MAŁO-ŚREDNIA czarna sunia od bezdomnego .Błagam o pomoc.

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob maja 31, 2014 15:00 MAŁO-ŚREDNIA czarna sunia od bezdomnego .Błagam o pomoc.

Błagam o pomoc...


Maja to pies bezdomnego,który przychodził po jedzenie do mojej pracy.Zżyłam się z nią,została wysterylizowana.Bezdomny zrobił na mnie wrażenie-chciałam pomóc i jemu i suni.Okazało się,że ma wyższe wykształcenie,tylko problemy zdrowotne i komornik załatwiły go na całego.Tak pomogłam mu,że udało się poruszyć siły MOPSu i tym sposobem dostał szanse na mieszkanie i prace...byłam szczęśliwa przez pare sekund, dopóki nie było powiedziane,że pies musi zostać gdzieś oddany.Myślałam,że on naprawde ją kocha, popłakał się nawet,ale chciał ją oddać.W schronisku nie miałaby żadnych szans,nie miałam sumienia, wzięłam ją i tutaj zaczynają się schody...:(

Maja jest mało-średnia, waga ok 10 kg, czarna,podpalana. Garnię się do każdego człowieka,lubi dzieci, słucha się, jest w człowieka wpatrzona jak w obrazek.Akceptuje psy,koty,króliki i świnki.Utrzymuje czystość, potrafi zostawać sama.Nie jestem w stanie się nią zająć.Choruję,dopiero od tamtego tygodnia wróciłam do pracy,ale wciąż jestem chora i biegam po lekarzach.Nie ma mnie 10 godzin dziennie,a mój pies atakuje ją.On jest zazdrosny.Nie ma mi kto nawet pomóc.Nawet nie wspomnę o finansach,zostaje mi 200 zł do życia ,a za coś trzeba kupować jedzenie psu,2 królikom i śwince,a teraz jeszcze ona...Mam już dług u weta na 99 zł,bo zaszczepiłam ją,odrobaczyłam,odpchliłam.

Takie czarne psy w schronisku są po pare lat,często nie znajdują w ogóle domu.
Jak wróce ze spaceru,to wrzuce fotki.
Bardzo prosze o pomoc w ogłoszeniach.
Może znajdzie się DT?



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeśli ktoś ma fb,to bardzo prosze o polubienie i udostępnianie mojego postu z sunią
https://www.facebook.com/justyna.malecha

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie cze 01, 2014 10:44 Re: MAŁO-ŚREDNIA czarna sunia od bezdomnego .Błagam o pomoc

Podbijam :)

Umieściłaś wiadomość na dogomanii?
Każdy kotek zostawia odcisk
swojej łapki w twoim sercu[

Figaro52

 
Posty: 1892
Od: Śro lip 22, 2009 5:09
Lokalizacja: WROCŁAW

Post » Nie cze 01, 2014 12:30 Re: MAŁO-ŚREDNIA czarna sunia od bezdomnego .Błagam o pomoc

Figaro52 pisze:Podbijam :)

Umieściłaś wiadomość na dogomanii?

http://www.dogomania.pl/forum/threads/2 ... am-o-pomoc

Zrobiłam, ale bez odzewu, dawno nie wchodziłam na dogomanie,widzę same nowe nicki...

Ja przez sunie o mało pracy nie straciłam,bo wysterylizowałam ją,a to nie spodobało sie p.kierownik,bo to grzech wg niej.Nie może być tak,że wyląduje w schronisku :(

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie cze 01, 2014 14:37 Re: MAŁO-ŚREDNIA czarna sunia od bezdomnego .Błagam o pomoc

Udostępniłam,suńka słodka!

misia007

 
Posty: 1418
Od: Nie lip 08, 2007 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 02, 2014 20:03 Re: MAŁO-ŚREDNIA czarna sunia od bezdomnego .Błagam o pomoc

Dziękuje...

Z ogłoszeń były dzisiaj 2 telefony, domy spod Gliwic.1 taki sobie,2 lepiej brzmiał.

Sunia nie potrafi zostać 10 godzin, mam podrapane drzwi,zrobiła siku i kupke.Teraz nie wiem,czy to wynik zamknięcia,czy po prostu zdarza jej się.Zjadła mi też błyszczyk...

Opadam już z sił...:(

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Wto cze 03, 2014 9:58 Re: MAŁO-ŚREDNIA czarna sunia od bezdomnego .Błagam o pomoc

Trzymam za domek,taki najlepszy!!!!

misia007

 
Posty: 1418
Od: Nie lip 08, 2007 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lip 19, 2014 20:47 Re: MAŁO-ŚREDNIA czarna sunia od bezdomnego .Błagam o pomoc

Maja pilnie szuka DT/DS.Wróciła do niego.

Bezdomny jest niezrównoważony psychicznie, ma obsesje na moim punkcie, chyba pójdę na policję, mam już dosyć

Okazało się,że miał mieszkanie, mocno zadłużone i wszystko było farsą.Wiem,że wciąż pracuje tam,gdzie mu załatwiłam prace.Miał uregulować 164 zł u weta i do dnia dzisiejszego tego nie zrobił

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Nie wrz 07, 2014 0:11 Re: MAŁO-ŚREDNIA czarna sunia od bezdomnego .Błagam o pomoc

Śliczna psinka. Mam nadzieję, że już coś dla niej znalazłaś. Niestety, nie mieszkam u siebie (czyli generalnie na łasce ludzie, którzy nie lubią zwierząt), więc nie jestem w stanie pomóc. Piszę jedynie, bo staram się podnieść Cię na duchu. To piękne, co zrobiłaś dla niewdzięcznego człowieka i dla zwierzaka, który z pewnością nad życie pokocha tego, kto go przygarnie. Mam nadzieję, że wewnętrznie czujesz taką satysfakcję, zadowolenie z siebie, że dzięki Tobie jakiejś istotce żyje się lepiej. Ja wiem, że to wszystko trudne. Wiem, że długi, nie ma za co żyć. Okrutne realia ... Powiem Ci, że i bez pieska na co dzień żyje się trudno. Tak sobie myślę, że tyle jesteśmy warci, ile możemy z siebie dać innym, więc jak najbardziej, to co robisz, jest słuszne. Nie poddawaj się, nie załamuj. Trzymam kciuki, że będzie dobrze.

martynab

 
Posty: 104
Od: Nie cze 09, 2013 17:16
Lokalizacja: Działdowo (warmińsko - mazurskie)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości