Marznące szczeniaki już wszystkie w domkach stałych-koniec

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sty 28, 2013 9:03 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

ja moge zrobic wydarzenie na fb :ok:
potrzebuje jakis numer kontaktowy albo maila -albo to i to
ObrazekObrazekObrazek

MarKotek

 
Posty: 4247
Od: Pon lut 23, 2009 0:36
Lokalizacja: Będzin

Post » Pon sty 28, 2013 9:16 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

Aga dobra robota :ok: :ok: :ok: - mam nadzieję, że i matkę się uda złapać - choćby na sterylkę.
Jak tylko będzie wydarzenie to porozsyam, choć sama nie jestem fejsbukowa.
A ci właściciele działki nic nie wiedzą o tych psach? Może to ich sunia i po prostu ją zostawili na pastwę losu? A może by przygarnęli choć jednego?

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sty 28, 2013 9:53 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

Mara S pisze:Aga dobra robota :ok: :ok: :ok: - mam nadzieję, że i matkę się uda złapać - choćby na sterylkę.
Jak tylko będzie wydarzenie to porozsyam, choć sama nie jestem fejsbukowa.
A ci właściciele działki nic nie wiedzą o tych psach? Może to ich sunia i po prostu ją zostawili na pastwę losu? A może by przygarnęli choć jednego?
nie Marusia :) .Pan na policji sprawdzał i tam nikt nie jest zameldowany.Jakis sąsiad sie pojawił i tez mówił,że tam teraz pusto,że tylko na okres letni przyjeżdżają.Zaoferował tez ,że będzie ja karmił.no i oczywiście jeśli tylko suńka przyjdzie na rynek to ta koleżanka tez agnieszka jak zwykle ja nafutruje.Tak pomyslałam,że trzeba ja oswoic na tyle,żeby dała sie złapać.I może jeszcze raz wejść na tą dziełkę ,bo tam jest jakaś buda zawalona rupieciami i zastawiona przymarzniętym wiadrem i zrobić jej tam miejsce przynajmniej na jakis czas.To chyba nie jest najgorszy pomysł,co?
anksunamun

anksunamun

 
Posty: 198
Od: Sob lip 21, 2012 10:13

Post » Pon sty 28, 2013 10:45 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

MarKotek pisze:ja moge zrobic wydarzenie na fb :ok:
potrzebuje jakis numer kontaktowy albo maila -albo to i to

Wysłałam na pw.Dzis może się okaże ,że tylko jedna dziewczyna zostanie,ale to na bieżąco będę pisac.
anksunamun

anksunamun

 
Posty: 198
Od: Sob lip 21, 2012 10:13

Post » Pon sty 28, 2013 12:41 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

To super, że dzieciaczki już za chwilę będą bezpieczne.
a dla suni pewnie dobrze byłoby, tak jak piszesz jakieś miejsce przygotować a potem wysterylizować.
Może trochę styropianu dołożyć do tej biednej budy?
Wiem, że łatwo się teoretyzuje w cieple mieszkania, ale tez dopiero co wróciłam od moich podopiecznych więc nie tylko z pozycji za klawiaturą są te moje myśli:)

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon sty 28, 2013 13:28 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

Lidka pisze:To super, że dzieciaczki już za chwilę będą bezpieczne.
a dla suni pewnie dobrze byłoby, tak jak piszesz jakieś miejsce przygotować a potem wysterylizować.
Może trochę styropianu dołożyć do tej biednej budy?
Wiem, że łatwo się teoretyzuje w cieple mieszkania, ale tez dopiero co wróciłam od moich podopiecznych więc nie tylko z pozycji za klawiaturą są te moje myśli:)

Dziewczyny,przeciez ja wiem,że chcecie jak najlepiej i doradzacie jak możecie.No tak własnie myślę zrobić o ile nie zgarneli jej do schroniska.To spokojna śliczna bielusieńka sunia więc jeśli ją zgarnęli to może znajdzie dom.Podejde tam później i zobacze czy jest na tej działce a jak nie to spytam na policji.Na rynek na razie nie przyszła,bo kolezanka wypatruje za nią
anksunamun

anksunamun

 
Posty: 198
Od: Sob lip 21, 2012 10:13

Post » Pon sty 28, 2013 15:12 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

Byłam na działce gdzie stacjonuje suczka.Szwendała sie po ulicy,dałam jej jeśc.Chyba zmierzała w stronę rynku,bo tam koleżanka ją karmi.Jeśli by dac jej jakiś środek usypiający do jedzenia, to można ją wtedy złapac tylko co dalej......ja pomysłu nie mam....
anksunamun

anksunamun

 
Posty: 198
Od: Sob lip 21, 2012 10:13

Post » Pon sty 28, 2013 16:34 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

Piesek poszedł do fajnej- przynajmniej tak mi sie wydaje- rodziny.zostały 3 dziewczyny
anksunamun

anksunamun

 
Posty: 198
Od: Sob lip 21, 2012 10:13

Post » Pon sty 28, 2013 17:38 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

A który to był piesek z tej czwórki na zdjęciach? Jest już to wydarzenie na fb?

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sty 28, 2013 18:33 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

Mara S pisze:A który to był piesek z tej czwórki na zdjęciach? Jest już to wydarzenie na fb?

Ten koło białej dziewczynki to był piesek .A matka chodzi nadal koło tej posesji,dzis dałam jej jeść,wygląda na zdrowa tylko chudzina.Nie wiem co robic z nią...
No i dzwonił pan od pieseczka,byli z nim u weta,jest wszystko ok,bez gorączki ,pcheł .Ocenił go na 8tygodni może ciut więcej ..
anksunamun

anksunamun

 
Posty: 198
Od: Sob lip 21, 2012 10:13

Post » Pon sty 28, 2013 21:17 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

Dobrze, że jeden już w domku :ok:
anksunamun, dobra z Ciebie kobieta :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Mam 3 koty, 2 córki i 1 męża

12.02.2012 Kacperku :(
29.05.2013 Tosiu... 19 lat to piękny wiek... tak żal, że już nigdy nie wyjdziesz na trawkę...
19.10.2013 Wojtusiu...

Obrazek

key_west

 
Posty: 867
Od: Sob sty 22, 2011 2:38
Lokalizacja: Warszawa-Zacisze

Post » Wto sty 29, 2013 7:27 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

key_west pisze:Dobrze, że jeden już w domku :ok:
anksunamun, dobra z Ciebie kobieta :1luvu: :1luvu: :1luvu:

no dobra,tylko co dalej....Dzis ide zanieśc jeszcze ogłoszenie do sąsiadki ,która ma biuro rachunkowe,tam sporo ludzi sie kręci.zawieszę koło kościoła i w lecznicy w Mierzęcicach.Koleżanka w lecznicy w będzinie.W domu istny cyrk.Na razie małe sa w łazience,rano najgorzej,bo sikanie,sranie jedzenie i zaś sranie :ryk: .Potem bierzemy je na troche na salony :wink: .Kupie im dziś jakieś psie gryzaki,może te kostki skórzane.Kupy nadal łade.Dziewczyny Pilnie szukają domków........!!!!!!!!!!!!!!!!Dałam im imiona:Śnieżka,Bródka(bo ma białą brodę)i Nala ,bo wygląda bardzo podobnie do mojej suni,która niedawno odeszła za TM.
anksunamun

anksunamun

 
Posty: 198
Od: Sob lip 21, 2012 10:13

Post » Wto sty 29, 2013 10:19 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

Szkoda że nie odezwał się ten pan z Katowic. Trudno - może się uda i zadzwoni dzisiaj? Rozpuszczę też wici u mnie w pracy :ok: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto sty 29, 2013 12:22 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

Alienor pisze:Szkoda że nie odezwał się ten pan z Katowic. Trudno - może się uda i zadzwoni dzisiaj? Rozpuszczę też wici u mnie w pracy :ok: .

Z katowic był,ale uprzedził go z wojkowic.Z całą rodzina przyjechał i wydawali sie bardzo chętni,opiekuńczy i zdecydowani.a pan z katowic uparty był i tylko psa chciał.
anksunamun

anksunamun

 
Posty: 198
Od: Sob lip 21, 2012 10:13

Post » Wto sty 29, 2013 15:13 Re: Marznące szczeniaki proszą o domki

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości