Komu królika- Wrocław

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sie 08, 2013 14:38 Komu królika- Wrocław

Wiem, że nie tu, ale może bardziej poczytna strona 8)
W zaprzyjaźnionym sklepie zoologicznym koło mnie jest piękny królik w kolorze szylkretowym, młody, oswojony, do oddania za darmo.
Bidusia oddali tacy, co to niby alergia itd., a zwierzątko w klatce typu akwarium taki smutny :( mało ma miejsca, tylko siedzi i je, i bardzo che w dobre ręce!
W drugim sklepie ci sami właściciele mają też do oddania czarnego :(
Czy ktoś chętny do uszczęśliwienia tych dwóch nieszczęśników?
Popytajcie proszę, ten koło mnie podobno i do dzieci ma sentyment, z pieskiem się chował....
I tęskni :cry:
Oba króle z tych wiekszych :P
Ostatnio edytowano Śro paź 23, 2013 18:40 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przenoszę wątek na odpowiednie podforum.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Czw sie 08, 2013 17:15 Re: Komu królika- Wrocław

Strona Stowarzyszenia Pomocy Królikom:
http://www.kroliki.net/

:ok: :ok: :ok: za dobre domki!
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34272
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Wto wrz 03, 2013 20:37 Re: Komu królika- Wrocław

Wracam do sprawy królika, bo mi spać nie daje.
Próbowałam się zarejestrować i zalogować na wyżej podanym forum, to jednak graniczy z cudem. W moim przekonaniu nie da się.
Wysłałam maila do Pani Prezes z opisaniem sprawy królika we Wrocławiu, ale to Stowarzyszenie ma tylko chyba trzy oddziały, we Wrocławiu niestety nie.
A ten królik.....Dzisiaj znowu go widziałam. W tej samej klatce typu akwarium, którą wypełnia całym sobą :( I tak od kilku miesięcy. Może zrobić trzy kroczki do przodu, obróci się i to koniec :( łapki wyciąga do ludzi, widać, że oswojony. Ma czyściutko, ma co jeść i pić. I to koniec.
I przyszło dziecko z tatusiem, stanęło przed tym niby terrarium, a ten królik wtedy bęc na plecki i pokazuje brzuszek...... :cry: :cry:
Tylko tyle może zrobić, już w rozpaczy :cry:
No pomyślcie, co z nim można zrobić? Kto może go zabrać? On jest piękny, wystawowy......
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Wto paź 22, 2013 11:29 Re: Komu królika- Wrocław

Może z fotkami byłoby łatwiej?
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto paź 22, 2013 11:51 Re: Komu królika- Wrocław

czitka pisze:Wracam do sprawy królika, bo mi spać nie daje.
Próbowałam się zarejestrować i zalogować na wyżej podanym forum, to jednak graniczy z cudem. W moim przekonaniu nie da się.
Wysłałam maila do Pani Prezes z opisaniem sprawy królika we Wrocławiu, ale to Stowarzyszenie ma tylko chyba trzy oddziały, we Wrocławiu niestety nie.
A ten królik.....Dzisiaj znowu go widziałam. W tej samej klatce typu akwarium, którą wypełnia całym sobą :( I tak od kilku miesięcy. Może zrobić trzy kroczki do przodu, obróci się i to koniec :( łapki wyciąga do ludzi, widać, że oswojony. Ma czyściutko, ma co jeść i pić. I to koniec.
I przyszło dziecko z tatusiem, stanęło przed tym niby terrarium, a ten królik wtedy bęc na plecki i pokazuje brzuszek...... :cry: :cry:
Tylko tyle może zrobić, już w rozpaczy :cry:
No pomyślcie, co z nim można zrobić? Kto może go zabrać? On jest piękny, wystawowy......


Jeśli jest do oddania za darmo, to jeśli możesz - wyciągnij go.
Spróbuję się skontaktować z SPK, bo to że nie mają oddziału we Wrocławiu to nie znaczy że nie można przetransportować gdzie trzeba ;)

Czitka - czy mam mu założyć wątek na forum króliki.net? albo bezpośrednio skontaktować się z kimś z SPK?
Jestem zarejestrowana na tamtym forum.


edit: dopisuję namiar na SPK we Wrocławiu:
wroclaw@kroliki.net
biura SPK we Wrocławiu nie mają, ale mają tam domy tymczasowe.
Ostatnio edytowano Wto paź 22, 2013 15:25 przez *anika*, łącznie edytowano 1 raz
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 22, 2013 13:21 Re: Komu królika- Wrocław

Ostatni wpis czitki w tym wątku jest z początku września.... może piszcie pw?
:cat3: Kot. Nie dla idiotów!

Gretta

Avatar użytkownika
 
Posty: 34272
Od: Wto lip 18, 2006 12:53
Lokalizacja: "wesołe miasteczko" ;-(

Post » Wto paź 22, 2013 14:01 Re: Komu królika- Wrocław

Gretta pisze:Ostatni wpis czitki w tym wątku jest z początku września.... może piszcie pw?

Poczekam spokojnie aż zajrzy na forum ;)

Jak pisałam wcześniejszego posta to myślałam, że jej ostatni wpis w tym wątku jest dzisiejszy :roll:
Zasugerowałam się postem Agulas74.
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 22, 2013 14:23 Re: Komu królika- Wrocław

*anika* pisze:
Jak pisałam wcześniejszego posta to myślałam, że jej ostatni wpis w tym wątku jest dzisiejszy :roll:
Zasugerowałam się postem Agulas74.

No tak, ja też nie spojrzałam na datę :lol:
Obrazek

Agulas74

Avatar użytkownika
 
Posty: 4566
Od: Pt maja 11, 2007 12:30
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto paź 22, 2013 21:21 Re: Komu królika- Wrocław

Halo, halo, sprawozdaję:
Nawiązałam kontakt z tym Towarzystwem od królików, który zalinkowała Gretta. Ale dawno to było, bo mi królik się śnił po nocach. Odpisali grzecznie i skontaktowali ze mną wolontariuszy z Wrocławia, mailowo. Miła dziewczyna to była, w pierwszym odruchu zapytała mnie, czy nie mogę wziąć królika na tymczas ja, bo z DT u nich kiepsko, wszystkie zajęte. Wytłumaczyłam, że nie mogę i już nie pamiętam, jak to było dalej, ale było pozytywnie i serdecznie, chcieli królika brać, a nawet, jak się okazało dwa króliki, w drugim sklepie tych samych właścicieli druga sierota przesiadywała wakacje. Więc pobiegłam do sklepu z wieściami, ale jak się okazało jeden królik już znalazł dom, a drugi podobno był zaklepany.
I sklep mi powiedział, żebym się nie martwiła, że skończyły się wakacje i będzie teraz królikobranie. To się martwić przestałam, tym bardziej, ze moje trzy koty miały właśnie trzy kocie katary a ja wszystkiego dość :roll:
Anika dzisiaj przysłała mi pw z zapytaniem o królika. Odpowiedziałam, że jutro zajrzę do sklepu i popytam.
Tak mniej więcej w skrócie. I przepraszam, że zaniedbałam wątek nie pisząc na bieżąco :(
Gretta, dzięki raz jeszcze za namiary, skuteczne były, aczkolwiek nie zostały wykorzystane :D
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości