatnio edytowano Nie lut 05, 2017 17:02 przez Ewcia19877, łącznie edytowano 1 raz

Ewcia19877

 
Posty: 1
Od: Śro sty 04, 2017 16:59

Post » Czw sty 05, 2017 7:51 Re: Chihuahua w domu

Jeśli umieją czytać -to możesz podpisać miski. 8)
Jeśli nie umieją -no to musisz je kamic oddzielnie i sama pilnować żeby każdy jadł swoją karmę.

jaką karmą karmisz zwierzaki ?
Zwierzaki nie wiedzą, która karma jest dla kogo -bo jak to mają zgadnąć.

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27101
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sty 05, 2017 19:38 Re: Chihuahua w domu

Pies potrzebuje innej, mniej białkowej karmy. Psy nie powinny jeść kociej. Okazjonalnie nie powinno zaszkodzić. Chi bardzo fajnie się dogadują z innymi zwierzętami. Moje dwie śpią z kotami, akceptują szczury i nutrie. Oczywiscie, nie bedą rozróżniać karm. Przeważnie kocie są bardziej smakowite. Moje koty mają jedzenie wyżej, psy na podlodze. Ważne, żeby szczeniak nie miał dostępu do kuwety. Szczeniaki maja słabość do kocich kup. Niestety, po zjedzeniu mogą ciężko zachorowac, szczególnie takie maleństwo. Znajoma z trudem uratowała mopsika po takim częstowaniu się w kuwecie.

Jaaga

 
Posty: 1664
Od: Pon lip 03, 2006 16:49
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw lut 23, 2017 11:30 Re: Chihuahua w domu

marzył mi się zawsze Chihuahua, ale póki co mam tylko moją kocinę :) wrzucisz jakieś zdjęcia?
bo BEZPIECZNE KOTY to szczęśliwe koty http://www.bezpiecznekoty.pl

Marta BK

 
Posty: 42
Od: Śro mar 04, 2015 12:16

Post » Pon lip 03, 2017 18:16 Re: Chihuahua w domu

I jak tam Chi się miewa? Może wrzucisz jakąś fotkę?

ezynka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2382
Od: Pon sie 22, 2005 18:18
Lokalizacja: Świecie, kujawsko-pomorskie




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości