Chińskie grzywacze w potrzebie

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob sty 07, 2012 17:07 Re: Chińskie grzywacze w potrzebie

Zaznaczam
* Semper eadem *

ksb

 
Posty: 18911
Od: Wto cze 29, 2010 13:48

Post » Sob sty 07, 2012 19:51 Re: Chińskie grzywacze w potrzebie

Neigh pisze:W każdym razie - powiem wprost - Basiu, ja wiem - że to jest Twoje życie, ale kiedy niespełna pół roku temu brałaś ode mnie dwa koty ( majac już 5 ) - sugerowałaś, że to jest Twój limit. W tzw międzyczasie proponowałaś dom Isztarowi, kupiłaś kociaka, wzięłaś kota na tymczas. Zostałaś Mamą podrastającej panienki i to w dość ( sama opisywałaś ) dramatycznych okolicznościach Przepraszam - ale moim zdaniem liczba kotów, dziecko z takimi problemami, przeprowadzka, operacja "mojego" kota, wirus u wszystkich, operacja serca kotki...........naprawdę w serialach się tyle nie dzieje. A zakładam, że to o czym ja wiem, to nie musi być wszystko.

Jestem szczerze mówiąc w szoku..........Ile zwierząt jeszcze zamierzasz zaadoptować?! I czy naprawdę wydaje Ci się, że to jest właściwa droga???
8O
Te psy potrzebują spokoju i mnóstwa uwagi, DT są bardzo potrzebne, ale odpowiedzialne DT...
Grzywacz to ludziokleka i bycie -entym zwierzęciem w domu to nie jest dobre dla takiego psiaka, szczególnie po przejściach.
Obrazek

Olivia

 
Posty: 4464
Od: Czw mar 20, 2003 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Sob sty 07, 2012 20:05 Re: Chińskie grzywacze w potrzebie

Dlatego ośmieliłam się napisać.

Każde bez wyjątku zwierzę, które przechodzi z domu do domu - potrzebuje mnóstwa uwagi i spokoju. W wielozwierzęcym stadzie - nawet przy ogromie dobrej woli ze strony człowieka nie sposób to zapewnić.
Mając 9 - 10 kotów to niemal awykonalne.....Zwłaszcza, że większość z nich jest z odzysku. "moje" 2 devony pojechały na początku sierpnia i gdybym miała świadomość, ze liczebność stada 7 Księżyca będzie się lawinowo zwiększać to by nie pojechały. Co z całą stanowczością i świadomością pisanych tu słów stwierdzam
Ci którzy nie lubią kotów w poprzednim wcieleniu musieli być myszami......

Obrazek

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą - sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Neigh

 
Posty: 7230
Od: Pt lis 16, 2007 17:10
Lokalizacja: podwarszawska wieś:-)

Post » Sob paź 06, 2012 8:51 Re: Chińskie grzywacze w potrzebie

Zaznaczam
Obrazek

psi

 
Posty: 137
Od: Wto mar 29, 2011 6:31
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob mar 16, 2013 23:47 Re: Chińskie grzywacze w potrzebie

twins26

 
Posty: 1186
Od: Nie lut 26, 2006 11:47
Lokalizacja: zgierz

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości