Słupno k Radzymina -OSTRZEŻENIE dla adoptujących PSY

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie sie 04, 2013 12:56 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Wlasnie po to pisze
zadajac to retoryczne pytanie kolejny raz....

Przykro mi ze nie zrozumiałaś moich intencji
ale moze sie niejasno wyrazilam
również nie jem miesa
ale zupełnie nie i to mi chodzi
żeby wszyscy przestali
bo jeszcze trzeba czymś karmić koty i psy ....
prawda?

chodzi mi o to żeby ludzie nauczyli się
w humanitarny sposób hodować i zabijać
zwierzęta do tego przeznaczone
WSZYSTKIE
bo jakie kto zwierze je to juz kwestia jego smaku
i kultury w jakiej wyrósł

i nie rozumiem
dlaczego broni sie praw do godnego życia i umierania
tylko niektorych zwierząt
tych akurat których u nas się zwyczajowo nie jada

my Polacy wzruszamy sie losem psow w chinach
a los świń które jemy puszczamy za uszami....

i nie, nie sądzę zebym byla jedyna w czymkolwiek.
Obrazek

dune

 
Posty: 11559
Od: Czw paź 22, 2009 8:20
Lokalizacja: WaWa

Post » Nie sie 04, 2013 13:15 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

A kto Ci powiedział, że się "nie wzruszamy", nie wściekamy i nie próbujemy nic działać?

Może zamiast czepiać sie naszych sumień weź się i zorganizuj jakąś akcję (i moze nie tylko kolejną nic nie dającą petycję, tylko konkretna akcję) na rzcz poprawy warunków hodowli i uboju? Myślę, że sporo osób się włączy, bo pojedynczo to sobie możemy ponarzekać i tyle...
kontakt telefoniczny: 786 116 007 Obrazek

Jeśli komuś coś zalegam (bazarek itp) proszę o kontakt- skleroza ;)

ulvhedinn

 
Posty: 4214
Od: Śro wrz 13, 2006 19:09
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sie 04, 2013 13:16 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Chyba dobrze jest, że ktoś przejmuje się losem kotów, psów czy koni. Są na pewno tacy, którzy walczą o dobry los świń czy krów. Niech każdy zajmuje się dobroczynnością na swój sposób, sam siebie rozlicza z tego co zrobił i decyduje jakimi sprawami będzie się zajmował. Złych rzeczy na świecie jest tyle, że dla każdego chcącego zrobić cokolwiek, żeby świat naprawiać, starczy miejsca. Jedna osoba nie może zajmować się wszystkim, bo to nie możliwe.
Ostatnio edytowano Nie sie 04, 2013 15:23 przez cairo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

cairo

 
Posty: 637
Od: Nie lut 12, 2012 9:48
Lokalizacja: POZNAŃ

Post » Nie sie 04, 2013 14:04 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

cairo pisze:Chyba dobrze jest, że ktoś przejmuje się losem kotów, psów czy koni. Są na pewno tacy, którzy walczą o dobry los świń czy krów. Niech każdy zajmuje się dobroczynnością na swój sposób i sam siebie rozlicza z tego co zrobił i decyduje jakimi sprawami będzie się zajmował. Złych rzeczy na świecie jest tyle, że dla każdego chcącego zrobić cokolwiek, żeby świat naprawiać, starczy miejsca. Jedna osoba nie może zajmować się wszystkim, bo to nie możliwe.

:!: :!: :!:

Podpisuję się pod tym obiema rękami.

floxanna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4088
Od: Pon paź 27, 2008 18:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Nie sie 04, 2013 14:26 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

floxanna pisze:
cairo pisze:Chyba dobrze jest, że ktoś przejmuje się losem kotów, psów czy koni. Są na pewno tacy, którzy walczą o dobry los świń czy krów. Niech każdy zajmuje się dobroczynnością na swój sposób i sam siebie rozlicza z tego co zrobił i decyduje jakimi sprawami będzie się zajmował. Złych rzeczy na świecie jest tyle, że dla każdego chcącego zrobić cokolwiek, żeby świat naprawiać, starczy miejsca. Jedna osoba nie może zajmować się wszystkim, bo to nie możliwe.

:!: :!: :!:

Podpisuję się pod tym obiema rękami.


Tak :!:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Blekitny.Irys

 
Posty: 3329
Od: Nie lut 17, 2013 11:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sie 04, 2013 18:03 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Ja również się podpisuję, jestem też wegetarianką...
Obrazek

Axa76

 
Posty: 3889
Od: Śro wrz 24, 2008 13:56
Lokalizacja: Cieszyn

Post » Nie sie 11, 2013 21:17 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

Mulesia pisze:Co prawda dotyczy psów, ale przecież kochamy wszystkie zwierzęta ( no, może prawie wszystkie :mrgreen: )

UWAGA WARSZAWA I OKOLICE!!!!!!!"proszę jak możesz prześlij to wszystkim którzy mają owczarki do adopcji - jest facet, który poszukuje owczarka niemieckiego do adopcji. Facet jest z okolic Słupna pod Radzyminem -wszystko pięknie ale pojechałam na wizyte PA i zanim tam weszłam zrobiłam wywiad środowiskowy - facet podnajmuje pokoje Koreańczykom i jeszcze w zeszłym roku psy były tam zjadane, zaprzestali bo się mieszkańcy za to zwięli - wszyscy okoliczni sąsiedzi potwierdzili mi tą samą wersje -wiec uważajcie na adopcje w tych okolicach" Beata


https://www.facebook.com/#!/groups/adop ... 104467160/


Mieszkam niedaleko Słupna i nic na ten temat nie słyszałam. Dziękuję za info, bo w pobliżu jest przytulisko Znajdki i tam często trafiają psy owczarkowate.

Kilka lat temu były w tej okolicy ginęły ludziom koty i psy. Okazało się, że wyłapywane były na dania serwowane na bazarze Europa. Zwierzęta były oprawiane na polance w lesie, jak dobrze pamiętam, to było w Wólce Radzymińskiej. A głupi naród je wszystko co te brudasy w budach serwują .....
Wiatrusia [*] 27.09.2012 r. Kacperek [*] 02.12.2016 r.
Filemonek [*] 31.03.2017 r.

EVA2406

Avatar użytkownika
 
Posty: 7549
Od: Pt lip 27, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 14, 2013 1:27 Re: !OSTRZEŻENIE!Uwaga na studenta Akademii Medycznej-Zabrze

cairo pisze:Chyba dobrze jest, że ktoś przejmuje się losem kotów, psów czy koni. Są na pewno tacy, którzy walczą o dobry los świń czy krów. Niech każdy zajmuje się dobroczynnością na swój sposób, sam siebie rozlicza z tego co zrobił i decyduje jakimi sprawami będzie się zajmował. Złych rzeczy na świecie jest tyle, że dla każdego chcącego zrobić cokolwiek, żeby świat naprawiać, starczy miejsca. Jedna osoba nie może zajmować się wszystkim, bo to nie możliwe.

:ok: DOBRZE NAPISANE.PRAWDA.

majku33krakow

 
Posty: 156
Od: Czw sie 14, 2008 17:47
Lokalizacja: krakow

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości