Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lut 13, 2014 21:54 Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

dziewczyny widziałyście to????????????????????
uprzedzam,że tylko dla tych o mocnych nerwach

http://demotywatory.pl/4290111/LLB-18414


na fejsie aż wrze o to, czy lokalsi mogli by to zgłosić allbo podac gdzie mozna to zgłosić?
Obrazek

bibuś

 
Posty: 959
Od: Nie sty 03, 2010 18:49
Lokalizacja: Radom

Post » Czw lut 13, 2014 22:03 Re: Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

Ja pier%^& :evil:

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw lut 13, 2014 22:15 Re: Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

napisałam na kontakt do gazety lubelskiej
Obrazek

bibuś

 
Posty: 959
Od: Nie sty 03, 2010 18:49
Lokalizacja: Radom

Post » Czw lut 13, 2014 23:05 Re: Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

Jaka to miejscowość?

anka1515

 
Posty: 4111
Od: Nie gru 25, 2011 16:05

Post » Pt lut 14, 2014 8:03 Re: Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

anka1515 pisze:Jaka to miejscowość?

Filmu już nie ma ale rejestracja była chyba LLB, a taka jest w Lubartowie w woj. lubelskim
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

Post » Pt lut 14, 2014 9:27 Re: Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

LLB to Lubartów - podobno zajęła się już tym policja, ale dobrze by było żeby to skontrolował tamtejszy TOZ. Tak film został zdjęty z demotów ale z wpisów na fb czytam, ze policja juz namierzyła własciciela auta
Obrazek

bibuś

 
Posty: 959
Od: Nie sty 03, 2010 18:49
Lokalizacja: Radom

Post » Pt lut 14, 2014 9:30 Re: Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

Lubelska Straż Ochrony Zwierząt wczoraj zlozyła zawiadomienie na policji.
Dzisiaj szukają psa.
Późno - na zdjęciu jest data 2014-02-11 :(
https://www.facebook.com/Fundacja.LSOZ?fref=ts

NITKA/KARINKA

Avatar użytkownika
 
Posty: 12964
Od: Sob lut 21, 2009 8:41

Post » Pt lut 14, 2014 10:24 Re: Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

Obrazek

bibuś

 
Posty: 959
Od: Nie sty 03, 2010 18:49
Lokalizacja: Radom

Post » Pt lut 14, 2014 10:30 Re: Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

bibuś pisze:http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wiadomosci/Interwencja-Radia-ZET-Policja-znalazla-juz-kierowce-ktory-przejechal-psa
i
http://lubartow24.pl/informacje/lokalne ... kierowcow/
Obrazek

Każda przykrość nas dotyka, tylko niektóre szczególnie.

Amika6

Avatar użytkownika
 
Posty: 10613
Od: Śro sty 24, 2007 18:48
Lokalizacja: Chełm (Lubelskie)

Post » Pt lut 14, 2014 11:00 Re: Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

Sprawca dziś ma być przesłuchiwany, to 60-letni mieszkaniec Lubartowa. Kobieta, która nagrała to zdarzenie, zawiadomiła policję i pojechała za sprawcą, szkoda, miała mocne dowody w ręku, mogła zająć się psem, który zaginął i nie ma go do tej pory. Fundacja Lubelska Straż dla Zwierząt będzie występować w sprawie jako poszkodowany, do sprawy włączył się też lubelski ANIMALS, w którego w lecznicy w Lublinie piesek ma zaklepane miejsce, o ile jeszcze żyje i zostanie odnaleziony :(
Sprawca po zatrzymaniu stwierdził, że nie zauważył psa. Może i tak, ale na pewno poczuł, że go rozwalcował, więc tak naprawdę uciekł z miejsca wypadku.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12386
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt lut 14, 2014 15:28 Re: Lublin i okolice- trzeba zgłosic na policję

Kierowca mógł nie zauważyć, źle, ze się nie zatrzymał. Myślę, ze bał się kosztów, a skoro pies wstał... Nie wiem ile osób wie, ze powinno zgłosić takie zdarzenie SM czy Policji (o ile się nie mylę). Ile kierowców zdaje sobie sprawę, jak w takiej sytuacji działa prawo, za co mogą odpowiadać, a za co nie. Sama mam dość mętne pojęcie. Przydałaby się jakaś akcja informacyjna dla kierowców. I tak zastanawiam się, skoro opłaca się OC to w razie winy kierowcy, czy właśnie nie z OC powinno być opłacane leczenie itd. Szczerze mam bardzo mętną wiedzę, tyle, ze należy zgłosić... pytanie jak takie zgłoszenie zostanie przyjęte w praktyce.
Co do właściciela pies ponoć go nie miał, choć kto wie... U mnie sporo takich piesków biega, mają właścicieli, a wyglądają dokładnie jak ten, żadne tam wypasione obróżki, czy czasem w ogóle obróżki i też często cały dzień spędzają wałęsając się po osiedlu. Jeszcze przed wprowadzeniem się tu widziałam jak kierowca zabił psa zatrzymał się na niedalekim parkingu tylko po to, by sprawdzić auto.. w stronę psa nawet się nie obejrzał, nie sprawdził, czy żyje itd. (pies zmarł jakiś kilka minut potem). I pewnie był to czyjś pies, ale jak sąsiad by nie doniósł, byłby zakwalifikowany jako bezdomny, a prawda jest taka, ze właściciel bojąc się odpowiedzialności pewnie się nie zgłosi z własnej woli, znam i taki przypadek (pies przeżył, ale był schowany przez właściciela). Większość z tych psów ma właścicieli z posesjami, tylko nikomu nie przychodzi do głowy trzymać je za płotem (alternatywą wcale nie jest łańcuch).
pwpw
 




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości