[okolice Kórnika] świnka wietnamska porzucona w lesie

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon gru 31, 2012 14:57 Re: [okolice Kórnika] świnka wietnamska porzucona w lesie

andrzej780 pisze:
andrzej780 pisze:
alab108 pisze:A spróbuj znaleźć może jakieś gospodarstwa agroturystyczne , stajnie w okolicy, może ktoś ją przygarnie :ok: Ona jest duża?


zaznacz tylko że mięso tego rodzaju świnki jest niejadalne, bo moga chcieć przerobic na schabowe


oczywiście że mięso świnki wietnamskiej jest jadalne, napisałem tak tylko w trosce o życie świnki


Ja wiem, że dlatego tak napisałeś. Chciałam tylko uściślić jakby ktoś nie wiedział.

Rookie

 
Posty: 237
Od: Pon maja 14, 2012 14:29

Post » Czw sty 03, 2013 13:25 Re: [okolice Kórnika] świnka wietnamska porzucona w lesie

Mama poszła do miejsca dla świnki, ale oczywiście wzięła ze sobą psa i on wlazł do chatki dla świnki. Nie sądzę, żeby ona chciała tam teraz siedzieć :(

Mama ma dobre serce, ale z wykonaniem jest różnie. Staram się nie przejmować, bo i tak nie bardzo mogę na to poradzić. Np. mówiłam jej, że pies nie powinien jeść drobiowych kości, jej chłopak mówił jej dwa razy, pies sąsiadki się od tego pochorował, ale to nie starczy...

Rookie

 
Posty: 237
Od: Pon maja 14, 2012 14:29

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości