DO ZAMKNIĘCIA.

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lis 08, 2012 12:06 Re: BŁAGAM O DT/DS dla Wiczki i Strzałki

:|
bo?
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 08, 2012 12:20 Re: BŁAGAM O DT/DS dla Wiczki i Strzałki

dorcia44 pisze::|
bo?

-bo się nie zgodził na ich pobyt tutaj
-bo ja nie pracuję
-nasz pies siedzi na podwórku na lince uczepiony,i jak wraca to zamykam sunie w pokoju dziecka,na co mąz nie wyraził zgody.Jaks ie suki stamtad wydostana nasz pies je zagryzie..w domu,przy dzieciach...
-bo sa tu za długo
-bo nie mieszkam tu sama
zresztą nie mam zamiaru się tłumaczyć...mam dosyc dymów codziennie i siedizec "na petardzie",że jak wróce ze sklepu zwierzaki zostana wypuszczone...
sa ludzie jacy nie lubia zwierząt i nie chca ich w domu(cięzko jest zrozumiec ludziim ,ze kot nasika ..bo tak)

zaczynam załować ,że w ogóle się tym zajęłam,żałuję,mogły jechać do schronu wiejskiego od razu..teraz oprócz moich zwierząt mam 2 dodatkowe nikomu niepotrzebne :(
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob lis 10, 2012 11:33 Re: BŁAGAM O DT/DS dla Wiczki i Strzałki

szukuje domek dla jednej suczki,trzymajcie kciuki..ktos do mnie dzwonił,a ja nie odebrałam,bo Rubenka szukałam.I oddzwoniłam.Pani z 2 dzieci psiaka do mieszkanka szuka.Dzieci w wieku od 9 lat..no nic jak Wilczunie tam wysłac jak najsybciej.Oby sie spodobała i domek znalazła.Zawsze to z jedna sunia będzie łatwiej mezaowi to "przeboleć"No wiadomo,moze sie w Strzałeczce zakochaja :)
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob lis 10, 2012 13:44 Re: BŁAGAM O DT/DS dla Wiczki i Strzałki

Za domek :ok:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Sob lis 10, 2012 22:56 Re: BŁAGAM O DT/DS dla Wiczki i Strzałki

Za domek :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie lis 11, 2012 10:42 Re: BŁAGAM O DT/DS dla Wiczki i Strzałki

Nie mam jeszcze odpowiedzi od tej pani co dzwoniła,dostałam sms,ze jeszcze nie odebrali e-maila..wiec mam nadzieje,że się zakochają....jednak i Wilczka znajdzie dom.
Padła propozycja przyjęcia suni przez starsze małzeństwo,ale raczej nie moge sie na to zgodzić.Ja nie "chowam'ludzi,ale pomysł adopcji MŁODEGO psia przez ludzi po 71-78lat to lekka przesada :oops: Pan chodi o lasce.Wilczke by ew.chcieli,ale ona jest za zywa,skoczna.Oczami wyobraźni widze jak ja pan z laska goni po ulicy :( Ona raczej nie nadaje się do spokojnych ludzi ,a do zyewej rodizny.
Nie chce ,żeby ktos pomyslał,ze wybrzydzam..nie,tylko ,ze ja patrze przyszłościowo na los zwierzaków jakie oddaję :(
W domu na razie spokojnie,więc moze w końcu rusza adopcje i sunie znajda domek...
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Czw lis 15, 2012 19:55 Re: BŁAGAM O DT/DS dla Wiczki i Strzałki

pod koniec grudnia wyjeżdzam z dzieckiem do szpitala do CZD,suki wyleca na ulice,nie zostawię ich samych w domu...maz się nimi nie będzie zajmował...zostana wypuszczone na ulice,nie mam co z nimi zrobić... :(
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Czw lis 15, 2012 22:52 Re: BŁAGAM O DT/DS dla Wiczki i Strzałki

Ja myśle o wydarzeniu na fb to by pomogło , porozsyłać zaproszenia do fundacji itd .Tam mase ludzi więc .
KTO ZROBI SUNIĄ WYDARZENIE NA FB , TO DLA NICH OSTATNIA SZANSA

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Pt lis 16, 2012 0:00 Re: BŁAGAM O DT/DS dla Wiczki i Strzałki

lidka02 pisze:Ja myśle o wydarzeniu na fb to by pomogło , porozsyłać zaproszenia do fundacji itd .Tam mase ludzi więc .
KTO ZROBI SUNIĄ WYDARZENIE NA FB , TO DLA NICH OSTATNIA SZANSA

maja wydarzenie na fb... :(
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie lis 18, 2012 21:31 Re: Strzałeczka szuka domu-Niuńka,Ferdka i Wilczka na swoim

Wilczka pojechała dzisiaj do DS
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Nie lis 18, 2012 21:41 Re: Strzałeczka szuka domu-Niuńka,Ferdka i Wilczka na swoim

BOZENAZWISNIEWA pisze:Wilczka pojechała dzisiaj do DS

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :ok:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie lis 18, 2012 22:17 Re: Strzałeczka szuka domu-Niuńka,Ferdka i Wilczka na swoim

Chociaż to dobre, Bożenko :)
Wiatrusia [*] 27.09.2012 r. Kacperek [*] 02.12.2016 r.
Filemonek [*] 31.03.2017 r.

EVA2406

Avatar użytkownika
 
Posty: 7549
Od: Pt lip 27, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lis 19, 2012 19:21 Re: Strzałeczka szuka domu-Niuńka,Ferdka i Wilczka na swoim

BOZENAZWISNIEWA pisze:Wilczka pojechała dzisiaj do DS


trzymam kciuki za domek dla ostatniej psiuni :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21541
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto lis 20, 2012 17:18 Re: Strzałeczka szuka domu-Niuńka,Ferdka i Wilczka na swoim

Strzałka musi jak najszybciej znaleźć dom bez dzieci,niestety warczy na każdego kto się do mnie zbliża :(
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pt lis 23, 2012 20:19 Re: Strzałka szuka spokojnego domu bez dzieci!

Bozenko, ja na prawde doceniam to co robisz i podziwiam Was z Dorcia za posiwecenie, ale....

Wytlumacz mi prosze jak to moze byc zeby TWOJ pies sie na ciebie rzucil ? Jakim prawem nie chcial wpuscic Cie na Twoja posecje.... Nie jest to przypadkiem pies twojego malzonka ?

Wybacz te pytania, moze jestem troche przewrazliwiona, ale sama mam psy z zalozenia trudne i nigdy, nawet jak gryzly sie miedzy soba a ja je rozdzielalam, zaden nie wystartowal do mnie. W domu sa koty, jest male dziecko. Pies nie ma prawa sie na czlowieka rzucic! ( Zwroc uwage nawet w filmach przyrodniczych, wilk nizszy pozycja w watasze nie rzuci sie na przywodce). Nie boisz sie o synka ?

nazira

 
Posty: 2400
Od: Śro gru 21, 2005 9:22
Lokalizacja: Bad Vöslau / Austria

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości