Błąkający się czarny pies z białą szyją-Wrocław Bieńkowice

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon gru 17, 2012 23:01 Błąkający się czarny pies z białą szyją-Wrocław Bieńkowice

Sytuacja jest trudna. Jestem obecnie we Wrocławiu, ale jutro wracam do siebie, do Warszawy. Od wczorajszego wieczora widzę w okolicy gdzie mieszkam (Wrocław Bieńkowice) młodego psa. Czarny z białą szyją i piersią. Pies jest bardzo strachliwy - szczeka i warczy przy próbie kontaktu. Nie jest w najlepszej formie i nie ma obroży. Widzę go tylko wieczorem - właśnie o tej porze. Postaram się go jutro złapać jeśli zobaczę i oddam go do schronu. Nie - nie mam możliwości trzymać go tu gdzie mieszkam, bo to nie mój dom, jestem tu tylko z wizytą i wracam jutro do Wawy. Gdyby ktoś znał kogoś kto może pomóc w łapaniu albo mógłby ogłosić go na dogo (nie mam konta) albo kogoś kto chciałby zgarnąć tego psa proszę o kontakt na PW. Wierzcie mi gdybym mogła to bym go wzięła, ale nie mogę. Spróbuję go jeszcze teraz złapać, ale nie wiem z jakim skutkiem. Proszę o podbijanie wątku.
Sie warten auf mich am Ende der Nacht...Don Vito - 25.10.2010r.; Helmucik - 05.10.2011r.; Stefan - 28.09.2012r.; Fryc Frycunio - 05.10.2015 r.....

Ivarova

 
Posty: 132
Od: Pon paź 01, 2012 7:27
Lokalizacja: Dolny Śląsk/Warszawa

Post » Wto gru 18, 2012 1:37 Re: Błąkający się czarny pies z białą szyją-Wrocław Bieńkowi

:ok:
Ivarova pisze:Sytuacja jest trudna. Jestem obecnie we Wrocławiu, ale jutro wracam do siebie, do Warszawy. Od wczorajszego wieczora widzę w okolicy gdzie mieszkam (Wrocław Bieńkowice) młodego psa. Czarny z białą szyją i piersią. Pies jest bardzo strachliwy - szczeka i warczy przy próbie kontaktu. Nie jest w najlepszej formie i nie ma obroży. Widzę go tylko wieczorem - właśnie o tej porze. Postaram się go jutro złapać jeśli zobaczę i oddam go do schronu. Nie - nie mam możliwości trzymać go tu gdzie mieszkam, bo to nie mój dom, jestem tu tylko z wizytą i wracam jutro do Wawy. Gdyby ktoś znał kogoś kto może pomóc w łapaniu albo mógłby ogłosić go na dogo (nie mam konta) albo kogoś kto chciałby zgarnąć tego psa proszę o kontakt na PW. Wierzcie mi gdybym mogła to bym go wzięła, ale nie mogę. Spróbuję go jeszcze teraz złapać, ale nie wiem z jakim skutkiem. Proszę o podbijanie wątku.
Obrazek Asia 1.02.2010 (*)- śpij malutka:( Zawsze będziemy o Tobie pamiętać.
Obrazek Gosiek i Szarcia.Obrazek ZAPRASZAMY

anusia27

 
Posty: 892
Od: Pt kwi 02, 2010 10:35




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości