Sznaucer Wigor PILNIE szukamy domu dla staruszka! Wawa

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sie 10, 2016 11:24 Sznaucer Wigor PILNIE szukamy domu dla staruszka! Wawa

Właściwie to powinnam była zrobić to wcześniej ale w ferworze walki z wetami i fb jakos nie wpadłam na to.

Szukamy domu w trybie pilnym dla mojego podopiecznego ze schroniska na paluchu. Tym bardziej to istotne że psiak już swoje lata ma i zależy nam żeby trafił do domu na starość. Widać już po nim takie typowe dla staruszków zwiotczenia skóry i mięśni ale ogólnie poza tym co mu dolega jest w nienajgorszej kondycji. W tym roku stw problem z serem, ktory nie wymaga leczenia, na spondylozę pomaga akupunktura, ma zdeformowaną łapkę bo do schronu trafił z otwartym złamaniem i stracił jakiś tam paliczek. Poza tym w maju miał usuniętą śledzione nowotworową i w najnowszym rtg wyszly zacienienia ktore moga byc pozostałością po jakiejś infekcji ale mogą też być nowotworem. Jeszcze nie wiemy, ale bedziemy sie starali jak najszybciej dowiedzieć.

Z charakteru to typowy sznaucerowaty koles. Wesoły i zrównoważony. U wetów albo się kładzie albo merda ogonem. W wieku raczej 13 niż 10 lat. od ponad 6 w schronisku i już naprawdę ma coraz mniej czasu na znalezienie domu!!!!!!!!
Suki akceptuje i bardzo lubi o ile nie są dominujące. Od poczatku w schronie byl z jakas w boksie. Do samców fikał ostro ale pozytywnymi metodami udało nam sie wypracować spokój. Na spacerach poza schronem pilnuje się osoby z ktorą nawiązał więź. Nalezy uważać odnośnie innych psow ale on jest coraz bardziej odwolywanly wiec to kwestia też do wypracowania.

Może ktoś z was zastanawia się nad pomoca jakiemuś staruszkowi i mógłby mu pomóc. Z mojej strony deklaruję wsparcie wet i transportowe. Potrzebny jest dom żeby ktoś się nim zajał bardziej indywidualnie niż w schronie. Jakichś mega operacji nie przewidujemy bo były problemy z oddychaniem podczas ostatniej narkozy wiec bym nie ryzykowała kolejną z jakiegoś błahego powodu.

Sama bym wzieła ale w domu 8 kotów a Wigi na spacerach niby nie zwraca uwagi ale raz sie nakręcił na kota jak pojechaliśmy na zdjęcia.
Link do wydarzenia na fb
https://www.facebook.com/events/1558793894425109/

http://www.napaluchu.waw.pl/czekam_na_c ... /001000867

W linkach są kontakty do mnie i mojej kuzynki, ktora jest jego druga wolontariuszką. W razi pytań na wszystko odpowiem o ile tylko będę znała odpowiedź. :)
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sie 16, 2016 20:10 Re: Sznaucer Wigor PILNIE szukamy domu dla staruszka! Wawa

:201412
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob paź 22, 2016 23:01 Re: Sznaucer Wigor PILNIE szukamy domu dla staruszka! Wawa

Podbijam żeby nie wypadło. Oczywiście Wigor w dalszym ciągu czeka na dom. NIby ładny pies w typie rasy a nikt nie chce... :cry:
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 16, 2016 15:24 Re: Sznaucer Wigor PILNIE szukamy domu dla staruszka! Wawa

Podrzucę chłopaka :ok:

jak się zdrowotnie trzyma? Pisałaś że jest podejrzenie nawrotu nowotworu?
Natalka [*] 17 lipca 2008, Sokółka [*] 22 lipca 2016 , Sierżant [*] 5 grudnia 2016 , Buras [*] 14 grudnia 2018, Agrest [*] 21 października 2019, Bura [*] 15 stycznia 2020, Skarpetka [*] 11 marca 2021, Merida [*] 7 stycznia 2023, Królewna [*] 21 lutego 2023, Colin [*] 27 maja 2023, Szuma [*] 19 lutego 2024
Oddam starsze książki szkolne i akademickie
Wypożyczalnia łapacza - klatki-łapki i bytowe itp

piotr568

 
Posty: 6928
Od: Czw sie 30, 2007 17:42

Post » Śro lis 16, 2016 23:27 Re: Sznaucer Wigor PILNIE szukamy domu dla staruszka! Wawa

Na ponowionym RTG po miesiącu podejrzane zmiany sie nie ujawniły, wic mam nadzieje ze jest ok. We krwi nic podejrzanego specjalnie nie widać. Jakieś tam przekroczenia ale wszystko na granicy normy. Trochę się wątroba posypała od leków ale mam nadzieje że niedlugo juz będziemy inaczej gadać. Za kilka dni sie wyjaśni wszystko definitywnie. Kciuki nie zaszkodzą. ;)
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lis 20, 2016 17:50 Re: Sznaucer Wigor PILNIE szukamy domu dla staruszka! Wawa

:piwa: :piwa: :piwa:

I na nową drogę życia :ok: :ok: :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lis 22, 2016 0:07 Re: Sznaucer Wigor PILNIE szukamy domu dla staruszka! Wawa

Pojechał!!!!!! Troche sie stresował wczoraj ale da rade. To bardzo zrównowaażony i pewny siebie psiak. Troche sie tylko tego leku speparacyjnego obawiam, ale poradą sobie z pewnością.
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości