Apel! Bystra szuka domu bez psów! Koty mogą być.

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw sty 03, 2013 0:31 Re: Apel! Bystra szuka domu bez psów! Koty mogą być.

Miraclle pisze:Śliczne szczenie :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Za domek :ok: :ok: :ok: :ok:

Jest śliczna :) I kochana, chociaż nie ufa człowiekowi.

Jaka naprawdę jest? Tak jak piszę- potrafi cudownie żyć w psim stadzie podporządkowując się jego członkom. Nie muszą starsi jej " trzepać skóry". Wystarczy postawa. To podporządkowana psina. I rozumna.
Jak do mnie trafiła, to jako typowy szczeniaczek nie miała wyczucia w paszczy. Podczas zabaw których ją uczyłam ( bez kontaktu dotykowego bo z tym problem) nie razugryzła mnie dość mocno. Normalne u szczeniora. Ale... No właśnie. W kilka dni Bystra załapała, że trzeba uważać. Najpiękniejsze są poranki, kiedy wskakuje do łóżka i mnie budzi. Wtedy nie ma strachu. Jest rozluźniona, zadowolona. Przynosi mi najczęściej jakąś zabawkę i daje sie miziać bez problemu. Dostaję też buziaki. Jest tuz przy mojej twarzy i jest cudnie. Wygrzebuje mi nawet ręce spod kołdry podgryzajac je. Nawet uszko mi podgryza i już się nie boję. Bystra jak przystało na sunie z tym imieniem, błyskawicznie nauczyła się bawic delikatnie :) Tak samo w trzy dni nauczyła się, ze w domu sie nie brudzi ( pokażcie mi drugie takie szczenie! ).
Obgryza kapcie, buty Ale mebli nie. Pięknie tez reaguje na korekty głosowe jak coś ronbi nie tak. Jest inteligenta ponad przecietną. I nie jest psem z ADHD. Ot zwyczajny- radosny- szczeniak. Moja dredziara Luśka ma wiecej temperamentu od szczeniorka Bystrej :)

Ona potrzebuje tylko domu choćby tymczasowego gdzie nie będzie psów, i gdzie będzie musiała tą swoją towarzyskośc wielką przekierować na człowieka. To jej " byś albo nie byc" w całym jej - jeszcze bardzo długim - życiu. Dlatego tak bardzo pilnie szukam jej domu bez psiaków. Ewentualnie z jakimś sobkowatym, który nie zechce się zaprzyjaxnić. Bo problemów ona mi nie sprawia. Mnie tylko bardzo boli serce bo zdaję sobie sprawę ze mimo jej szczęścia u mnie to nie mogę jej nauczyc tego co powinnam- ufać człowiekowi.... Bo mam w domu psy i one zawsze będą na pierwszym miejscu w tym przypadku dla niej.


enigma
Wstawiam tu jedną fotkę :)
Obrazek
Zapraszamy na bazarek: viewtopic.php?f=20&t=149261

blackobsession

 
Posty: 658
Od: Wto lis 30, 2010 23:57
Lokalizacja: Sarnów

Post » Czw sty 03, 2013 23:31 Re: Apel! Bystra szuka domu bez psów! Koty mogą być.

dzieki za foto :D
jest cudowne
kocham dredziarze, a moje bergasy ze wzgl na wiek sa juz ostrzyzone
UWAGA NA PARARELIGIJNE RUCHY APOKALIPTYCZNE

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41252
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

Post » Pt sty 04, 2013 10:45 Re: Apel! Bystra szuka domu bez psów! Koty mogą być.

To proszę dredy w piaskowym wydaniu. Foto malawaszka
Obrazek

A Bystra robi postępy codziennie maluteńkie :)
Zapraszamy na bazarek: viewtopic.php?f=20&t=149261

blackobsession

 
Posty: 658
Od: Wto lis 30, 2010 23:57
Lokalizacja: Sarnów

Post » Pon sty 07, 2013 0:07 Re: Apel! Bystra szuka domu bez psów! Koty mogą być.

allle cudo :D
UWAGA NA PARARELIGIJNE RUCHY APOKALIPTYCZNE

enigma

Avatar użytkownika
 
Posty: 41252
Od: Wto wrz 13, 2005 14:25

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości