Rzeź psów w Rumunii

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt gru 06, 2013 10:04 Rzeź psów w Rumunii

Straszne :|
W środku Europy... Co prawda nie dotyczy kotów tylko psów, ale przecież psy też kochamy...
Poza tym, do wolnożyjących kotów pewnie mają taki sam stosunek...

http://wpolityce.pl/artykuly/68889-rumu ... ilizacyjny

wojtek_z

 
Posty: 807
Od: Pt gru 31, 2010 12:08

Post » Pt gru 06, 2013 10:37 Re: Rzeź psów w Rumunii

Nawet nie zajrzę, żeby jakoś przespać najbliższe noce.

A pamiętam informację podaną w wiadomościach radiowych, która kilka lat temu obiegła świat.
Trzy bezdomne psy uratowały niemowlę wrzucone do śmietnika w Bukareszcie. Dwa ogrzewały dziecko swoim ciałem, trzeci ujadał i zaczepiał ludzi. Po jakimś czasie zainteresował się nim patrol policji i dzięki temu dziecko jeszcze żywe trafiło do szpitala.

Jesteśmy jako gatunek najpodlejszą istotą jaka stąpa po ziemi. :cry:
Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt.
(Biblia, Księga Koheleta 3/19)

Prakseda

 
Posty: 8148
Od: Czw cze 16, 2005 10:35
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto gru 24, 2013 21:42 Re: Rzeź psów w Rumunii

Nie zajrzę.....boję się tego co tam zobaczę :cry:
Jak to jest? jedni ratują a drudzy zabijają :cry: :cry: :cry:
ObrazekObrazek

martka

 
Posty: 6250
Od: Śro gru 28, 2005 23:11
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 24, 2013 21:58 Re:

Nic, tylko płakać. Słów brak - szok, rozpacz i niedowierzanie, do czego zdolny jest człowiek :cry: :cry: Przeczytałam dwa pierwsze punkty, dalej już nie chcę. Straszne, przerażające :cry:
kicikicimiauhau
 

Post » Pt sty 10, 2014 16:06 Re: Rzeź psów w Rumunii

Byłam kiedyś w Rumunii. Problem bezdomności psów jest tam naprawdę ogromny. Prawie na każdej ulicy błąka się jakiś bezdomny brudny i wychudzony psiak. Najgorzej i najniebezpieczniej jest chyba przy głównych ulicach, ruch jest tam naprawdę duży... Nigdy nie zapomnę widoku jak przy jednej z restauracji, gdy wychodziłam z krzaków wyleciała suczka z młodymi, jakieś dwa miesiące już musiały mieć. Przybiegły do nas i zaczęły się łasić i merdać ogonem :) Zdziwiło mnie to , że nie bały się człowieka. Później pobiegł za restaurację w stronę śmietników. Pewnie właściciel restauracji je dokarmia resztkami.

Co do linku... Ciężko to skomentować.

Kocia Panna

 
Posty: 52
Od: Śro lut 01, 2012 20:40

Post » Sob sty 11, 2014 2:05 Re: Rzeź psów w Rumunii

Oni dostali od Unii forsę niemałą na sterylizację i znakowanie.... forsa poszła w kieszenie, ato i dowody znikają :(
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 11, 2014 2:11 Re: Rzeź psów w Rumunii

ulvhedinn pisze:Oni dostali od Unii forsę niemałą na sterylizację i znakowanie.... forsa poszła w kieszenie, ato i dowody znikają :(



a to zapewne prawda
lapczywość ludzka nie ma granic :cry:
straszne to....straszne
zeby je chociaz naprawde usypiali humanitarnie a nie tak :cry:
przerazające okrucienstwo
Unia ....
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości