Dzielna matka-Kaja, ufna,miła,wysterylizowa. szuka domu

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon sie 13, 2012 22:56 Dzielna matka-Kaja, ufna,miła,wysterylizowa. szuka domu

Bardzo pilnie szukają domów psie maluchy – 2 suczki i jeden psiak. Miejsce potrzebne jest również dla ich mamy...

Dzielna suczka szukała bezpiecznego miejsca, by urodzić, pod jedną z kieleckich wsi. Oszczeniła się na budowie, gdzie masa jest ciężkiego sprzętu, jeżdżą koparki i walce – wybrała więc niezbyt dobre miejsce dla siebie i maluchów...
Psia mama opiekuje się maleństwami, jak może, ale pieskom PILNIE potrzebne są domy. Na budowie czworonogi zostać nie mogą, grozi im śmierć. Staramy się uratować psią rodzinę, ale – żeby je ocalić, potrzebne są domy, stałe lub tymczasowe.

Maleństwa mają około 5-6 tygodni, są urocze, puchate, proludzkie. Są oswojone i łagodne, garną się do człowieka.
Pieski będą średniej wielkości, nie nadają się do mieszkania na zewnątrz czy pilnowania.
Do adopcji są 2 malutkie suczki i jeden samiec.
Mama piesków jest średniej wielkości, mniej więcej do kolana, ma przedłużany włos, jest przemiłą, kochaną psiną – od razu nadstawia brzuszek do głaskania, jest wyjątkowo łagodna i ufna.

Psy przebywają w okolicach Katowic.
Uratuj psie życie – nie pozwól maluchom umrzeć....




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Sob lis 03, 2012 17:49 przez justyna8585, łącznie edytowano 2 razy

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Wto sie 14, 2012 6:33 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Jaka bidulka.... Rozumiem, że jest dokarmiana? Noce coraz zimniejsze...Jakie to wszystko niesprawiedliwe :placz:

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Wto sie 14, 2012 7:11 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Dam znać erce, żeby mówiła o nich, jakby kieleckich brakło. Choć są niestety stale, znowu do mamy przyjechała sunia z dwoma małymi, a dwa zostały w DT na miejscu. Małe gotowe do wydania, ale nie ma normalnych chętnych.
Gdyby zrobić im wyróznioną Tablicę (19,90 zł), to pewnie szybko znalazłyby domy. Ja tak ogłaszam kocięta. Z żadnego serwisu nie mam takiego odzewu, jak z wyróznionej Tablicy.pl

No i trzeba zastanowić się nad sterylizacją suki. Najlepiej byłoby, gdyby ktoś na miejscu dowiedział się w urzędzie o taką możliwość. Część gmin w tym województwie płaci za zabiegi i znakowanie bezdomnych psów. Tylko trzeba się zapytać i nalegać.

Jaaga

 
Posty: 1664
Od: Pon lip 03, 2006 16:49
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto sie 14, 2012 10:59 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

joszko89 pisze:Jaka bidulka.... Rozumiem, że jest dokarmiana? Noce coraz zimniejsze...Jakie to wszystko niesprawiedliwe :placz:



Na dzień dzisiejszy tak,ale niedługo budowa przenosi się,zostanie sama :(

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Wto sie 14, 2012 11:02 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Jaaga pisze:Dam znać erce, żeby mówiła o nich, jakby kieleckich brakło. Choć są niestety stale, znowu do mamy przyjechała sunia z dwoma małymi, a dwa zostały w DT na miejscu. Małe gotowe do wydania, ale nie ma normalnych chętnych.
Gdyby zrobić im wyróznioną Tablicę (19,90 zł), to pewnie szybko znalazłyby domy. Ja tak ogłaszam kocięta. Z żadnego serwisu nie mam takiego odzewu, jak z wyróznionej Tablicy.pl

No i trzeba zastanowić się nad sterylizacją suki. Najlepiej byłoby, gdyby ktoś na miejscu dowiedział się w urzędzie o taką możliwość. Część gmin w tym województwie płaci za zabiegi i znakowanie bezdomnych psów. Tylko trzeba się zapytać i nalegać.


Tylko,że nawet fotki są kiepskie...z tymi zdjęciami nie opłaca sie robić...

Zapomniałam jak sie nazywa najbliższe większe miasto...Pewnie Liwia_ napisze.Może znajdzie sie kogoś,kto spróbowałby załatwić sterylke.

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Wto sie 14, 2012 12:03 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Justyna założyła wątek na moją prośbę, najbliższym większym miastem jest Sędziszów, psy są koło Kozłowa. W tej chwili są dokarmiane, ale to rozwiązanie bardzo krótkofalowe. Matka jest przemiła, kochana, grzeczna.
Zapłacę za ogłoszenia, tylko nie umiem ich zrobić i selekcjonować chętnych na psy - poprosiłam o pomoc Justynę. Sterylizację matki jakoś opłacę, byle tylko był dla niej dt, to taka łagodna, ufna psinka.
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Wto sie 14, 2012 21:34 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Mnie te miejscowości nic nie mówią...


Czy ktoś może zrobić wydarzenie na FB?
Znowu na dogo nie umiem wejść,żeby wątek zrobić...:(

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Czw sie 16, 2012 16:05 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Nikt nie chce pomóc :(

Nie umiem wejść na dogomanie,a potrzebny jest tam wątek :(

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pt sie 17, 2012 10:29 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Ja o tej suni już na dogomanii czytałam, ale czy ma wątek, czy na ogólnym kieleckim, to nie pamiętam......

malagos

Avatar użytkownika
 
Posty: 1590
Od: Pon wrz 05, 2005 20:54
Lokalizacja: okolice Makowa Maz.

Post » Pt sie 17, 2012 12:58 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Ja wstawiałam tylko informację o niej i zdjecia stad na wątek kielecki ogólny, ale bez odzewu.
Może gdyby miała własny wątek, to byłoby lepiej. Niestety, ja nie pomoge, bo podobno moje zdjęcia na dogo nie wyświetlają się i do własnego kociego wątku musiałam przekopiować zdjęcia od Ewelinki.

Jaaga

 
Posty: 1664
Od: Pon lip 03, 2006 16:49
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt sie 17, 2012 13:34 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Może ktoś pomoże? Proszę :( Matka i małe mają zbitą budę, będą miały coś w stylu tymczasowego kojca. Małych jest aż 6 - nigdzie nie znajdzie się tymczas dla tylu, konieczny jest wątek na dogo, wydarzenie na fb i ogłoszenia. Małe nie są socjalizowane i tam na miejscu nie ma komu tego robić.
Do ogłoszeń postaram się jeszcze o lepsze zdjęcia i wykupię pakiet, ale nie założę wątku na dogo i nie zrobię wydarzenia, może ktoś da radę...?
Obrazek Obrazek Obrazek]Obrazek

Liwia_

Avatar użytkownika
 
Posty: 6713
Od: Pon wrz 03, 2007 20:01

Post » Sob sie 18, 2012 7:09 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Liwio_, jeśli byłby wątek na dogo, to bedę go odwiedzac. Na FB gubię się i jakoś nie potrafię się do niego przekonać, więc też nie pomogę. Trzeba kogoś innego poszukać do pomocy.

Jaaga

 
Posty: 1664
Od: Pon lip 03, 2006 16:49
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie sie 19, 2012 11:43 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

:cry:
Fajna ta sunia bardzo...
Obrazek Obrazek

anita5

 
Posty: 22470
Od: Sob cze 18, 2005 16:48
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sie 20, 2012 15:12 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

Pytałam,prosiłam...:( nikt nie chce pomóc :(

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon sie 20, 2012 15:38 Re: BEZDOMNA matka ze SZCZENIAKAMI na placu budowy :(

http://www.dogomania.pl/forum/threads/2 ... st19541341

Udało sie,ale nie wiem czy wszystko ok,bo 1. postu nie widze :(

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości