Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lis 28, 2013 23:10 Re: Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

Nie obraźcie się, ale ręce opadają na niektóre posty 8O
Logiczne jest, że skoro się mieszka w danym bloku zna się lokatorów, a co za tym idzie ich psy.
Po drugie, na miłość boską , czy naprawdę myślicie że pies sam otworzył sobie drzwi na klatkę schodową i sam przywiązał się do kaloryfera, a schronisko przyjeżdża po psa w ciągu 5 minut?

Jest tablica, niebawem pojawią się ogłoszenia papierowe w całej okolicy.
Ja sobie zdaję sprawę, że najprawdopodobniej dziadyga uniknie odpowiedzialności, ale przynajmniej naje się strachu i wstydu.
Reklama szeptana też robi swoje :wink:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Czw lis 28, 2013 23:18 Re: Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

phantasmagori pisze:Nie obraźcie się, ale ręce opadają na niektóre posty 8O
Logiczne jest, że skoro się mieszka w danym bloku zna się lokatorów, a co za tym idzie ich psy.
Po drugie, na miłość boską , czy naprawdę myślicie że pies sam otworzył sobie drzwi na klatkę schodową i sam przywiązał się do kaloryfera, a schronisko przyjeżdża po psa w ciągu 5 minut?

Jest tablica, niebawem pojawią się ogłoszenia papierowe w całej okolicy.
Ja sobie zdaję sprawę, że najprawdopodobniej dziadyga uniknie odpowiedzialności, ale przynajmniej naje się strachu i wstydu.
Reklama szeptana też robi swoje :wink:

Tak logiczne jest...,ale nie wiesz jak bylo naprawde z tym psem,zreszta wie sie tylko tyle co jest wrzucone na watku i jedno zdjecie psiaka na smyczy... Wiec co radzisz?

Czarna puma

 
Posty: 1363
Od: Pt cze 28, 2013 21:46
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Pt lis 29, 2013 22:16 Re: Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

Lepiej znaleźć psince nowy domek niż stary, bo mogą go znowu porzucić. Chyba, że źle myślę. Wiem, że ciężko o nowy dom, ale warto próbować.

miko_bs

 
Posty: 984
Od: Pt lis 30, 2012 22:34

Post » Śro gru 04, 2013 21:47 Re: Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

Plakaty wiszą w okolicy.

Obrazek

Na Tablica.pl 599 wyświetleń i 134 polubienia na FB
http://tablica.pl/oferta/uwaga-tyszanie ... 4h8wD.html
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt gru 06, 2013 0:27 Re: Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

Plakaty sa zrywane , ale my i tak je wieszamy i wieszamy az do skutku !!!
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob gru 21, 2013 23:03 Re: Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

Mam doła , bo w poniedziałek będzie już 4 tyg jak ten biedak pojechał do schroniska , a nie ma go w zakładce psy do adopcji , czy on jeszcze żyje , nie mam odwagi tam dzwonić , jak on płakał jak ten sk......el go przywiązał na klatce schodowej , on był cały gorący z nerwów a sierść ma tak krótką ze może go zimno zabiło , mam dość czuje sie podle że nie udało mi sie nikogo znaleźć aby chociaż na dt ktoś zabrał , wszystko jest do dupy , idą święta radosny czas , ale nie dla niego , nie dla tych co cierpią w schroniskach , nie dla tych co jada na rzeź i będą zabijane w okrutny sposób , mam dość tego wszystkiego ,chce mi sie wyć !!!
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie gru 22, 2013 0:41 Re: Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

to jest nas dwie
Obrazek

Kinnia

 
Posty: 8804
Od: Nie sie 19, 2012 21:12

Post » Nie gru 22, 2013 8:01 Re: Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

Jest nas troje :(
kicikicimiauhau
 

Post » Pt sty 10, 2014 16:08 Re: Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

Popytam u mnie w mieście czy ktoś psa nie zgubił. Niby jest to kilkanaście kilometrów, ale były już przypadki, że psy znajdowały się w Tychach.

Kocia Panna

 
Posty: 52
Od: Śro lut 01, 2012 20:40

Post » Sob sty 11, 2014 23:20 Re: Uwaga Tyszanie , maleńki piesek porzucony jak smieć !!!

On sie nie zgubił , on został porzucony i szczerze mówiąc nie wiem czy on jeszcze jest w schronisku , czy żyje ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości