Łódź-Potrzebna pomoc dla bezdomnej suni na ulicy

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw paź 10, 2013 9:45 Re: Łódź-Potrzebna pomoc dla bezdomnej suni na ulicy

Ale masz sprawdzone te informacje CoolCaty? czy tylko ktos opowiadal? no i co zimą czy tam ktos bedzie przyjezdzal i ją karmil?

lucja100

 
Posty: 360
Od: Czw lis 29, 2012 18:28

Post » Pt paź 11, 2013 6:06 Re: Łódź-Potrzebna pomoc dla bezdomnej suni na ulicy

Nie, nie opowiadał - sprawdzone.
O suce poinformowała wolontariuszka Kotyliona. Była osobiście przy odłowieniu suki przez patrol interwencyjny AS. Suka wraz ze szczeniętami została odwieziona do schroniska. Razem z patrolem zrobiła wywiad środowiskowy latając po krzakach i okolicznych firmach i okazało się, że suka jest własnością zakładu znajdującego się w głębi ulicy. Właściciele zakładu odebrali sukę ze schroniska.
Warto zawsze zrobić taki środowiskowy wywiad przed umieszczaniem apeli o pomoc dla zwierzęcia.
Nie zmienia to faktu, że przebywanie suki przy ulicy bezpieczne nie jest. Myślę też, że nie została wysterylizowana.

CoolCaty

 
Posty: 7701
Od: Śro sie 10, 2005 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 11, 2013 7:26 Re: Łódź-Potrzebna pomoc dla bezdomnej suni na ulicy

Ja z kolei rozmawiałam z działkowiczami na Telefonicznej , bo ona czesto tam siedzi pod tymi działkami , oni tez ją karmią i dlatego tak szybko zareagowałam , bo oni , ze bezdomna , ze nikt jej nie bedzie dokarmial zima , ze chora pewnie jest , bo jest taka powolna, apatyczna, ze chodzi po ulicy i samochód ją potrąci . Mysle ze mozna by bylo zabrac ją do weta i wysterylizowac i sprawdzic jej stan zdrowia.
Ja jutro tam pojade i spróbuje sie jeszcze czegos dowiedziec.
dzieki za informacje.

lucja100

 
Posty: 360
Od: Czw lis 29, 2012 18:28

Post » Pt paź 11, 2013 9:42 Re: Łódź-Potrzebna pomoc dla bezdomnej suni na ulicy

a jeszcze mam pytanie czy dawno to bylo? kiedy była ta akcja z jej łapaniem? bo moze sie cos zmienilo , bo zastanawia mnie , ze ona tam ciągle siedzi pod tymi działkami? moze ten zakład sie zlikwidowal?

lucja100

 
Posty: 360
Od: Czw lis 29, 2012 18:28

Post » Pon paź 14, 2013 14:20 Re: Łódź-Potrzebna pomoc dla bezdomnej suni na ulicy

Mam super wiadomosc. Sunia w czwartek pojechala do nowego domku , miejmy nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze, zaklimatyzuje sie i zaprzyjazni z drugim psiakiem .
Pani z dzialek jej znalazla ten domek ,jak cos bede wiecej wiedziala to dam znac.
strasznie sie ciesze....

lucja100

 
Posty: 360
Od: Czw lis 29, 2012 18:28

Post » Pon paź 14, 2013 18:40 Re: Łódź-Potrzebna pomoc dla bezdomnej suni na ulicy

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

misia007

 
Posty: 1418
Od: Nie lip 08, 2007 11:24
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości