Saba z wybitym okiem w DT- szuka domu, najlepiej z psem ;)

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw cze 21, 2012 5:57 Re: Saba z wybitym okiem w nowym domku.

maryniaj pisze:Chciałam uspokoić w kwestii konsultacji okulistycznej.


Nie uspokoiłaś niestety. Ja nie mam zastrzeżeń do "zachowania" dr Garncarza a Jego wiedzy i doświadczenia przecenić się nie da....

Justa&Zwierzaki pisze:Oby asie tylko udało te oczko uratować :|

O tym marzę- żeby chociaż szczątkowo zachowała w nim wzrok- tak żeby można je było bezpiecznie zostawić.... Na razie walczy z infekcją w gałce ocznej- jest silny san zapalny, oko boli. Ale nadzieja umiera ostatnia :ok:
Do zobaczenia Yennefer- czekaj na mnie w bytowniku przy ognisku.
10.02.2013 mój świat się zawalił.

Kto Ci tam Krokerku brzuch miętosi? Komu ćwierkasz? Do kogo się przytulasz w nocy? W czyich ramionach czujesz się bezpieczny?
09.11.2015r. odszedł Kroker

Slonko_Łódź

 
Posty: 5664
Od: Pt cze 10, 2005 7:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw cze 21, 2012 9:56 Re: Saba z wybitym okiem w nowym domku.

W takim razie potrzymajmy bardzo mocne :ok: :ok: :ok: za oczko Sabusi...
Słuchajcie, dziewczyny, a co z tym pęcherzem Sabci?
" There are people who have an extraordinary, spiritual connection with animals. And when such a man dies, it happens, that he connects with the animal that he was closest to and loved most. "

vip

Avatar użytkownika
 
Posty: 14774
Od: Pon maja 23, 2011 10:55

Post » Czw cze 21, 2012 13:08 Re: Saba z wybitym okiem w nowym domku.

maryniaj pisze:(...) Do dr Łobaczewskiej trafiliśmy z polecenia po części forumowego i w końcu dowiedziałam się, co się dzieje z widzeniem mojego kota. Dokładny wywiad, dokładne badanie, dokładne informacje, że mimo drugiego wizualnie zdrowego oka, kot raczej nie widzi lub bardzo słabo, bo ma uszkodzoną siatkówkę, która z każdym atakiem degeneruje się jeszcze bardziej.
Długo by pisać, moim zdaniem dr Oliwia jest okulistką z powołaniem, dużą wiedzą i nie dam o niej złego słowa powiedzieć. (...)
Zgadzam się. Zawsze mogę na nią liczyć. A trafiłam do niej z polecenia innego weterynarza, dla odmiany kardiologa :P
I nie narzekam, wręcz przeciwnie :)


Garncarz jest sławny, kilka lat temu sama do niego biegałam. Nie mam pojęcia, jak leczy teraz, pewnie równie dobrze jak kiedyś. Ale to nie znaczy, że tylko on jeden na świecie ;)
Obrazek Przestępcy iSiedzieć

Kicorek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30209
Od: Pon sie 30, 2004 9:47
Lokalizacja: Warszawa Żoliborz/Bielany

Post » Śro lip 11, 2012 5:47 Re: Saba z wybitym okiem w nowym domku.

Saba straciła swój nowy dom- problemy rodzinne spowodowały, że rodzina, która Sabunię adoptowała po tygodniu ją oddała. Tydzień temu pojechała do domku tymczasowego i w końcu jestem o Nią spokojna- to doświadczony domek, z rodowodową malamutką Looną, ciepły, stabilny i troskliwy. Saba i Loona zaakceptowały się całkowicie- podejrzewam, że Saba kocha Loonę miłością gorącą- Ona kocha inne psy i teraz jest w psim niebie bo ma towarzyszkę do zabaw, przytulania i spacerowania. Na zdjęciach wstawianych przez DT pysio uśmiechnięte i szczęśliwe.

Z okiem gorzej- od początku było nie do uratowania- za duże uszkodzenia.... Saba nigdy nie będzie widziała na to oczko. Trzeba je tylko obserwować czy nie dzieje się nic złego i w razie czego amputować. To zła wiadomość ale teraz- jak widzę Sabą szczęśliwą w DT- łatwiej mi było ją przyjąć.

Saba może zostać w DT ile trzeba będzie ale jedno jest dla mnie jasne- Saba szuka domku z drugim psem ;) Nie ważne sunia czy pies, duży czy mały- Saba go pokocha i zaakceptuje a swoją radością ze spotkania z towarzyszem- zarazi na pewno pierworodnego :lol:
Do zobaczenia Yennefer- czekaj na mnie w bytowniku przy ognisku.
10.02.2013 mój świat się zawalił.

Kto Ci tam Krokerku brzuch miętosi? Komu ćwierkasz? Do kogo się przytulasz w nocy? W czyich ramionach czujesz się bezpieczny?
09.11.2015r. odszedł Kroker

Slonko_Łódź

 
Posty: 5664
Od: Pt cze 10, 2005 7:36
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 37 gości