Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma kasy

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro gru 14, 2016 7:26 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

zrobiłaś aż nadto,niestety sama wiesz, że nie zawsze sie udaje a głównym przeciwnikiem nie był brak kasy czy chęci ale alkohol, z tym nie wygrasz
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob gru 17, 2016 19:53 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

Berni- przykro,że odszedł Latek,ale taka jest przykra kolej rzeczy. Trzymaj się i walcz o inne zwierzaki. Szkoda,że pani z Lusią się nie pojawiła. Tacy ludzie nie zdają sobie sprawy ,że zwierzę też cierpi,ale tego nie powie. Zaoferowałam 100zł na pierwszą wizytę i dalej jest to aktualne. Śledzę stronę dogomanii i jestem na bieżąco, ale nie mogę tam odpisywać bo nie jestem zarejestrowana. Dobrego wieczoru życzę Krysia

krysia1234

 
Posty: 206
Od: Wto gru 29, 2015 17:33

Post » Nie gru 25, 2016 16:12 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

Dziewczyny Wesołych Świąt. Berni- jak coś będziesz wiedziała o suni,to pisz. Pozdrowienia :1luvu:

krysia1234

 
Posty: 206
Od: Wto gru 29, 2015 17:33

Post » Pt sty 13, 2017 19:12 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

Nie mogę pisać na dogomani więc piszę tu. Wydaje mi się,że trzeba zawiadomić organizację do spraw zwierząt,oni powinni pomóc przekonać właścicielkę co do leczenia Lusi :D

krysia1234

 
Posty: 206
Od: Wto gru 29, 2015 17:33

Post » Sob sty 28, 2017 17:34 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

Berni i Elik- działajcie do skutku. Czytam na bieżąco informacje na dogomanii i chciałabym,żeby sunia wyzdrowiała i nie cierpiała. Jak będzie weterynarz to szybko do niego. Ja oferuję 50zł. Elik napisz mi na PW swój numer telefonu ,albo pisz też na tym wątku :D

krysia1234

 
Posty: 206
Od: Wto gru 29, 2015 17:33

Post » Śro lut 01, 2017 15:32 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

Nie obyło się bez początkowych komplikacji (pani nie pojawiła się o umówionej godzinie), ale ostatecznie udało się i sunia pojechała do lecznicy.


Obrazek tu grzecznie czeka na swoją kolej w poczekalni

Obrazek troszkę się bała, w tle jej brat sobowtór!!! 
Obrazek


Obrazek w fachowych i troskliwych rękach pana dr Gierka

Obrazek w oczekiwaniu na wyniki badań krwi, Lusia zmęczona po przeżyciach dzisiejszego dnia



Elik już w sumie wszystko napisała. Dzisiejsza wizyta to jakby odbyła się w zupełnie innym gabinecie. Lekarze cudowni, zainteresowani, fachowi. Przez to mają faktycznie niezłą kolejkę pacjentów, ale warto było poczekać.

Dziękuję TZ Toli że zadzwonił o 10-tej - akurat już byłyśmy w poczekalni i wszystko się wyjaśniło. 

Lusia miała wykonane rtg i badania krwi. Nie ma przerzutów do płuc a wyniki ma bardzo dobre, wręcz idealne. Aż dziwne zważywszy że ma tego guza i nie ja karm super premium. Dzisiaj się dowiedziałam że jakieś chrupki (pewnie najtańsze) i chleb z gotowaną wątróbką. Pani doktor sama była zdziwiona i chyba mile zaskoczona. Ja również!

Dr Gierek powiedział że guz nie może tak zostać, będzie rósł i będzie coraz gorzej i należy operować. Operacja zaplanowana i umówiona na 12-stą 14-stego lutego.  
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Śro lut 01, 2017 17:50 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

berni pisze:[...]Operacja zaplanowana i umówiona na 12-stą 14-stego lutego.

super!
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 05, 2017 20:29 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

jeśli ktoś chciałby pomóc w sfinansowaniu operacji dla suni proszeni są o wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji Zea
http://fundacjazea.mmknet.pl/

Bardzo ważne - tytuł przelewu: nick - sunia z guzem


Dwa razy w tygodniu osoba z Fundacji będzie przekazywała info o wpłatach. Przewidywany, szacunkowy koszt operacji to 500 zł.
Diagnostyka z dnia 01.02.2017r. wyniosła 120 zł.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie lut 05, 2017 23:50 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

Zachary przelała 500zł, sunia ma pieniążki na operację :)

rozi

 
Posty: 34
Od: Sob maja 03, 2008 21:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 06, 2017 7:06 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

rozi pisze:Zachary przelała 500zł, sunia ma pieniążki na operację :)


Bardzo dziękujemy :)
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lut 06, 2017 12:49 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 12, 2017 9:00 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

Berni - ja obiecane 50 zł wpłacę 14 lutego, trochę z opóźnieniem,ale pieniążki się przydadzą na dalsze leczenie lub karmę. Trzymam kciuki za sunię. Tobie Berni dziękuję,że nagłośniłaś sprawę. Wszystkim dziewczynom-forumowiczom, które się angażują, wpłacają fundusze i pomagają przy sprawnej organizacji i zbiórce pieniążków- WIELKIE DZIĘKI. Życzę dobrej niedzieli i bądźmy razem z sunią 14 lutego Krysia :1luvu:

krysia1234

 
Posty: 206
Od: Wto gru 29, 2015 17:33

Post » Wto lut 14, 2017 9:37 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

nie mam konta na dogomanii - piszę tutaj
trzymam kciuki :ok:
i za operację, ale przede wszystkim za to, by opiekunka nie zmieniła zdania..i stawiła się na czas.. :ok:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lut 14, 2017 21:43 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

Berni- obiecane 50 zł wpłaciłam dzisiaj na konto fundacji z dopiskiem dla suni z guzem. Dopiszcie mnie na listę na dogomanii. Cieszę się że operacja się udała i trzymam kciuki za Lusię. Szkoda tylko że właścicielka jest uparta,tkwi w swoim uporze i nie chce pomocy po operacji. Przecież wolontariusze zrobiliby to sprawnie i za darmo. Dziewczyny czytam dogomanię na bieżąco, więc piszcie co tam dalej z psinką. Pozdrawiam i spokojnego wieczoru :1luvu:

krysia1234

 
Posty: 206
Od: Wto gru 29, 2015 17:33

Post » Czw lut 16, 2017 21:59 Re: Pomoc dla suni z ogromnym guzem- uboga Opiekunka nie ma

Lusieńko- bądź szczęśliwa za Tęczowym Mostem. Wam dziewczyny wielkie podziękowania za zaangażowanie i pomoc. Bardzo szkoda Lusi ,ale na pewne rzeczy i sytuacje nie mamy wpływu [jesteśmy tylko ludźmi]

krysia1234

 
Posty: 206
Od: Wto gru 29, 2015 17:33

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron