Słupno k Radzymina -OSTRZEŻENIE dla adoptujących PSY

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt sie 02, 2013 11:42 Słupno k Radzymina -OSTRZEŻENIE dla adoptujących PSY

Co prawda dotyczy psów, ale przecież kochamy wszystkie zwierzęta ( no, może prawie wszystkie :mrgreen: )

UWAGA WARSZAWA I OKOLICE!!!!!!!"proszę jak możesz prześlij to wszystkim którzy mają owczarki do adopcji - jest facet, który poszukuje owczarka niemieckiego do adopcji. Facet jest z okolic Słupna pod Radzyminem -wszystko pięknie ale pojechałam na wizyte PA i zanim tam weszłam zrobiłam wywiad środowiskowy - facet podnajmuje pokoje Koreańczykom i jeszcze w zeszłym roku psy były tam zjadane, zaprzestali bo się mieszkańcy za to zwięli - wszyscy okoliczni sąsiedzi potwierdzili mi tą samą wersje -wiec uważajcie na adopcje w tych okolicach" Beata


https://www.facebook.com/#!/groups/adop ... 104467160/
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pt sie 02, 2013 11:51 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Mulesia,pierwsze słyszę ,ja mam działkę w Słupnie koło Radzymina.Znam tam sporo ludzi ,masz namiary na niego .Trzeba mu życie umilić.Nic nie słyszałam żeby psy zjadali.A tam sporo osób "zwierzolubnych"
Obrazek

Henia

 
Posty: 3068
Od: Pt mar 10, 2006 14:29
Lokalizacja: Warszawa-Muranów

Post » Pt sie 02, 2013 14:53 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

To po prostu nie do uwierzenia...
Kosmici są wśród nas !

agnieszka.mer

Avatar użytkownika
 
Posty: 2881
Od: Pt lut 25, 2011 18:54

Post » Pt sie 02, 2013 15:48 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Henia pisze:Mulesia,pierwsze słyszę ,ja mam działkę w Słupnie koło Radzymina.Znam tam sporo ludzi ,masz namiary na niego .Trzeba mu życie umilić.Nic nie słyszałam żeby psy zjadali.A tam sporo osób "zwierzolubnych"


Skopiowałam z FB.
Nie mam namiarów. Ja mieszkam na Wielkopolsce.
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Pt sie 02, 2013 16:11 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

:strach:
skąd się tacy "ludzie" biorą :evil:

charm

Avatar użytkownika
 
Posty: 6644
Od: Nie paź 26, 2008 20:07
Lokalizacja: Orzesze

Post » Pt sie 02, 2013 21:26 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Coraz częściej dochodzę do wniosku, że (ogólnie mówiąc) "(nasz) świat się kończy" - i dobrze bo kto by chciał żyć na jednej planecie z takimi popaprańcami, jakich coraz więcej w stosunku i do ludzi i do zwierząt się "objawia" :evil:

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 03, 2013 10:02 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

mysle z przerazeniem ile wizyt przedadopcyjnych takich moze byc ,ze ludzie oszukuja robiac bardzo dobre wrazenie..a zwierzeta cierpia potem strasznie i jak takich sytuacji uniknac...chyba sie nie da jak widac na tym przykladzie..:(


czy moze Ktos mi podpowiedziec jak umiescic banerki w podpisie

beataczl

 
Posty: 19
Od: Sob mar 26, 2011 12:16

Post » Sob sie 03, 2013 13:35 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Psy są od dawna w menu w korei i w Chinach . Niedawno chyba oficjalnie prawnie zabronione ale na wsi ciągle zdarza się. Chyba w Chinach ciągle jest to w drogich restauracjach traktowane jako wykwintne danie. I bardzo drogie. Kiedyś w gazecie było opisane ze szczegółami przyrządzanie. Ot co kraj to objyczaj. Tutaj to raczej ci Koreańczycy są winni ich trzeba uświadomić że nie sa w koreii.

kasiar1234

 
Posty: 338
Od: Sob lip 03, 2010 7:38

Post » Sob sie 03, 2013 13:43 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

beataczl pisze:czy moze Ktos mi podpowiedziec jak umiescic banerki w podpisie


Na górze strony, po prawej masz przycisk "Panel użytkownika". Naciskasz.
Otworzy się strona. Po lewej będzie lista. Wybierzesz z niej "profil". Następnie klikasz "podpis". W ramkę wstawisz link do banerka, który chcesz mieć w podpisie. Naciskasz "wyślij".
Obrazek
Obrazek Czesio 6.04.2015 [*]

Mulesia

Avatar użytkownika
 
Posty: 6440
Od: Czw cze 03, 2010 9:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Post » Sob sie 03, 2013 16:41 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Mara S pisze:Coraz częściej dochodzę do wniosku, że (ogólnie mówiąc) "(nasz) świat się kończy" - i dobrze bo kto by chciał żyć na jednej planecie z takimi popaprańcami, jakich coraz więcej w stosunku i do ludzi i do zwierząt się "objawia" :evil:



Coraz częściej tak myślę :(
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 04, 2013 1:55 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

kasiar1234 pisze:Psy są od dawna w menu w korei i w Chinach . Niedawno chyba oficjalnie prawnie zabronione ale na wsi ciągle zdarza się. Chyba w Chinach ciągle jest to w drogich restauracjach traktowane jako wykwintne danie. I bardzo drogie. Kiedyś w gazecie było opisane ze szczegółami przyrządzanie. Ot co kraj to objyczaj. Tutaj to raczej ci Koreańczycy są winni ich trzeba uświadomić że nie sa w koreii.


DRAMAT.

majku33krakow

 
Posty: 156
Od: Czw sie 14, 2008 17:47
Lokalizacja: krakow

Post » Nie sie 04, 2013 11:51 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Bazar w centrum Aten, na którym sprzedaje się psy na mięso i je zabija: http://thesecretrealtruth.blogspot.com/ ... l?spref=fb Zdjęcia przerażające, więc jeśli nie chcecie, nie wchodźcie :( A w moim podpisie petycja, warto zajrzeć!
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie sie 04, 2013 12:05 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Dlaczego mordowanie naszych rodzimych cieląt i jagniąt
nikogo tak nie przeraza.....
bo są zbyt ciężkie by je rozplatane obnosić po bazarkach ?
zarzynane z daleka od wrazliwych ludzkich oczu....
króliki tez ladne....
a świnki mniej
ale ból czują
i strach tez
świnkowe male dzieci na grilu
zupełnie jak te psy ze zdjęć
jaka jest różnica?
moze w smaku....
poczytajcie o przemyslowej hodowli świń w Polsce....
kiedy rzeźnia staje sie wybawieniem
i drogą do świnkowego nieba

nie mam w podpisie petycji....
żeby jesc....nie trzeba byc okrutnym
Polacy wzruszają sie tylko końmi ...
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa

Post » Nie sie 04, 2013 12:09 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Doprawdy.....nie wiem czym sie rozni
jedzenie kota od jedzenia swini....
kwestia smaku i nawyku
kultury i tradycji......

liczy sie sposób traktowania posiłku
przed jego śmiercią
okrucieństwo wobec świni
jest tak samo okrutne
jak okrucieństwo wobec kota
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa

Post » Nie sie 04, 2013 12:15 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Dune, ale o co Tobie chodzi? Jestem wegetarianką, mam nadzieję, że uda mi się wkrótce przejść na weganizm. Znam sposób zabijania krów, świń, koni, drobiu, widziałam zdjęcia i filmy z rzeźni z uboju tradycyjnego i rytualnego. Widziałam zdjęcia z hodowli przemysłowych. Przerażają mnie, muszę z nimi żyć. Na równi z zarzynaniem cięlecia przeraża mnie zarzynanie psa czy kota. Dobrze wiesz, że petycja nt. zaprzestania handlu i zabijania zwierząt "rzeźnych" nie powstanie, bo ludzie nie przestaną jeść mięsa, chciaż jest to mój osobisty utopijny sen-marzenie. Nie rozumiem Ciebie, już któryś raz piszesz w tym klimacie. Sądzisz, że jesteś jedyną osobą na tym świecie, które płaczą za zarzynaną świnią? Która wie, jak wyglądają hodowle przemysłowe? Otóż - nie jesteś.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12385
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron