KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJĘ

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lip 14, 2012 10:15 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

:ok: :)
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Sob lip 14, 2012 14:01 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

Też wypełniłam. Ale nie przyszedł do mnie żaden zwrotny mail. Więc czekam.

aleksandrowa

 
Posty: 355
Od: Czw sty 19, 2012 19:37
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon lip 16, 2012 21:32 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

aleksandrowa pisze:Też wypełniłam. Ale nie przyszedł do mnie żaden zwrotny mail. Więc czekam.

o ile dobrze pamiętam po zatwierdzeniu petycji i podaniu danych trzeba jeszcze raz potwierdzić - dopiero wtedy przesyłają linka do aktywacji oddanego głosu
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Nie lip 22, 2012 7:45 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

aleksandrowa pisze:Też wypełniłam. Ale nie przyszedł do mnie żaden zwrotny mail. Więc czekam.


Czasem tak zdarza sie. Kiedyś trzy razy musiałam podpisywać i dopiero wtedy mail doszedł.
Dwa kolejne podpisy dodałam.

Jaaga

 
Posty: 1664
Od: Pon lip 03, 2006 16:49
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie lip 22, 2012 19:40 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

A jak jest z końmi w miastach? Widziałam kilka bryczek we Wrocławiu czy Gdańsku. Konie wyglądały raczej zdrowo, ale ja lajkonik trochę jestem i niektórych rzeczy mogłam nie zauważyć...
Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka. E. Zola

KaleidoStar

 
Posty: 4126
Od: Nie mar 21, 2010 14:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Post » Nie lip 22, 2012 19:46 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

KaleidoStar pisze:A jak jest z końmi w miastach? Widziałam kilka bryczek we Wrocławiu czy Gdańsku. Konie wyglądały raczej zdrowo, ale ja lajkonik trochę jestem i niektórych rzeczy mogłam nie zauważyć...


zaglądaj na FB - od Morskiego Oka zaczyna się, Kraków jest pod "obserwacją", oby poszło dalej
http://www.facebook.com/?sk=welcome&boo ... rskiegoOka
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Nie lip 22, 2012 20:02 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

KaleidoStar pisze:A jak jest z końmi w miastach? Widziałam kilka bryczek we Wrocławiu czy Gdańsku. Konie wyglądały raczej zdrowo, ale ja lajkonik trochę jestem i niektórych rzeczy mogłam nie zauważyć...


W Tatrach problemem jest to, że te bryczki jeżdżą na duże odległości z dużym przewyższeniem. W przypadku trasy Siwa Polana - Dolina Chochołowska to jest ok. 200 m przewyższenia czyli konie muszą wciągnąć te wszystkie leniwe tyłki mniej więcej na wysokość Pałacu Kultury i Nauki, w przypadku trasy Palenica-Morskie Oko przewyższenie jest dwukrotnie większe. Bryczki, wozy są obciążone ponad możliwości. Popatrz jaki wóz ciągnęły te dwa koniki: http://www.youtube.com/watch?v=10vgKtOO2Dg

Falka

 
Posty: 32599
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Nie lip 22, 2012 20:28 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

Możecie podać mi pełną nazwę wydarzenia na fb? Bo z linku mi nie wchodzi, ale też fejs mi się strasznie wykrzacza ostatnio.

Te wozy, które widziałam we Wrocławiu i które są u nas nie są aż tak ciężkie chyba. I nie tak obciążone,z tego co widziałam, ale też nie patrzę ciągle. No i konie chodzą po płaskim, często w cieniu, spokojnie. Ale jak mówiłam, nie znam się za bardzo, dlatego Was pytam...
Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka. E. Zola

KaleidoStar

 
Posty: 4126
Od: Nie mar 21, 2010 14:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Post » Pon lip 23, 2012 8:13 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

KaleidoStar pisze:Możecie podać mi pełną nazwę wydarzenia na fb? Bo z linku mi nie wchodzi, ale też fejs mi się strasznie wykrzacza ostatnio.

Te wozy, które widziałam we Wrocławiu i które są u nas nie są aż tak ciężkie chyba. I nie tak obciążone,z tego co widziałam, ale też nie patrzę ciągle. No i konie chodzą po płaskim, często w cieniu, spokojnie. Ale jak mówiłam, nie znam się za bardzo, dlatego Was pytam...


Szukaj "Ratujmy Konie z Morskiego Oka"
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Pon lip 23, 2012 17:23 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

Dzięki.
Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka. E. Zola

KaleidoStar

 
Posty: 4126
Od: Nie mar 21, 2010 14:00
Lokalizacja: Trójmiasto

Post » Pon lip 23, 2012 20:48 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

Podpisane! Oby przeżyły. Uwielbiam konie.

kokoloko

 
Posty: 13
Od: Wto cze 19, 2012 22:16

Post » Pon lip 23, 2012 20:57 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

kokoloko pisze:Podpisane! Oby przeżyły. Uwielbiam konie.


udostępniaj jak możesz, tam każdy podpis będzie na wagę złota :ok:
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Pt lip 27, 2012 19:34 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

Podrzucam, to co się tam dzieje to prawdziwy dramat :cry:
podpisujcie proszę!!
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół."
George Bernard Shaw


Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=150713

Lillua

 
Posty: 274
Od: Pon lut 13, 2012 17:41

Post » Nie sie 05, 2012 22:22 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

przypominamy się
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Pon sie 06, 2012 14:11 Re: KONIE UMIERAJĄ NAD MORSKIM OKIEM - POMÓŻ, PODPISZ PETYCJ

podpisane :wink:
mam nadzieję, że sytuacja się zmieni i ten koszmar się skończy...
http://norweskie.blog.onet.pl/czekam na zamówienia;)
ObrazekObrazek

Niutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2205
Od: Pt sty 16, 2009 22:38
Lokalizacja: Zgierz

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości