ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYCHY .

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lip 07, 2012 13:03 ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYCHY .

Fuks jest pięknym 8 letnim owczarkiem niemieckim ( bez rodowodu ) który pilnie szuka domu ponieważ jego pan ciężko zachorował i już nie jest w stanie sie nim zajmować, nie jest w stanie z nim wychodzić i teraz ja to robię 2 razy dziennie .
Fuks jest bardzo inteligentnym psem, szybko sie uczy że nie wolno atakować innych zwierząt, że podczas spaceru to człowiek jest przewodnikiem a na klatce schodowej nie wolno szczekać jak sie z nim schodzi też :lol:

Fuks jest zaszczepiony, wykastrowany, odrobaczony i mimo 8 lat kocha bawić się, biegać, skakać :lol: jest w bardzo dobrej kondycji i jeszcze spokojnie drugie tyle będzie się cieszyć życiem .

Pan od Fuksa idzie do szpitala i Fuks będzie cały czas sam :cry: jedynie ja go będę wyprowadzać jak do tej pory 2 razy dziennie i będę mu gotować jedzenie, zaraz mu założę wątek, tylko czy to coś da :? Błagam o ogłoszenia dla niego .
Fuks

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob lip 07, 2012 17:14 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

no to jestem i z calej sily zaciskam kciuki za domek dla Fuksika, ten psiak ma w sobie cos, czemu nie moge sie oprzec, no poprostu jest sliczny :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Sob lip 07, 2012 22:30 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

Pytałam dzisiaj parę osób, poprosiłam o rozpuszczenie wici.

Jedna osoba nawet była by zainteresowana, ale niestety :(
Fajny dom, duży ogród, ale piesek mieszkał by w ogrzewanym pomieszczeniu przy garażu, bez dostępu do domu. :(
Pewnie piesek podwórkowy był by zadowolony z takich warunków, ale nie piesek wychowany w bloku. :(
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie lip 08, 2012 8:55 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

czy ja wiem, czy caly dzien na dworze i jakis tam kontakt z ludzmi nie bylby lepszy niz samotnosc w mieszkaniu i 2(??!!!) spacery dziennie?
recznie malowana ceramika na zamowienie:
http://www.facebook.com/album.php?aid=1357&id=1718874443&l=aa2b2f153d
ZAMÓW SOBIE KOTECKA... CZY CÓŚ

magyrato

 
Posty: 608
Od: Nie sie 22, 2010 10:00

Post » Nie lip 08, 2012 11:00 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

Fuks sie nie nadaje do mieszkania w garażu ani obok w ogrzewanym pomieszczeniu , on jest bardzo wrażliwym psem i musi mieć stały kontakt z człowiekiem ....
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon lip 09, 2012 18:37 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

dziewczyny maja racje, jesli pies tyle czasu spedzil w bloku i mial caly czas towarzystwo czlowieka, w dodatku, gdy sie do tego czlowieka garnie, to juz bedzie wolal te 2 spacery dziennie niz uwiazanie przy budzie itp. Co innego, gdyby byl wychowany na wsi i dlugi czas spedzil w ten sposob, przy budzie, na lancuchu i nie laknal by tak towarzystwa czlowieka.
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon lip 09, 2012 20:39 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

Kociara nadinterpretujesz... Nikt go tam na łańcuchu wiązać nie chciał.
Tam ludzie dbają o zwierzęta, zapewniają im dobre warunki, jak wielki ogród i pomieszczenie gospodarcze w bryle budynku, jednak do domu nie wpuszczają. Ludzie mając dom też krzątają się wokół niego więc i kontakt by był całkiem sensowny.
Tyle że Fuks jest przyzwyczajony do tego że jest w domu razem z jego mieszkańcami, więc akurat ten dom nie jest dla niego.
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Wto lip 10, 2012 12:40 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

ale piękny :1luvu:
:ok: za domek!
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół."
George Bernard Shaw


Nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=150713

Lillua

 
Posty: 274
Od: Pon lut 13, 2012 17:41

Post » Czw lip 12, 2012 13:32 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

Byłam wczoraj z Justynką u Fuksika.
Matko i córko jaki on jest cudny! Piękny i strasznie sympatyczny! :1luvu:

Byście musieli widzieć jak ludzie na osiedlu chwalili Justynę, nie mogli uwierzyć, że to ten sam pies. Zdecydowanie jego pan nie umie się z nim obchodzić. Ja go prowadziłam pierwszy raz i nie miałam z nim problemu. To zasługa Justyny, bo podobno ten pies niedawno był postrachem osiedla, rzucał się na psy i ludzi. Teraz jedyne czego mu trzeba, to pewna ręka i zdecydowanie. Justynko dobra robota :ok:

Fotki wstawię późnym wieczorem, muszę od nowa wgrać program graficzny. :oops:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie lip 15, 2012 0:01 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Nie lip 15, 2012 20:51 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

jaki przystojniak :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon lip 16, 2012 0:23 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

Są ludzie zainteresowani wstępnie. Pod Krakowem.
Domek nie jest idealny, ale dobry. Dom z ogrodem i dostępem do domu, jest sunia, też onkowata - troszku bezczelna, ale usłuchana ( to też o czymś świadczy). I co świadczy na korzyść, na placu brak budy i kojca, drzwi domu otwarte. Pani troszkę taka hmm... no mądralińska, ale zwierzakiami zajmuje się pan domu, konkretny człowiek. Jutro poślę tam fotki, no ale komu by się Fuks nie podobał :wink:
Zobaczymy, co z tego wyniknie :wink:
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon lip 16, 2012 0:33 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

czy piesek nadaje sie do domu z dziećmi?
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pon lip 16, 2012 12:38 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

Zabawa podusią
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon lip 16, 2012 13:12 Re: ONek pilnie szuka domu bo jego pan jest ciężko chory TYC

BOZENAZWISNIEWA pisze:czy piesek nadaje sie do domu z dziećmi?

Sądze że tak ale nie do małych dzieci bo je poprzewraca w zabawie i nawet chodząc :twisted:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości