Nigdzie nie ma psiaka,szukam i nic!! :((

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt maja 30, 2014 10:21 Nigdzie nie ma psiaka,szukam i nic!! :((

Ktoś wyrzucil małego pieska podobnego do jamniczka.
jest maly sięgający do pół łydki, chory i zaglodzony.
Bardzo miły plata się po moim osiedlu szuka jedzenia. Ktoś wyrzucił go zapewne niedawno,chodzi za ludzmi.

Proszę błagam o DT, inaczej trafi do schroniska i stamtąd pewnie juz nie wyjdzie :((
Ostatnio edytowano Czw cze 05, 2014 13:18 przez Kotka Milka, łącznie edytowano 2 razy
Kotka Milka
 

Post » Pt maja 30, 2014 16:45 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!

Kotka Milka pisze:Ktoś wyrzucil małego pieska podobnego do jamniczka.
jest maly sięgający do pół łydki, chory i zaglodzony.
Bardzo miły plata się po moim osiedlu szuka jedzenia. Ktoś wyrzucił go zapewne niedawno,chodzi za ludzmi.

Proszę błagam o DT, inaczej trafi do schroniska i stamtąd pewnie juz nie wyjdzie :((

:!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt maja 30, 2014 19:13 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!

Dziewczyny widzialam malucha przed chwila nad rzeka blagam o pomoc
jest zimno i mokro psiak glodny i chory prosze o pomoc!!
jak go zlapia to wyladuje w nt
BŁAGAM :!: :!:
Kotka Milka
 

Post » Pt maja 30, 2014 20:37 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

Podrzucam, bo stąd nic nie dam rady pomóc... :(
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt maja 30, 2014 21:08 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

Alienor mnie zawołała. Poszukam pomocy na Dogo.

Ale z doświadczenia wiem, że fotki to podstawa, bo nikt nie chce pomóc, gdy nie wie jaki to pies.

Fotki na wagę złota!!!

Nie wiem, czy na miau preferujecie płatne domy tymczasowe, bo o bezpłatny bardzo trudno. I czy ktoś byłby w stanie zadeklarować pomoc finansową?

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Sob maja 31, 2014 8:29 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

Preferujemy bezpłatne, bo takie dajemy raczej, ale na miau jest Bandi (w typie collie) w płatnym DT, na który się składa sporo osób, więc i to może się udać. :ok: Byle tylko ogarnąć go początkowo, żeby można było na spokojnie choćby i niedoświadczony psio DT/DS "obdarzyć" tym biedakiem. :wink:

PS. Na dogo założyłam mu wątek z nadzieją na jakieś porady, sugestie, ale na razie cisza :( - http://www.dogomania.pl/forum/threads/2 ... Wadowicach.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob maja 31, 2014 14:44 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

Ja też zawsze dawałam BDT, ale nie neguję płatnych.
Ostatnio ze sprawdzonego PDT dom znalazł Mentosek, ale to było dopiero tydzień temu, więc chyba jeszcze Pani nie zdecyduje się na kolejnego psiaka ( na wypadek, odpukać zwrotu z adopcji).
Popytam. A kto będzie sprawował pieczę nad psem, jeśli uda się znaleźć dla niego DT?

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Sob maja 31, 2014 17:40 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

Mam wrażenie, że ze względu na utrudniony kontakt Anki (brak neta w domu) to raczej ja. Chciałabym jeszcze wiedzieć ile takie DT płatne może kosztować dla takiego mikrusa?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie cze 01, 2014 6:35 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

Wczoraj odpisała mi jedna osoba, domowy hotelik 10 zł doba z karmą i dojazdami do weta + koszty weterynaryjne.
Warunkiem jest, aby maluch się dogadywał z innymi psami.
Myślę, że jak on jest wielkości kota i przyjazny do ludzi, to długo miejsca w hotelu by nie zagrzał.
Cały czas szukam kogoś z tamtych okolic, kto by pomógł na miejscu, np. pstryknął fotki.

Gabi79

 
Posty: 318
Od: Nie lip 01, 2012 10:35

Post » Nie cze 01, 2014 8:44 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

Brzmi bosko :D . To teraz tylko oby się udało go złapać zanim go dorwie Straż Miejska i wywiezie do Nowego Targu :ok: :ok: :ok: :ok:

PS. Chyba mamy płatny DT dla drobiazga, ale potrzebne będą (o ile złapiemy i przewieziemy do DT, bo wszystko może się zdarzyć w tzw. tymczasie) jakieś pieniądze na wstępne "obrobienie" - odpchlenie, zobaczenie co z tymi oczami etc. Tak więc o ile złapiemy piesa, będę wołała o pomoc finansową dla niego.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie cze 01, 2014 16:49 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

Jak na razie nie ma psiaka - Anka się za nim rozgląda, ale nie widziała go (podobnie jak nigdzie nie było ogłoszeń o jego zaginięciu. DT jest w gotowości, tylko bohatera tej akcji jakoś nie widać. Trzymajcie kciuki, żeby się znalazł cały i zdrowy, proszę :?
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Nie cze 01, 2014 17:02 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

:!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon cze 02, 2014 10:22 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

urzad miejski zawiadomiony gdyby ktos zlowil psa ma do mnie dzwonic
niestety pies przepadl zlazlam skarpe kopernika rzeke nigdzie go nie widac, weci zawiadomieni, sklepy zoologiczne też maja dac mi znac

dałam ludziom wychodzacym z psami moj numer gdyby go zaobaczyli dadza znac
opcja jest taka że albo pies poszedł gdzies daleko i trudno go znalezc, albo ktos go wzial, albo wpadl pod auto :cry:
jezeli tylko go zlookam dam cyk alienor tele...mam adzieje ze sie znajdzie :cry:

u nas pada mozliwe że gdzies sie zamelinowal bo zimno cala noc myslalam o nim tylko jak go samej znależć?wadowice są ogromne sama nie dam rady :?
Ostatnio edytowano Pon cze 02, 2014 13:06 przez Kotka Milka, łącznie edytowano 1 raz
Kotka Milka
 

Post » Pon cze 02, 2014 11:09 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

To :ok: :ok: trzymamy, żeby się szybko znalazł :ok: :ok: . Przekleiłam już na dogo.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pon cze 02, 2014 17:24 Re: Wadowice Zagłodzony chory piesek szuka domu!!Litośći!!

psiaka nie widze nigdzie za to moi weterynarze szukaja domu dla 15 letniego 7 kilowego pieska rudego podobnego do pinczerka ktorego wlasciciele przyprowadzili do uspienia psiak bardzo mily poszukajmy mu domku prosze :oops:
Kotka Milka
 

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości