SUNIA, POTRZEBUJE POMOCY! Czeka ją schronisko!Pomorskie

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob wrz 14, 2013 16:07 SUNIA, POTRZEBUJE POMOCY! Czeka ją schronisko!Pomorskie

Witam! Może ktoś już mnie kojarzy z forum, miałam już wątek pani R. Teraz Szukam pomocy dla wspaniałej psinki. Sunia przyszła na teren zespołu szkół rolniczych w Bolesławowie (pomorskie, okolice Tczewa i Starogardu), gdzie sama uczęszczam do 1 klasy. Jest już na terenie od poniedziałku. Dokarmiana przez uczniów i nauczycieli kanapkami. Suczka jest spora, biszkoptowa i prawdopodobnie ma problemy ze stawami! Nie chce za wiele chodzić i wstawać... Woli leżeć.
Psina jest raczej bezdomna, ale jak wiele takich psów kocha ludzi. Tuli się do każdego, daje się głaskać i nawet zaglądać w zęby. Ma bardzo bialutkie uzębienie , więc jest młodziutka, ma może z 2 lata. Do tego jest w czasie cieczki, chodzi za nią drugi- strachliwy, mały , czarny pies. Pilnie trzeba jej pomóc- znaleźć dach nad głową, WYSTERYLIZOWAĆ! Jeżeli jeszcze nie jest, to na pewno będzie w ciąży, a nie jest miłe życie psich osesków na ulicy. Potrzeba też czegoś by ja wykarmić... Ja jestem niepełnoletnia (mam 16 lat), i już mama ma pretensje że daje jedzenie psu. Pilnie! Proszę o pomoc , tym bardziej że pomału zbliża się zima...

Zdjęć na razie nie mam, postaram się jej w najbliższym czasie cyknąć fotki.
Może tu Sunia znajdzie pomoc, na psim forum, każą dać ją do schroniska. Dajmy jej szanse!

Informacje z 13.09.2013: SUNIA nie pojawiła się na terenie szkoły, ale mam nadzieje że się jeszcze pojawi. Jak bedzie w poniedziałek będą zdjęcia.
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Śro paź 09, 2013 22:02 Re

Super, że starasz się pomagać zwierzakom :ok: Czy Sunia wróciła? A znalazła dom? Nie rozumiem porad typu "schronisko" - tam każda istotka traci się w tłumie innych zwierząt, co skutkuje bardzo małą szansa na znalezienie domu :(
kicikicimiauhau
 

Post » Śro paź 09, 2013 22:10 Re: SUNIA, POTRZEBUJE POMOCY! Czeka ją schronisko!Pomorskie

inusia00111 pisze:Witam! Może ktoś już mnie kojarzy z forum, miałam już wątek pani R. Teraz Szukam pomocy dla wspaniałej psinki. Sunia przyszła na teren zespołu szkół rolniczych w Bolesławowie (pomorskie, okolice Tczewa i Starogardu), gdzie sama uczęszczam do 1 klasy. Jest już na terenie od poniedziałku. Dokarmiana przez uczniów i nauczycieli kanapkami. Suczka jest spora, biszkoptowa i prawdopodobnie ma problemy ze stawami! Nie chce za wiele chodzić i wstawać... Woli leżeć.
Psina jest raczej bezdomna, ale jak wiele takich psów kocha ludzi. Tuli się do każdego, daje się głaskać i nawet zaglądać w zęby. Ma bardzo bialutkie uzębienie , więc jest młodziutka, ma może z 2 lata. Do tego jest w czasie cieczki, chodzi za nią drugi- strachliwy, mały , czarny pies. Pilnie trzeba jej pomóc- znaleźć dach nad głową, WYSTERYLIZOWAĆ! Jeżeli jeszcze nie jest, to na pewno będzie w ciąży, a nie jest miłe życie psich osesków na ulicy. Potrzeba też czegoś by ja wykarmić... Ja jestem niepełnoletnia (mam 16 lat), i już mama ma pretensje że daje jedzenie psu. Pilnie! Proszę o pomoc , tym bardziej że pomału zbliża się zima...

Zdjęć na razie nie mam, postaram się jej w najbliższym czasie cyknąć fotki.
Może tu Sunia znajdzie pomoc, na psim forum, każą dać ją do schroniska. Dajmy jej szanse!

Informacje z 13.09.2013: SUNIA nie pojawiła się na terenie szkoły, ale mam nadzieje że się jeszcze pojawi. Jak bedzie w poniedziałek będą zdjęcia.

Minelo sporo czasu bez nowych konkretnych wiadomosci o suni :cry:

Czarna puma

 
Posty: 1363
Od: Pt cze 28, 2013 21:46
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw paź 10, 2013 12:38 Re: SUNIA, POTRZEBUJE POMOCY! Czeka ją schronisko!Pomorskie

Sunia jakiś czas była, potem nie było jej. Była znowu teraz jej nie` ma... nie wiem czy ktoś ją gdzieś zabrał... czy schronisko... mam jej zdjęcia. wkleje
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Czw paź 10, 2013 13:05 Re: SUNIA, POTRZEBUJE POMOCY! Czeka ją schronisko!Pomorskie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A z nią ten czarnuszek który boi sie ludzi.


Obrazek

Jedyny moment gdzie udało mi sie podejść tak blisko.

Obrazek
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości