Zaginął ratlerek okolice Kielc

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon kwi 29, 2013 11:16 Zaginął ratlerek okolice Kielc

Witajcie,
Chodzi dokładnie o Morawicę pod Kielcami. Piesek należy do mojej sąsiadki, jest z nimi bardzo zżyty i bardzo trudno się oswaja w nowym środowisku. Właściciele dali ogłoszenie, monitorują stan w naszym kieleckim schronisku. Ja napisałam już do koleżanki z Dogo, może wrzuci tam tę informację.
Boję się że nieufnego psa ktoś się szybko pozbędzie :(
Co można jeszcze zrobić?

Link do ogłoszenia http://tablica.pl/oferta/zaginal-piesek ... c5a;r:13;s:
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Niteczka 1

 
Posty: 1615
Od: Nie lut 01, 2009 19:36
Lokalizacja: Swiętokrzyskie

Post » Pon kwi 29, 2013 11:45 Re: Zaginął ratlerek okolice Kielc

Utworzyć wydarzenie na FB i zawiadamiać jeszcze więcej znajomych prosząc o pomoc w poszukiwaniach!
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 29, 2013 12:46 Re: Zaginął ratlerek okolice Kielc

Nie wiem czy to dobrze zrobiłam. Kto się na tym zna a wie że gdzieś jest błąd - dajcie znać!
https://www.facebook.com/events/643007382383417/
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Niteczka 1

 
Posty: 1615
Od: Nie lut 01, 2009 19:36
Lokalizacja: Swiętokrzyskie

Post » Pon kwi 29, 2013 13:15 Re: Zaginął ratlerek okolice Kielc

Sprawdź proszę czy istnieje ustawienie "dostęp publiczny" - może byłoby widoczne nie tylko dla zalogowanych!
Dodałabym w treści coś więcej, więcej szczegółów - narazie mało zachęca do pomocy - sucha treść i oficjalna, potem pisałabym coś na temat przebiegu poszukiwań, nie widać nr telefonu.
Podaj długi okres kiedy wydarzenie jest aktywne !
Nie pamiętam kto mieszka w Waszym rejonie, żeby głównie tam zapraszać do wydarzenia :ok:
Gdzieś na wątkach były podpowiedzi jak szukać zaginionego zwierzaka, teraz w pracy tuż przed dłuższym urlopem nie mam jak tego poszukać.
Czy wszystkie lecznice o tym wiedzą, w portalach ogłoszeniowym, na forum psów, jakieś rasowe jest informacja?
Może na FB istnieje jakaś grupa kielecka?
Zobacz tutaj jak wyglądają poszukiwania kota viewtopic.php?f=1&t=135270

Tutaj jest świetne Vademecum poszukujacego psa: http://www.dogomania.pl/forum/threads/4 ... 2024aab9e7
Uzupełnij wydarzenie w oparciu o podane tam wskazówki :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 30, 2013 19:11 Re: Zaginął ratlerek okolice Kielc

Ogromnie dziękuję :1luvu:
Mam w opcji tylko Publiczny i Znajomi i Zaproszone osoby. Wybrałam ten pierwszy. Zmieniłam treść. O czipa się dowiem. Wysłałam też link z Dogo właścicielom. W Stanach są firmy detektywistyczne gdzie psy szukają zaginionych zwierząt - szkoda że u nas nie ma...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Niteczka 1

 
Posty: 1615
Od: Nie lut 01, 2009 19:36
Lokalizacja: Swiętokrzyskie

Post » Pon maja 06, 2013 12:14 Re: Zaginął ratlerek okolice Kielc

Czy coś wiadomo na temat pieska!
Pisz proszę na bieżąco też na wydarzeniu jak przebiegają poszukiwania i udostępniaj je!
Ciągle za mało osób bierze udział w poszukiwaniach i dołączyło do wydarzenia! Ja niestety nie znam więcej osób z tego regionu - Moi Znajomi już dołączyli :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości