Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM DOMU

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie sty 13, 2013 10:16 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Fajnie razem Ringuś i Michaśka wyglądają. :)
Obrazek Obrazek

saintpaulia

 
Posty: 3939
Od: Śro gru 14, 2011 17:53
Lokalizacja: warszawa-bielany

Post » Nie sty 27, 2013 18:33 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Przeklejam z wątku Vip :)

No dooobra, obejrzę z tobą tego komisarza Reksa, niech ci już będzie....

Obrazek

No i że niby co?...Że rasowy?...Że sławny?...Ciekawe, czy potrafiłby tak zakopać patyka, jak ja...i wogóle jak porządny pies może sie tak wygłupiać na ekranie?...Żenada!

Obrazek

Wiesz co?...lepiej utnę sobie drzemkę...nie będę na pajaca patrzył.

Obrazek

Obrazek

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 27, 2013 18:37 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Świetny komiks! :mrgreen:
Obrazek Obrazek

saintpaulia

 
Posty: 3939
Od: Śro gru 14, 2011 17:53
Lokalizacja: warszawa-bielany

Post » Pt lip 12, 2013 18:46 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Ponieważ mój wątek jest zamknięty, a mam nadzieję, że Ringo ma jeszcze ciągle swoich fanów na forum, więc specjalnie dla nich porcja zdjęć :D .
Ringuś czuje się wyśmienicie, często wyczesywany ma lśniącą i ładną sierść, jest zdrowiutki i pogodny.
Nadal nieprzytomnie zakochany w Michasi, razem tworzą świetny i bardzo zgrany duet :ok: .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Pt lip 12, 2013 18:51 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

szczęśliwy piesek aż miło patrzeć :1luvu:
Obrazek

magdaradek

 
Posty: 27150
Od: Pon kwi 14, 2008 9:24
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 12, 2013 18:57 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Riiiiinguuuuusiuuuuuu mój Ty kochany :1luvu: :1luvu: :1luvu:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Pt lip 12, 2013 19:03 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Ringo dziękuje Ciociom :D .

Bardzo się też zmienił od zeszłego roku, już moge bezpiecznie zostawić ubranie w jego zasięgu, bez strachu, że zostanie zjedzone :mrgreen: . Jest grzeczny, nawet czasem posłuszny :mrgreen: .
Tylko w kwestii sadzenia roślinek często mamy odmienne zdanie :D .
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Pt lip 12, 2013 19:09 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

vip pisze:Tylko w kwestii sadzenia roślinek często mamy odmienne zdanie :D .

On ma rację, a Ty nie :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Pt lip 12, 2013 19:12 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Caragh pisze:
vip pisze:Tylko w kwestii sadzenia roślinek często mamy odmienne zdanie :D .

On ma rację, a Ty nie :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Przez te spory czasami cierpi moja duma...oraz inne części ciała :mrgreen: .
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Pt lip 12, 2013 19:40 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

vip pisze:Przez te spory czasami cierpi moja duma...oraz inne części ciała :mrgreen: .

Twoje to tam mogą :twisted: Byle nie mojego Ringusia :mrgreen:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Pt lip 12, 2013 21:22 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Gosiu, akurat jestem w S. jutro wezmę lapka i pokażę fotki Pani Jagodzie :)

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lip 13, 2013 7:16 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Łza mi się w oku zakręciła :oops:
Szczęśliwy, radosny Ringuś :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Dziękujemy Ci vipku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Sob lip 13, 2013 12:05 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Jakie on ma spojrzenie amanta filmowego. Oboje z Michasią wyglądają na mega szczęśliwe psiska.
Obrazek Obrazek

saintpaulia

 
Posty: 3939
Od: Śro gru 14, 2011 17:53
Lokalizacja: warszawa-bielany

Post » Sob lip 13, 2013 18:40 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

O tak, Ringo potrafi popatrzeć odpowiednio :mrgreen: .
Kiedy się głaszczemy, to nigdy nie ma dosyć, jak mi już ręka mdleje i chce choć na chwilę przestać, to się domaga, najpierw wpychaniem pysia pod rękę, a kiedy to nie skutkuje, wtedy ząbkami mnie ciągnie za rękaw.
Jest pocieszny strasznie, zyskał nareszcie troche brzusia, ogólnie wydaje mi się, że facet jest zadowolony :ok: .
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Nie sie 11, 2013 21:21 Re: Ringo - czy ktoś mnie jeszcze pokocha... JUŻ WE WŁASNYM

Dzisiaj wróciliśmy z urlopu i tak sobie po drodze wspominaliśmy, jak to rok temu, po urlopie (było troszkę później, bo 19 sierpnia) zabieraliśmy Ringo, jechaliśmy do Lublina a potem do Łodzi, jak zmachani jak głupki poszliśmy do pracy po trasie Władysławowo - Lublin - Łódź, ale było warto :)

gosiaa

 
Posty: 22354
Od: Sob lut 10, 2007 18:59
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości