Zwierzę zwane "człowiek":)

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob paź 20, 2012 17:04 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

kasper4433 pisze:Dość zakręcony ten wątek :) - nie przeszkadzam więcej

Zakręcony, jak ja :mrgreen:

TRZEBA ROBIĆ WSZYSTKO - ŻEBY SIĘ DOBRZE CZUĆ
oj, tak sobie dla przypomnienia napisałam
Obrazek

Agandera

 
Posty: 70
Od: Pt cze 01, 2012 22:17

Post » Nie lis 04, 2012 23:59 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Dzisiaj pisało mi się do zeszytu w czasie przemieszczania z miejsca na miejsce

Jeszcze w mieście:
Uwielbiam miasto nocą, może być w deszczu i może być zimno - byle z okien autobusu. Gdy pełno świateł, błyszczy się asfalt i pasy na nim białe; w oddali oświetlone dziesiątkami kolorowych światełek bloki, a w każdym okienku rodzina. Market, MacDonald i stacja benzynowa, drugi market, areszt, wielkie krzyżówki - duże ronda; zielone do jazdy światła, czerwone mijających nas samochodów i białe z naprzeciwka - taka wcześniejsza choinka :) ha, ha ;)

Jeszcze w autobusie, ale już na wsi:
Postanowiłam dzisiaj zbawić świat. Dlatego będę teraz medytować codziennie - wzbudzać w sobie ogromną miłość i szczęście i to wszystko hurtem na nasz glob importować! Tylko się nie śmiejcie, taka miłość sprawi że świat będzie lepszy, zniknie głód na świecie, zarazy i wojny. Musimy tylko tak codziennie na dziesięć minut usiąść i o tym pomyśleć :)
Tak zwany post "odpałowy" he, he

A to jak szłam do domu z autobusu:
Idzie sobie cień przede mną, choć ja trzeźwa taki pijany - gibie się na boki, ciągnie za sobą torbę na kółkach i macha reklamówką. Taki nieuczesany, nieustannie roztargniony, pod lampą przystaje, daje mi iść przodem a później dogania - a jak kiedyś nie dogoni? Ciekawe o czym taki cień myśli - może by chciał być klonem :)

ha, ha, ha
Obrazek

Agandera

 
Posty: 70
Od: Pt cze 01, 2012 22:17

Post » Wto lis 06, 2012 13:34 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Autorka wątku jest jak kot, więc w sumie pasuje na forum miau. Kota też ciężko rozgryźć bo pokazuje tylko kawałek a Ty zgaduj o co mu chodzi coś na zasadzie nie chcę wejść, ani wyjść chcę popatrzyć jak trzymasz mi drzwi wiecie o co chodzi :D??

Sądzę, że założyłaś tu temat bo fajnie jest się gdzieś wygadać i wyfrustrować kiedy ludzie wkurzają, pewnie dlatego większość z nas ma zwierzaki, jest takie ładne powiedzenie Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzęta, ja tak mam :) Trafiam na swojej drodze na nieodpowiednich ludzi, przez co potem dostaje łupnia w łeb ale moja futra tak mnie kochają, że świat nadal jest piękny.

Co do pasji, pasja nie zawsze jest spektakularna, nie każdy skacze ze stratosfery i nie każdy nagrywa krążek czy rozgrywa mecze. Moją pasją jest bioetyka i metafizyka (ale ciężko na tym zarobić :D), kocham też siatkówkę (niestety tylko kibicuję, już 8 lat będzie), uwielbiam pisać (jak Ty - to pomaga ogarnąć emocje).
Puszek ciuła do swojej skarbonki na nerki https://pomagam.pl/chorenerkipuszka

girlonthebridge

 
Posty: 1528
Od: Sob wrz 22, 2012 1:24
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post » Śro lis 07, 2012 16:20 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Agandera gdzie zniknęłaś :?

No i zgadzam się z Girlonthebridge (bardzo skomplikowany nick, dobrze, że istnieje funkcja kopiuj/wklej :mrgreen: )

Pozdrawiam wszystkie zwierzaki zwane ludźmi.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

Post » Czw lis 15, 2012 8:22 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

Z takim piórem i nastawieniem do życia- blogowanie czeka na Ciebie, spróbuj ! :)
Obrazek

gąska75

 
Posty: 31
Od: Pt paź 12, 2012 14:46

Post » Pt lis 16, 2012 16:58 Re: Zwierzę zwane "człowiek":)

gąska75 pisze:Z takim piórem i nastawieniem do życia- blogowanie czeka na Ciebie, spróbuj ! :)


Też tak myślę, tylko niech poda wtedy adres. Bo teraz też przepadła i nie wiadomo gdzie podróżuje w tym wirtualnym świecie.

Agandera, przemyśl to, serio się nadajesz i może to byłaby Twoja pasja.
Obrazek
"Uchroń mnie przed wrogiem, który ma coś do zyskania, i przed przyjacielem, który ma coś do stracenia...'' T.S.Eliot'

zunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8515
Od: Śro lut 15, 2006 11:55
Lokalizacja: chorzów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości