» Wto paź 01, 2013 10:20
Re: OSTATNIA NAJWAŻNIEJSZA WALKA PRZECIW UBOJOWI RYTUALNEMU!
Trochę po ... ale może warto wkleić tu listę osób które głosowały ZA ubojem rytualnym, dla mnie to lista hańby .
Proszę mi wybaczyć w tym wypadku wyjątkowo użycie tzw. CAPS - czyli duże litery ,ale przeklejam z portalu :
Sprawdźmy, kto jak głosował w naszym okręgu przypominając o tym haniebnym głosowaniu na rzecz przywrócenia uboju rytualnego:
DONALD TUSK - PREMIER
JAN ANTONY VINCENT-ROSTOWSKI (AKA JACEK ROSTOWSKI) WICEPREMIER
BARTOSZ ARŁUKOWICZ - MINISTER ZDROWIA
MAREK BIERNACKI - MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI
STANISŁAW KALEMBA - MINISTER ROLNICTWA
RADOSŁAW SIKORSKI - MINISTER SP. ZAGRANICZNYCH
BOGDAN ZDROJEWSKI - MINISTER KULTURY
BIAŁYSTOK/SP BOGUCKI JACEK
BIAŁYSTOK/PO KUDRYCKA BARBARA
BIAŁYSTOK/PO RACZKOWSKI DAMIAN
BIAŁYSTOK/PO TYSZKIEWICZ ROBERT
BIAŁYSTOK/PO ŻALEK JACEK
BIAŁYSTOK/PSL BORAWSKI EDMUND
BIAŁYSTOK/SLD CZYKWIN EUGENIUSZ
BIELSKO BIAŁA/PO GLUZA CZESŁAW
BIELSKO BIAŁA/PO PĘPEK MALGORZATA
BIELSKO BIAŁA/PO TRYBUŚ ALEKSANDRA
BYDGOSZCZ/PO BREJZA KRZYSZTOF
BYDGOSZCZ/PO KATULSKI JAROSŁAW
BYDGOSZCZ/PO KOZŁOWSKA IWONA
BYDGOSZCZ/PO SIKORSKI RADOSŁAW
CHEŁM/SP SZELIGA PIOTR
CHEŁM/PO GRAD MARIUSZ
CHEŁM/PO RANIEWICZ GRZEGORZ
CHEŁM/PO ŻMIJAN STANISŁAW
CHEŁM/PSL STEFANIUK FRANCISZEK JERZY
CHEŁM/PSL TOKARSKA GENOWEFA
CHRZANÓW/PO ARKIT TADEUSZ
CHRZANÓW/PO BOBOWSKA JOANNA
CHRZANÓW/PO GRAŚ PAWEŁ
CZĘSTOCHOWA/PO LESZCZYNA IZABELA
CZĘSTOCHOWA/PO SZTOLCMAN GRZEGORZ
CZĘSTOCHOWA/ID BRAMORA ARTUR
ELBLĄG/PO CIEŚLINSKI PIOTR
ELBLĄG/PO SYCZ MIRON
ELBLĄG/PO ŻYLINSKI ADAM
ELBLĄG/PSL ŻELICHOWSKI STANISŁAW
GDAŃSK/PO BLANIK LESZEK
GDAŃSK/PO BOROWCZAK JERZY
GDAŃSK/PO KOZDROŃ JERZY
GDAŃSK/PO NOWAK SŁAWOMIR
GDYNIA/PO BIERNACKI MAREK
GDYNIA/PO BUDNIK JERZY
GDYNIA/PO HOPPE TERESA
GDYNIA/PO LAMCZYK STANISŁAW
GDYNIA/PO PLOCKE KAZIMIERZ
GLIWICE/PO KAŹMIERCZAK JAN
GLIWICE/PO SZUMILAS KRYSTYNA
KALISZ/SP DERA ANDRZEJ
KALISZ/PO ADAMCZAK MALGORZATA
KALISZ/PO BOROWIAK ŁUKASZ
KALISZ/PO WITCZAK MARIUSZ
KALISZ/PO ZIEMNIAK WOJCIECH
KALISZ/PSL RACKI JÓZEF
KALISZ/PSL WALKOWSKI PIOTR
KATOWICE/PO KOŁODZIEJ EWA
KATOWICE/PO TOMCZYKIEWICZ TOMASZ
KATOWICE/PO WÓJCIK MAREK
KATOWICE/PO ZIĘTEK JERZY
KIELCE/PS KEMPA BEATA
KIELCE/PO OKŁA-DREWNOWICZ MARZENA
KIELCE/PO PACELT ZBIGNIEW
KIELCE/PO PIETRZCZYK LUCJAN MAREK
KIELCE/PSL GOS MAREK
KIELCE/PSL GÓRCZYŃSKI JAROSŁAW
KIELCE/PSL PAWLAK MIROSŁAW
KONIN/PO ARNDT PAWEŁ
KONIN/PO NOWAK TOMASZ PIOTR
KONIN/PO POSLEDNIA KRYSTYNA
KONIN/PSL GRZESZCZAK EUGENIUSZ TOMASZ
KOSZALIN/PO HOK MAREK
KOSZALIN/PO SUCHOWIEJKO WIESLAW
KRAKÓW/PO FEDOROWICZ JERZY
KRAKÓW/PO GOWIN JAROSŁAW
KRAKÓW/PO LASSOTA JÓZEF
KRAKÓW/PO MARCZULAJTIS-WALCZAK JAGNA
KRAKÓW/PO RAS IRENEUSZ
KROSNO/SP GOLBA MIECZYSŁAW
KROSNO/PO KULESZA TOMASZ
KROSNO/PO RZĄSA MAREK
KROSNO/PO TOMAŃSKI PIOTR
KROSNO/PSL KASPRZAK MIECZYSŁAW
LEGNICA/PO SCHETYNA GRZEGORZ
LEGNICA/PO WOJNAROWSKI NORBERT
LEGNICA/PO KROPIWNICKI ROBERT
LUBLIN/SP ŻACZEK JAROSŁAW
LUBLIN/PO GĄSIOR-MAREK MAGDALENA
LUBLIN/PO KARPINSKI WŁODZIMIERZ
LUBLIN/PO KUCHARSKI CEZARY
LUBLIN/PO MUCHA JOANNA
LUBLIN/PSL ŁOPATA JAN
LUBLIN/PSL SMOLARZ HENRYK
ŁÓDŹ/NIEZ. JAGIEŁŁO JAROSŁAW TOMASZ
ŁÓDŹ/PO GRABARCZYK CEZARY
ŁÓDŹ/PO KWIATKOWSKI KRZYSZTOF
ŁÓDŹ/PO ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA IWONA
NOWY SĄCZ/SP ROMANEK ANDRZEJ
NOWY SĄCZ/SP SIARKA EDWARD
NOWY SĄCZ/PO CYCON MARIAN
NOWY SĄCZ/PO CZERWIŃSKI ANDRZEJ
NOWY SĄCZ/SP MULARCZYK ARKADIUSZ
OLSZTYN/PO CICHOŃ JANUSZ
OLSZTYN/PO ORZECHOWSKI ANDRZEJ
OLSZTYN/PO PAPKE PAWEŁ
OLSZTYN/PSL WŁODKOWSKI ZBIGNIEW
OPOLE/MN/NIEZ. GALLA RYSZARD
OPOLE/SP JAKI PATRYK
OPOLE/PO BUŁA ANDRZEJ
OPOLE/PO JARMUZIEWICZ TADEUSZ
OPOLE/PO KORZENIOWSKI LESZEK
OPOLE/PO OKRĄGŁY JANINA
OPOLE/SLD GARBOWSKI TOMASZ
PIŁA/PO JANYSKA MARIA MAŁGORZATA
PIŁA/PO MUNYAMA KILLION
PIŁA/PO SZEJNFELD ADAM
PIŁA/PSL KALEMBA STANISŁAW
PIŁA/SLD AJCHLER ROMUALD
PIOTRKÓW TRYB./PSL OZGA KRYSTYNA
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI/PO RUTKOWSKA DOROTA
PŁOCK/PO KOŹLAKIEWICZ MIROSŁAW
PŁOCK/PO PITERA JULIA
PŁOCK/PSL PAWLAK WALDEMAR
PŁOCK/PSL ZGORZELSKI PIOTR
POZNAŃ/SP GÓRSKI TOMASZ
POZNAŃ/PO KOZŁOWSKA-RAJEWICZ AGNIESZKA
POZNAŃ/PO SZYDŁOWSKA BOŻENA
POZNAŃ/PO TOMCZAK JACEK
POZNAŃ/PO GRUPIŃSKI RAFAŁ
RADOM/PO CZECHYRA CZESŁAW
RADOM/PSL MALISZEWSKI MIROSŁAW
RYBNIK/PO GADOWSKI KRZYSZTOF
RYBNIK/PO KLUZIK-ROSTKOWSKA JOANNA
RYBNIK/PO KRZĄKAŁA MAREK
RYBNIK/PO SIEDLACZEK HENRYK
RYBNIK/PO ZAWADZKI RYSZARD
RYBNIK/NIEZ. CHMIELOWSKI PIOTR
RZESZÓW/PO BUTRYN RENATA
RZESZÓW/PO RYNASIEWICZ ZBIGNIEW
RZESZÓW/PSL BURY JAN
RZESZÓW/ID DZIADZIO DARIUSZ CEZAR
SIEDLCE/PO KANIA ANDRZEJ
SIEDLCE/PO MROCZEK CZESŁAW
SIEDLCE/PRAWO I (NIE?)SPRAWIEDLIWOŚĆ KOWALCZYK HENRYK
SIEDLCE/PSL BORKOWSKI KRZYSZTOF
SIEDLCE/PSL SAWICKI MAREK
SIEDLCE/RP/ID BODIO BARTŁOMIEJ
SIERADZ/ SLD OLEJNICZAK CEZARY
SIERADZ/PO BIERNAT ANDRZEJ
SIERADZ/PSL ŁUCZAK MIECZYSŁAW MARCIN
SOSNOWIEC/PO MAŁECKA-LIBERA BEATA
SOSNOWIEC/PO PIĘTA JAROSŁAW
SOSNOWIEC/PO SAŁUGA WOJCIECH
SZCZECIN/PO ARŁUKOWICZ BARTOSZ
TARNÓW/SP ZIOBRO JAN
TARNÓW/PO ACHINGER ELŻBIETA
TARNÓW/PO AUGUSTYN URSZULA
TARNÓW/PO WARDZALA ROBERT
TARNÓW/PSL SZTORC ANDRZEJ
TORUŃ/PO DZIĘCIOŁ JANUSZ
TORUŃ/PO LENZ TOMASZ
TORUŃ/PO MĘŻYDŁO ANTONI
TORUŃ/PO SZYMANSKI TOMASZ
TORUŃ/PIS ARDANOWSKI JAN KRZYSZTOF
TORUŃ/PSL SOSNOWSKI ZBIGNIEW
WAŁBRZYCH/PO MRZYGŁOCKA IZABELA KATARZYNA
WAŁBRZYCH/PIS DĄBROWSKI ANDRZEJ
WAŁBRZYCH/ID SZYMIEC-RACZYNSKA HALINA
WARSZAWA/SP DORN LUDWIK
WARSZAWA/PO DURKA ZENON
WARSZAWA/PO FABISIAK JOANNA
WARSZAWA/PO JASTRZĘBSKI LESZEK
WARSZAWA/PO KIDAWA-BLONSKA MALGORZATA
WARSZAWA/PO ROSATI DARIUSZ
WARSZAWA/PO ŚWIĘCICKI MARCIN
WARSZAWA/PO TUSK DONALD
WARSZAWA/PO VINCENT-ROSTOWSKI JAN
WARSZAWA/PSL PIECHOCIŃSKI JANUSZ
WROCŁAW/PO CHARLAMPOWICZ JAROSŁAW
WROCŁAW/PO HUSKOWSKI STANISŁAW
WROCŁAW/PO ZDROJEWSKI BOGDAN
ZIELONA GÓRA/ PSL ZYCH JÓZEF
ZIELONA GÓRA/PO NIESIOŁOWSKI STEFAN
ZIELONA GÓRA/PO PAHL WITOLD
ZIELONA GÓRA/PO SIBIŃSKA KRYSTYNA
ZIELONA GÓRA/PO SŁUGOCKI WALDEMAR
PS
Zaznaczam, że nie sympatyzuje z żadną z partii .
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger ...
A tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq