Nasze pieski :)

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt gru 21, 2012 21:45 Nasze pieski :)

Witajcie,

Tutaj możemy chwalić się swoimi pieskami oraz przygodami, jakie przeszliśmy z nimi.
Ja mam owczarka niemieckiego, 2 letni. Może w najbliższym czasie wrzucę zdjęcia. Pies jest przepiękny, a jego charakterystyczną cechą jest niezwykle czuły węch (proponowano mi sprzedaż pieska do policji, ale nigdy!) :)

W ostatnie wakacje pies uciekł mi na drodze na pobliski zalew. Udało się znaleźć go tydzień później dzięki ogłoszeniom w internecie. Okazało się, że ktoś wziął go z ulicy, a następnie oddał do schroniska, którego pracownicy trafili na moje ogłoszenie w sieci i oddali mi psiaka. :)
Dzięki nim mój zaginiony pies się odnalazł!

http://zaginiony-znaleziony.pl/

Trosik

 
Posty: 18
Od: Sob gru 08, 2012 19:38
Lokalizacja: Radom

Post » Sob gru 22, 2012 18:20 Re: Nasze pieski :)

ja mam 2 psy :)

1. owczarek Collie :) Dostałam ją za darmo od takich dalekich znajomych, ponieważ oni kupili sobie psa, ale po tygodniu mama czy babcia ich powiedziała, że nie chce już psa i musieli się go pozbyć. Więc przygarnęłam ją. No ale szybko się okazało, że historyjka nie jest prawdziwa i że oddali psa z powodu ciężkiej choroby. Mianowicie Cola co zjadła to od razu wyrzuciła z siebie jedną bądź drugą stroną... Zastrzyki, które weterynarz jej przepisał (koszt 1 zastrzyku 50zł) pomagały jej na 2 dni, a potem odwrotnie i nie stać nas było na takie wydatki. Moja mama się zdenerwowała (ja wtedy byłam mała) i podała jej smectę dla dzieci. Następnego dnia Cola była nie tym psem! Zdrowa, żywa!! Normalnie jadła!! Wydaje mi się, że jakby to nie pomogło to by długo nie pożyła. Ale wszystko się ułożyło dobrze! :)

2. Sarunia to zwykły kundelek, przygarnięta z ulicy, bo jej mama oszczeniła się działkę obok. Ojjj to był urwis... wszystko gryzła Buty kable węże ogrodnicze... wszystko co wpadło jej do buzi! Nie było z nią tak drastycznych przygód jak z Colą, ale któregoś dnia nam uciekła (wróciła tego samego dnia), a kilka miesięcy później urodziły się śliczniutkie szczeniaczki ;) jednak nie mogliśmy ich zatrzymać, choć bardzo bym chciała. Dlatego też znalazłam im domy, z jednym właścicielem szczeniaczka utrzymuję kontakt :)


Pozdrawiam :)

Anulcia

 
Posty: 117
Od: Wto wrz 04, 2012 12:41

Post » Sob gru 22, 2012 22:20 Re: Nasze pieski :)

Berneński pies pasterski sztuk raz. Suczka o dźwięcznym imieniu - Gandzia :)
Psinka jest dość drobna nawet jak na suczkę, ale bardzo odważna i ciekawska. Poza tym bardzo lubi inne zwierzęta. Ostatniej wiosny upodobała sobie przynoszenie jeży (tak, brała je w pyszczek :) ) pod drzwi naszego domu i bawiła się z nimi :) A teraz leży pod biurkiem i ogrzewa mi nogi :)

yongman

 
Posty: 9
Od: Pt gru 21, 2012 20:17

Post » Śro paź 09, 2013 15:44 Re: Nasze pieski :)

Ja bardzo chciałbym mieć takiego berneńskiego psa pasterskiego. Niestety w mieszkaniu trzymanie takiego psa jest raczej ciężkie. Lecz gdy wybuduje się mój dom to na pewno kupię takiego psa.

set12

 
Posty: 1
Od: Śro paź 09, 2013 15:33

Post » Nie gru 29, 2013 21:51 Re: Nasze pieski :)

ja mam 4 letniego lamba rasy labrador , kolor czarny jest naszym ulubieńcem.:)

klotek

 
Posty: 4
Od: Nie gru 29, 2013 21:42

Post » Sob maja 10, 2014 11:25 Re: Nasze pieski :)

Witajcie! ja za dwa miesiące będę mieć Shar peia :) więc tedy wstawię zdjęcia no i opisze jak moja kotka go "przyjęła". Mam nadzieję ,że nie będzie większych problemów z zaakceptowaniem przez nią nowego domownika :))
Pozdrawiam

patryssiaa

 
Posty: 14
Od: Sob maja 10, 2014 11:16
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Wto lip 29, 2014 14:40 Re: Nasze pieski :)

Ja mam bullteriera 2,5 roczną suczkę :) jest cudowna, bardzo grzeczna i posłuszna.

gośka569

 
Posty: 1
Od: Wto lip 29, 2014 14:36

Post » Czw wrz 04, 2014 19:17 Re: Nasze pieski :)

Ja mam 8 miesięcznego nowofundlanda. Jest grzeczny wtedy jak ma na to ochotę albo jak wyczuje jedzenie. :)
Poza tym kocha wszystkich ludzi a najbardziej uwielbia dzieci.

happy tree cat's

Avatar użytkownika
 
Posty: 850
Od: Czw sie 07, 2014 17:21
Lokalizacja: okolice Leszna

Post » Wto wrz 09, 2014 6:43 Re: Nasze pieski :)

Ja od niedawno przygarnęłam małą Muszkę, kundelka :):) Ktoś ją porzucił w lesie i przywiązał do drzewa. Ma około roku, już chyba nie pamięta złych czasów bo tylko zabawy jej w głowie. Czasami mam nadzieję, że szybko wydorośleję bo wszędzie jej pełno. Niestety, jest dość wybredna - nie je suchej karmy i muszę jej gotować

aldo3434

 
Posty: 4
Od: Pon wrz 08, 2014 6:09

Post » Wto wrz 09, 2014 10:09 Re: Nasze pieski :)

my mamy kota i psa bardzo dobrze się dogadują ;)

Zlotar50

 
Posty: 1
Od: Wto wrz 09, 2014 10:04

Post » Wto wrz 09, 2014 12:04 Re: Nasze pieski :)

Z nami mieszkają dwa koty i pies. Hierarchia w stadzie : dowodzi pies ( mimo, że najmłodszy ) potem w kolejności według wagi koty. Bardzo dobrze ze sobą żyją. Wszystkie pochodzą z różnych losowych przypadków. Pies adoptowany ze schroniska jako szczenię ( karton ze szczeniętami jeździł wstawiony do wagonu kolejki podmiejskiej :strach: ) Pies jest typowym kundelkiem o pięknej maści gorzkiej czekolady. Jeden z kotów jest bajkowym kotem czarownicy ( czarny z zielonymi oczkami ) a drugi to starodawny pingwinek. :201461
ObrazekObrazekObrazek

kolendra_

Avatar użytkownika
 
Posty: 266
Od: Wto cze 11, 2013 13:44

Post » Wto wrz 16, 2014 22:07 Re: Nasze pieski :)

U mnie mieszka 3 letnia sunia i 2 fretki. 3 lata temu musiałam uśpić mojego ukochanego kundelka, ponieważ nerki i jelita już w ogóle nie pracowały, obiecałam sobie, ze już nigdy więcej psa i wytrzymaliśmy 10 dni, gdy zobaczyliśmy tą kluskę, musieliśmy ją wziąć :) z fretami niestety się nie dogadują. Do niedawna był też z nami bury kocurek, jednak starość wygrała :( teraz sytuacja podobna jak z psem, nikt nie chciał, a teraz rozglądamy się za futrzakiem który pomruszy przy uchu na dobranoc, albo pougniata brzuch przy oglądaniu tv :D

stokrota_89

Avatar użytkownika
 
Posty: 4
Od: Nie wrz 14, 2014 23:16
Lokalizacja: Wojkowice /Katowice




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości