Zwierzę zwane "człowiek":)

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto paź 16, 2012 9:42 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Postanowiłam kochać ludzi :kotek:
Ostatnio edytowano Sob paź 20, 2012 6:56 przez Agandera, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Agandera

 
Posty: 70
Od: Pt cze 01, 2012 22:17

Post » Wto paź 16, 2012 20:15 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Agandera a teraz tak na chwilkę popatrz na tą sytuację z humorem, a w zasadzie nie na tą sytuację na tamtym forum tylko na tym forum, tu zaraz nikt nie będzie wiedział o czym i o kim piszemy :ryk:

Oczywiście możesz pisać ale ten wątek tutaj stanie się niezrozumiały dla miaukowiczów. Wiem, że takie wypisanie pomaga bardzo, nie wiem może w wątku w dziale na koci łapci w wątku dla zasmuconych, wnerwionych ale i tak aby ktoś zrozumiał tutaj o czym piszemy musiałabyś ludzi do problemu wprowadzić (tu nawet nikt nie wie o kim Ty piszesz) o ile oczywiście chcesz aby ktoś się odniósł. Popatrz na to o czym piszesz w tym wątku i na tym forum z perspektywy osób tu przebywających. Na razie tylko ja wiem o czym piszesz inni pewnie robią wielkie oczy.

Ale kochana jesteś i nie wstydzę się tego napisać.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Śro paź 17, 2012 17:03 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Nie szkodzi, ja zawsze trochę "do siebie piszę" 8) jakby nikt więcej na ziemi nie istniał :D
Ale to ostatni post był o tamtym tajemniczym forum 8)
Tamto towarzystwo, to już przeszłość - no trudno. Dzisiaj siedzę na "tarotowym" forum i czytam znaczenia kart 8)

Chyba Zunia ja do ciebie tylko piszę na razie, raczej więcej osób tu nie znam :D
Na "tarocie" jest mało ludzi więc bardziej się orientuję i mnie "ogarniają" że taka jest, chociaż mało tam piszę, ale właśnie mi się przypomniało, że muszę się tam iść i przywitać. Można tam wstawiać duże obrazki, i wszyscy z tego korzystają - taki plus - a, i jeszcze piosenki z youtube są wyświetlane na stronce, a nie w linku :D

Muszę też i na "Miau" trafić do wspólnego wątku, żeby pogadać, jakby co :roll: :mrgreen:
O! To lecę poszukać :mrgreen:
Obrazek

Agandera

 
Posty: 70
Od: Pt cze 01, 2012 22:17

Post » Śro paź 17, 2012 18:24 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

W sumie wiem, że taki Twój urok i jakby nie patrząc lubię go :D
Tutaj w tym dziale nie ma takiego ruchu jak w dziale Koci łapci, to pewnie dlatego mało osób zagląda.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Czw paź 18, 2012 19:32 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Może to i dobrze - tak kameralnie :D :D
dzisiaj coś muzycznego
http://www.youtube.com/watch?v=TrxmhbNKCXM&feature=g-all-lik

z zatopionej wyspy pisze:Brakuje mi Goska, brakuje, wszystkiego mi brakuje, nic nie wiem, nic nie umiem, nic nie mam prócz serca.

Nawet nie pamiętam, do czego to było : -)
Ha, ha Zunia zobacz co jeszcze na wyspie znalazłam :D
z zatopionej wyspy pisze:Wt lip 17, 2012 18:35
Takie jakieś uczucie mam w sobie dzisiaj zagubienia. Trzeba by się zająć czym innym, niż się zajmuję. Za dużo siedzę w internecie! zdecydowanie. Może po prostu nie grać w "farmeramę"? Postanowienia: po pierwsze, zacząć się uczyć angielskiego, bo się człowiek nie dogada niedługo, a może i prace w hotelu podłapie z językiem. Po drugie? Dalej kochać i sznować siebie jak Goskę, to mi dobrze robi jak widać. Zająć się aniołami i innymi takimi bajerami, joga chociaż troszkę, śpiewanie hare kriszna-co jak sie człowiek rozbuja w tchawicy można zamienić później na om, tak zająć się chociaż pobocznie to jednak tą duchowością, bo to tez człowiekowi dobrze robi. Dalej jeździć do lasu. Zdjęcia mogą być pobocznie też. Poczytać kogos kto dobrze pisał, dla nabierania wprawy. Pisać, to też dobrze mi robi. Co jeszcze? Oddychac, o to mogę nawet teraz. O, nie oddycham na razie, bo trzeba zajrzeć na Miau za Gingers!

Pn lip 30, 2012 16:40

Obraziła się na mnie Muza,
jak mam teraz pisać?
Oburzyła się, trzasnęła drzwiami
uciekła.
Może by ktoś umiał mi wytłumaczyć
co źle zrobiłam?
Może źle literki złożyłam,
nieodpowiedni rym wzięłam
Może nie dość hołubiłam?
Obraziła się na mnie całkiem
I nie ma do mnie serca
- za grosz.
To jak mam dalej pisać?


Zapaliłam sobie świeczkę
w niebieskim słoniku
na szczęście
by pachniała
różami
malinami
świerkami
Żeby mnie ogrzała
w tę zimną, nagłą
surową, bezcielesną
szarość
dnia
Obrazek

Agandera

 
Posty: 70
Od: Pt cze 01, 2012 22:17

Post » Czw paź 18, 2012 22:39 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Agandera pisze:Może to i dobrze - tak kameralnie :D :D

No nie wiem, mi trochę szkoda, że mało osób to czyta :(
A jak zauważyłaś to forum skupia bardzo dużo osób i jakbyś założyła wątek na koci łapci to myślę, że zainteresowanie byłoby duże, no może niekoniecznie pozytywne ale duże :mrgreen:
Trzymaj się Agandera, normalnie zmusiłaś mnie do większej aktywności na tym forum a wstyd się przyznać zaniedbałam trochę to forum.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Pt paź 19, 2012 18:07 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

No, to może na coś się tam przydałam - to się cieszę :mrgreen:
Zunia, ja twój wątek przeczytałam po półtora roku z okładem, a wcale się mniej nie wzruszyłam, niż gdybym tu wtedy była :D

Poprzednio jak tutaj przyszłam, to byłam towarzyska bardziej, sama po wątkach różnych chodziłam, a teraz to ja przyszłam się tutaj zaszyć i poodpoczywać Obrazek

Lepiej się czuję, już od wczoraj lepiej się czuję; jak to człowiek się lepiej czuje, jak się już lepiej czuje - uff Obrazek
Obrazek

Agandera

 
Posty: 70
Od: Pt cze 01, 2012 22:17

Post » Pt paź 19, 2012 19:17 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Agandera pisze:No, to może na coś się tam przydałam - to się cieszę :mrgreen:
Zunia, ja twój wątek przeczytałam po półtora roku z okładem, a wcale się mniej nie wzruszyłam, niż gdybym tu wtedy była :D

Poprzednio jak tutaj przyszłam, to byłam towarzyska bardziej, sama po wątkach różnych chodziłam, a teraz to ja przyszłam się tutaj zaszyć i poodpoczywać Obrazek

Lepiej się czuję, już od wczoraj lepiej się czuję; jak to człowiek się lepiej czuje, jak się już lepiej czuje - uff Obrazek


Wiesz Agandera, ja zanim tu się zarejestrowałam to czytałam tutaj dużo wątków z kocimi historiami i też się bardzo wzruszałam. Myślę, że takie historie jak tu są opisywane mogą dla ludzi być taką terapią, jak człowiek czyta ile pokrzywdzonych zwierząt jest na tym świecie to przestaje jakby myśleć o swoich problemach, a jak jeszcze przeczyta ile tutaj dobrych duszyczek, które ratują te stworzonka to zaraz ciepło na sercu się robi. Te forum nauczyło mnie też ile radości jest w pomaganiu i dawaniu nawet jak to jest tylko maleńka pomoc na miarę naszych możliwości. Czasami wystarczy dobre słowo, porada, wsparcie duchowe a czasami coś bardziej namacalnego.

Ale od kłótni forumowych to forum też wolne nie jest, tylko przy tak ogromnej frekwencji jak tu jest, można te kłótnie omijać szerokim łukiem, no chyba, że są ciekawe :mrgreen:
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Pt paź 19, 2012 19:22 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Puk, puk. Ja na chwilkę do zuni, przerwę Wam niegrzecznie dialog.
zunia pisze: (...)no chyba, że są ciekawe :mrgreen:


I wtedy CO? :twisted:
Feebee
 

Post » Pt paź 19, 2012 19:31 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Feebee pisze:Puk, puk. Ja na chwilkę do zuni, przerwę Wam niegrzecznie dialog.
zunia pisze: (...)no chyba, że są ciekawe :mrgreen:


I wtedy CO? :twisted:

Wtedy robi sobie człowiek kawę lub co tam ma i czyta z zapartym tchem, albo wrzuci jakiś kamyczek taki niewinny :ryk:

Feebee fajnie, że Cię widzę :D
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Pt paź 19, 2012 19:56 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Kamyczek powiadasz? :twisted:

Mnie również miło Cię spotkać.
Czytam Wasze dialoginaczterynogi, ale niewiele rozumiem. W końcu jednak nie muszę rozumieć. :)
Nie zaśmiecam już wątku.
Feebee
 

Post » Pt paź 19, 2012 20:15 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

No niektórzy wrzucają, ja nigdy Obrazek

Agandera fajna dziewczyna jest i na pewno się nie gniewa za zaśmiecanie.

PS
Tylko nie wiem co my robimy na zwierzyńcu ogólnym :smiech3:
Chociaż w sumie trzymamy się tematu wątku.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Sob paź 20, 2012 6:59 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Hejka Feebee :D
Nie zaśmiecasz mi wątku, bo on taki jest "różnotematyczny" a ja chętnie się coś dowiem o ciekawych kłótniach 8) :mrgreen:
Ps.
zmieniłam trochę wcześniejsze posty, te nie na temat :kotek:
Obrazek

Agandera

 
Posty: 70
Od: Pt cze 01, 2012 22:17

Post » Sob paź 20, 2012 11:00 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Witaj Agandera.
A tam, jak się mocniej zastanowić to były na temat, jedynie miaukowicze nie wiedzieli o czym piszemy :mrgreen:

ja tak tylko na sekundę.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Sob paź 20, 2012 14:41 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Dość zakręcony ten wątek :) - nie przeszkadzam więcej

kasper4433

 
Posty: 3
Od: Sob paź 20, 2012 14:25

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości