bocję tygrysią oddam w dobre ręce bielsko

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie lip 07, 2013 9:43 bocję tygrysią oddam w dobre ręce bielsko

To nie kot co prawda, tylko ryba, ale może ktoś będzie chętny. Kupiłam ją przez pomyłkę Pani sprzedawczyni w sklepie zoologicznym i moją ślepotę :oops: i tym sposobem męczymy się ze sobą - ona bo jest sama jedna, a to ryba stadna i i samotnie żle się czuje w związku z tym tłucze mi inne ryby, ja bo chciałam mieć ładne akwarium widokowe, a mam rezydencję boćki :cry: chętnie dowiozę gdzieś w okolicach Bielska
Ostatnio edytowano Nie lip 07, 2013 18:03 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniosłam na właściwe podforum

aania

 
Posty: 2796
Od: Pt lis 11, 2005 22:48

Post » Pon lip 08, 2013 0:04 Re: bocję tygrysią oddam w dobre ręce bielsko

aania pisze:To nie kot co prawda, tylko ryba, ale może ktoś będzie chętny. Kupiłam ją przez pomyłkę Pani sprzedawczyni w sklepie zoologicznym i moją ślepotę :oops: i tym sposobem męczymy się ze sobą - ona bo jest sama jedna, a to ryba stadna i i samotnie żle się czuje w związku z tym tłucze mi inne ryby, ja bo chciałam mieć ładne akwarium widokowe, a mam rezydencję boćki :cry: chętnie dowiozę gdzieś w okolicach Bielska


jaka cena? znajoma ma rybki to moge podpytac :)
na necie z doskoku : kontakt: 607 488 598
Obrazek

BUDRYSEK

 
Posty: 5240
Od: Czw maja 22, 2008 19:37

Post » Wto lip 09, 2013 8:03 Re: bocję tygrysią oddam w dobre ręce bielsko

Ja ją bardzo chętnie oddam za darmo :lol: spytaj bardzo proszę, bo męczymy się ze sobą na wzajem. i tak jak mówiłam chętnie dowiozę gdzieś w okolicy Bielska

aania

 
Posty: 2796
Od: Pt lis 11, 2005 22:48




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości