Pilnie dobry szkoleniowiec OLSZTYN i okolice

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw gru 13, 2012 15:49 Pilnie dobry szkoleniowiec OLSZTYN i okolice

Moja była bratowa ma dwa psy, z którymi zaczęły się ogromne problemy, gryzą się. Jestem przekonana, że popełniają ze swoim partnerem jakieś błędy, zresztą już sam pomysł zaadoptowania dużego samca do drugiego samca bez specjalnych umiejętności szkoleniowych nie był roztropny. Ale teraz już trudno, mleko się rozlało i muszą coś z tym zrobić, inaczej pies wyląduje z powrotem w schronisku. Mieszkają na Warmii, do Olsztyna mogą jeżdzić. Może ktoś zna dobrego szkoleniowca w tamtych rejonach? Chciałam napisać to samo na Dogomanii, rzadko tam bywam. Ale zalogowałam suię, wszystko niby ok, ale jakaś usterka, nie mogę napisać nowego tematu, a raczej inaczej, temat piszę, ale treści nie, nie prawidłowo coś mi się wyświetla. Może mógłby ktoś mi pomóc i skopiować to na Dogomanię? Sprawa jest PILNA. Dzisiaj czy wczoraj znowu się pogryzły. Nie chodzi mi o rady co robić, im musi pomóc ktoś profesjonalny, kto pozna ich i psy.

Anka

 
Posty: 17254
Od: Sob mar 08, 2003 21:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Nie gru 16, 2012 12:40 Re: Pilnie dobry szkoleniowiec OLSZTYN i okolice

Może niech tu spróbuje, kobitka jest z Ostródy
http://www.bagira.pl/o-mnie/moje-kwalifikacje/
Obrazek

Iwlajn

 
Posty: 515
Od: Śro paź 21, 2009 19:35




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości