Joszkowy Zwierzyniec 5+2+1

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon maja 20, 2013 9:37 Re: Joszkowy Zwierzyniec - Vicky na dt

Ja już stwierdziłam że nie nadaje się na Dt, za bardzo się przywiązuję.
Obrazek, Obrazek
-----------------------------------------------------------------------------------
Gdybym w sercu miasta konał w środku dnia. Co byś dla mnie zrobił? Co dla Ciebie Ja?

Iza_

 
Posty: 2340
Od: Sob paź 22, 2011 8:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon maja 20, 2013 20:04 Re: Joszkowy Zwierzyniec - Vicky na dt

joszko89 pisze:Rafcia pojechała do domu... Na szczęście będzie nas dzieliło jakoś hmmm 8 km czy mniej ? :mrgreen: Póki co się boi nowego miejsca i siedzi w klatce, ale będzie dobrze. Czyż nie? Ale czuję, że się na mnie zawiodła malutka moja słodka kruszynka... myślała, że zostanie z nami na zawsze... Aj ciężko być DT. Bardzo ją pokochałam wiecie.... :crying:


Nie płakaj, choć żal serce ściska, wiem... też nie oddałabym Eranki, teraz to wiem jak to jest...
Obrazek

ewka63

 
Posty: 1632
Od: Sob paź 29, 2011 17:40
Lokalizacja: spokojna podkrakowska...

Post » Śro maja 29, 2013 9:38 Re: Joszkowy Zwierzyniec - Vicky na dt

Obrazek :D
Obrazek, Obrazek
-----------------------------------------------------------------------------------
Gdybym w sercu miasta konał w środku dnia. Co byś dla mnie zrobił? Co dla Ciebie Ja?

Iza_

 
Posty: 2340
Od: Sob paź 22, 2011 8:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Śro maja 29, 2013 15:52 Re: Joszkowy Zwierzyniec - Vicky na dt

Dzięki Iza za odwiedziny! U nas hmmm w sumie po staremu, tymczasów obecnie brak, ale na pewno będą i kolejne. Rubisia już na 3 lekach - caly czas nawraca ta infekcja obytowa... już mi ręce opadają. Teraz ma kołnierz, żeby sobie nie wylizywała. Bidulka moja i nie wychodzi na dwór, a to dla niej najgorsze.
Rafcia już się pięknie zaklimatyzowała w nowym domu - nazywa się teraz Roma (tak dostojnie :mrgreen: ), jej pani jest zachwycona jej "mówieniem". Z rezydentką się mijają i zachowują się tak, jakby były jedynaczkami. Czyli jest ok, zero agresji. Chociaż podejrzewam, że Rafcia by się chętnie zaprzyjaźniła. Do towarzystwa ma jeszcze 4 psy - jeden sobowtór Dafne - Fryderyk i go się jeszcze trochę boi, a pozostałe psy są małe więc jest ok.
Ja już powoli kończę studia, stąd moje wycofanie się z miau - nie chciałam rozpraszać uwagi, praca magisterska już prawie, prawie... :lol:
Poza tym standardowo - schronisko - mój drugi dom!

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Nie cze 23, 2013 14:30 Re: Joszkowy Zwierzyniec - Vicky ma dom i jest szczęśliwa :)

Pozdrawiamy serdecznie na tym wątku :D .
Doczytałyśmy i podziwiamy zaangażowanie - Misia, Gosia, Filemonka i ja :mrgreen:
Mamy nadzieję, że praca magisterska już po szczęśliwej obronie

filemonka2013

 
Posty: 117
Od: Nie sty 13, 2013 11:48

Post » Nie cze 23, 2013 20:50 Re: Joszkowy Zwierzyniec - Vicky ma dom i jest szczęśliwa :)

Hej :D
Dawno nas nie było, ale tak - mam już tytuł magistra! Poszło jak z płatka, że się tak wyrażę :mrgreen: śmiesznie też było, otóż broniłam się w klapkach, bo przesunięto obronę na ponad godzinę wcześniej i z wrażenia nie zdążyłam przebrać się w szpilki... no i takie tam :ryk:
Rubisia po leczeniu, 3 tygodnie kołnierz nosiła. Teraz musi jeść karmę RC Gastro. I mam nadzieję, że będzie teraz już ok. Pozostałe ogonki też mają się dobrze. Teraz przez tydzień miałam pod opieką jeszcze psa sąsiadów, bardzo zaniedbany jeżeli chodzi o sierść. Obcięłam mu te kłaki, tyle filcu...jeny! 5 wiader sierści. Ale przegrałam walkę z wiatrakami, bo ci sami sąsiedzi, którym porwałam Princa, znów mają małego kotka, bo dziecko chciało...
Jestem na etapie szukania pracy, jednak malutko jest ofert dla pedagogów...
Ten tydzień cały poświęcam jeszcze na schronisko - mam jeszcze bilet miesięczny studencki, także pokorzystam.
Zdjęcia uzupełnię na czasie.
Pozdrawiamy :1luvu:

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pon cze 24, 2013 13:51 Re: Joszkowy Zwierzyniec - Vicky ma dom i jest szczęśliwa :)

Moje gratulacje :D
Obrazek, Obrazek
-----------------------------------------------------------------------------------
Gdybym w sercu miasta konał w środku dnia. Co byś dla mnie zrobił? Co dla Ciebie Ja?

Iza_

 
Posty: 2340
Od: Sob paź 22, 2011 8:45
Lokalizacja: Zabrze

Post » Pon cze 24, 2013 17:19 Re: Joszkowy Zwierzyniec - Vicky ma dom i jest szczęśliwa :)

Dzięki Iza :wink: Obym jakąś pracę znalazła, bo ofert to jak na lekarstwo po moim kierunku, a jednak chciałabym spróbować pracy
w zawodzie, w końcu 5 lat studiowałam...

No i zdjęcia :
10 maja minął rok odkąd jest z nami Timi - znów się pytam kiedy to zleciało. Jest moim oczkiem w głowie, już totalnie wyluzowany
w naszym domu i czasem sobie rządzi innymi, dla mnie przekochany, ma świetne poczucie humoru (takie specyficzne jak pańcia 8) ) i zawsze potrafi mnie rozbawić. Nie wiem czy pisałam, ale 1 maja byliśmy u fryzjera i zobaczycie na zdjęciu jak mi chłopak zjaśniał i odmłodniał po strzyżeniu :wink: w tym momencie jeszcze wspomnę, że Timi jest świetnym przykładem na to, że warto adoptować starszego psa!

Obrazek

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pon cze 24, 2013 17:24 Re: Joszkowy Zwierzyniec - Vicky ma dom i jest szczęśliwa :)

kolejna ważna data : 10 czerwca minęły już 2 lata odkąd adoptowałam Dafne! Dalej z niej straszna diablica, broi równo, no ale kochana zadziora z niej! Czasem z kotami bywa lepiej, czasem gorzej. I tak już chyba będzie zawsze. Jeździmy w upały się kąpać z Dafne, ale jeszcze tego nie uwieczniłam. Ale nasza księżniczka kocha wodę! :lol:

ObrazekObrazek

każda kałuża na spacerze zaliczona! Teraz nam wyrównali polne drogi i chyba już nie będzie kałuż :(

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pon cze 24, 2013 17:25 Re: Joszkowy Zwierzyniec - Vicky ma dom i jest szczęśliwa :)

A koty zostawię na jutro :D U jamnika Fleka bez zmian, dalej mój kabanosik spasły jest i pracujemy z kennelem jak nie ma nas w domu to jest zamykany... bo już nie było na niego rady.

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pon cze 24, 2013 18:29 Re: Joszkowy Zwierzyniec cz.II

GRATULUJĘ Pani Magister :wink: :!:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon cze 24, 2013 18:30 Re: Joszkowy Zwierzyniec cz.II

A w ogóle to co sobie myślisz :?: :?: Tyle czasu Cię nie było a koty zostawiasz na jutro :?: Jakaś kpina czy co :wink:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto cze 25, 2013 19:00 Re: Joszkowy Zwierzyniec cz.II

Aśka koty miały być :!: :!: :!: :!: :lol:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto cze 25, 2013 20:41 Re: Joszkowy Zwierzyniec cz.II

Monika dzień się jeszcze nie skończył :lol: nie, a tak serio to spędziłam dzień w schronie i nie miałam kiedy. A teraz sprzątałam koci pokój, bo... jutro niespodzianka :mrgreen:

Rysica Megi jak zwykle prezentuje się niebywale okrągło
Obrazek

Rubcia jak miała kołnierz była niezwykle miziastą i miłą koteczką
Obrazek

no i książę Prince 8)
Obrazek

Oluś ma teraz swój zły okres, czyli intensywnie broni swojego terytorium. Jest strasznie chudy, ale to ponoć normalne w tym okresie dla kocurów terytorialnych. W zeszłym roku było identycznie, później jesienią zachorował... mam nadzieję, że tym razem tak już nie będzie. Ale jak znajdę pracę to zrobię mu jakieś badania. Także póki co się nie ma się czym martwić.

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Wto cze 25, 2013 20:52 Re: Joszkowy Zwierzyniec cz.II

Gratulujemy szczęśliwego ukończenia studiów :piwa: i życzymy znalezienia dobrej pracy :!:
Piękne te Twoje futrzaki. Będziemy zaglądać do Was :D

filemonka2013

 
Posty: 117
Od: Nie sty 13, 2013 11:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości