Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna pomoc

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto gru 30, 2014 9:46 Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna pomoc

Na demotywatorach pojawiła się prośba o pomoc. Przywiązanie do samego końca - pies czuwa przy grobie swojego ludzkiego przyjaciela. Osoba przyjezdna nakarmiła psa, zrobiła zdjęcia i prosi o ewentualną pomoc dla psiaka. Może jest tu ktoś z okolicy...


http://demotywatory.pl/4436071/Przywiaz ... mego-konca
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 30, 2014 9:53 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

przecież on nie przeżyje ,trzeba Go zabrać :idea:
Nie mam czym jechać :cry: :cry: :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 30, 2014 10:18 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Nie widzę tego psa na zdjęciach???
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto gru 30, 2014 10:21 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

MALUTKI ,BRĄZOWY ,PRZY ZNICZACH..
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 30, 2014 10:26 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Straszne :cry: :cry: :cry:

Tu jest piesek:

Obrazek
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Wto gru 30, 2014 10:31 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

nie mam jak jechać ,nie mam czym ,bezradność jest straszna.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 30, 2014 10:45 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Jaki malutki :cry:
Jezu, kto tam blisko mieszka. Trzeba go zabrać choć na parę dni, aby był czas zorganizować transport do Warszawy. Gdzieś go "upchniemy".
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto gru 30, 2014 10:51 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Dorcia szukaj kogoś z samochodem, pojedźmy po niego.
Taka wierność. A czym są ludzie wobec niego, znikąd pomocy, mają go w d....
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto gru 30, 2014 11:07 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Czy ktoś mógłby umieścić ten temat na dogo? Ja niestety nie jestem tam zalogowana? Warto by się było skontaktować z rodziną tego zmarłego. Biedny psiak..
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=111621

mamucik

 
Posty: 2942
Od: Wto kwi 20, 2004 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 30, 2014 11:09 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Za pól godziny mogę wyjść z domu, za godzinę w centrum Warszawy mogę Was zgarnąć.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Wto gru 30, 2014 11:10 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Zna ktoś organizacje pro-zwierzęce w Pułtusku?
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto gru 30, 2014 11:20 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Agneska pisze:Za pól godziny mogę wyjść z domu, za godzinę w centrum Warszawy mogę Was zgarnąć.


Aneska, jaka zwykle niezawodna :1luvu:
Agnieszko ja mogę dopiero po pracy. Nie ma mowy o wcześniejszym wyjściu. Nie puścili mnie nawet do lekarza, wczoraj.
Czy ktoś może jechać teraz z Agneską. Bez dalszych konsekwencji czyli opieki nad psiakiem - chodzi tylko o zabranie go z cmentarza.
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto gru 30, 2014 11:21 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Tutaj jest ktoś kto chce przygarnąć tego psiaka https://www.facebook.com/dorota.konieczny1

cytuję
jESTEM WSTANIE ZABRAĆ TEGO PSA JEŻELI JESZCZE NIE ZAMARZŁ !!!! NIESTETY MIESZKAM W WAWIE I NIE MAM AUTA ,CZY KTOŚ MÓGŁBY GO PRZYWIEŹĆ ?????
BARDZO PROSZĘ O KONTAKT OSOBĘ KTÓRA WSTAWIŁA ZDJĘCIA!!!

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto gru 30, 2014 11:27 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Witam
przyszedłem tu z dogo.Chciałem podziękować,że próbujecie działać.Dziękuję Tobie dorciu,Tobie Prakseda,wszystkim razem i każdemu z osobna.Jesteście dobrymi ludżmi.Wątek dotyczący tej sprawy założony został na dogo-odzew nijaki.Właśnie dlatego przyszedłem tu.Raz jeszcze dziękuję.
RUFUSIK
RUFUSIK
 

Post » Wto gru 30, 2014 11:31 Re: Winnica/Pułtusk. Pies nie odchodzi od grobu,potrzebna po

Hmm,to chyba dorcia44 na FB napisała,że jest w stanie zabrać tego pieska,prawda? :)
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości