Timi, Tobi, Axo - cała trójka znalazła domy!

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw gru 29, 2011 13:01 Timi, Tobi, Axo - cała trójka znalazła domy!

Witam. Wątek zakładam o moich ulubieńcach z opolskiego schroniska. Chętnie bym wzięła tych trzech naprawdę uroczych kawalerów, ale mam swoje psy i koty, po prostu nie mam możliwości finansowych. No, a jak wiadomo "kolekcjonowanie" zwierząt to jest nałóg, nie wróży nic dobrego dla samych zwierząt. Sami wiecie jak to jest.

Obrazek
Oto Tobi, to on pierwszy skradł moje serce. Poznaliśmy się w czerwcu. Tobi był z początku bardzo nieśmiały. Jednak dał się głaskać, lubił być drapany po brzuszku. Obecnie Tobi mnie już dobrze zna i nie jest już taki wstydliwy. Chociaż czasami jakby się tak śmiesznie peszył, ale to mu dodaje tylko uroku :1luvu: Tobik ma około 2 lat, z tego co mi wiadomo. Taki niby zwykły kundelek, ale jaki oddany. Nie wyobrażam sobie jak można go nie kochać. Jego wielką wadą jest to, że nie toleruje kotów :| Dlatego musiałby trafić do domu bez kotów. Z innymi psami dobrze się dogaduje, toleruje zarówno suczki jak i samców. Dzieli boks z Axem. Tobi nie interesuje się piłeczkami, aportowaniem, woli się poprzytulać z czlowiekiem :1luvu:

Obrazek
Timi :1luvu: Jest lękliwym około 4 -6 letnim kundelkiem. Wg mnie ma takie urocze terrierowate łapki, te wąsiki oczywiście też :1luvu: Również poznaliśmy się w czerwcu. Timi wtedy bardzo bał się człowieka, szczególnie ręki i gwałtownych ruchów. Widać, że zawiódł się na człowieku. Biedak. Od października wzięłam się za Timika! Efekty są takie, że Timi cieszy się na mój widok, czego nigdy wcześniej nie robił. Daje się głaskać, wręcz się domaga pieszczot!!!! Pakuje się nawet na kolana, powoli sprzedaje mi nawet całusy! Po prostu zmienił się nie do poznania! Z czego jestem bardzo dumna :oops: Na spacerach szaleje, myślę, że lubi jak do niego mówię. Prawdziwy psi przyjaciel, widzi tylko swojego człowieka, bo innych się jeszcze boi... Może uda mi się go kiedyś adoptować, bo Timi się sam nie reklamuje ludziom odwiedzającym schronisko. Spokojnie czeka, aż ktoś go wypatrzy. Nie szczeka. Dogaduje się z innymi psami, wydaje się, że lubi ich towarzystwo. Jednak w grupie nie zawalczy o bliskość człowieka albo o smakołyk - wycofuje się, nie podejdzie. Kocham Go! :oops: :1luvu:

Obrazek
Axo. Około 2 letni kundelek. Axuś dzieli boks z Tobim, chłopaki dobrze się dogadują. Axa znam najkrócej. Jest to bardzo energiczny psiak, lubi biegać i być drapany po brzuszku. Jest mały, ale stosunkowo ciężki jak na swój wzrost :D Lubi biegać za piłeczką, ale jeszcze się nie nauczył jej oddawać. Reaguje na swoje imię. Jest naprawdę pocieszny, lubi siedzieć na kolanach, a na rękach też trochę posiedzi i czuje się dumny ze swej wysokości. Jest małym zazdrośnikiem, ale takim w miarę zrównoważonym. Ostatnimi czasy lubi gonić ptaszyska i po gonitwie przychodzi po pochwałę :mrgreen: Idealny towarzysz, do pokochania po pierwszym spotkaniu.
ADOPTOWANY!!!! JEST SZCZĘŚLIWY W NOWYM DOMU :ok:

Cała Trójka dobrze chodzi na smyczy, czasem trochę poszarpią, ale to ze względu na to, że rzadko wychodzą.
Może właśnie Ty pokochasz któregoś z nich? Każdy z nich to świetny kompan, który pokocha Cię całym sobą! :1luvu:
Ostatnio edytowano Czw lip 25, 2013 8:33 przez joszko89, łącznie edytowano 5 razy

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Czw gru 29, 2011 14:03 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

Bardzo fajne chłopaki :mrgreen:
Mają też wątek na dogo?

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw gru 29, 2011 14:52 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

Witaj! nie mają wątku na dogo, jestem "nowa" w ogłoszeniach i kiepsko się orientuję na dogo :oops:

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Czw gru 29, 2011 16:51 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

Przystojniaki :ok:
Będziemy podczytywać i już trzymamy :ok: za domki
Tu jesteśmy http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=152188
Człowiek szczęśliwy to nie ten, który wszystko ma, ale ten, który cieszy się wszystkim, co ma.
Gabi 14.07.2016 (*), Duffy 06.04.2009 - 02.11.2020 (*)

bozena640

 
Posty: 28669
Od: Nie sty 11, 2009 17:23

Post » Czw gru 29, 2011 17:55 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

no to szukamy domków dla chłopaków :mrgreen: cztery panny kotki

dinzoo

 
Posty: 3800
Od: Śro lip 07, 2010 15:12
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw gru 29, 2011 23:14 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

Dziękujemy za kciuki i za odwiedziny :mrgreen:

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pt gru 30, 2011 7:51 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

na dogo (to takie forum jak Miau -tylko psie) tutaj można założyć nowy temat http://www.dogomania.pl/forums/1162-opolskie-
na dogo jest podział tematyczny i na województwa

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt gru 30, 2011 10:09 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

Hej Patmol, dzięki za info. Mam już konto na dogo, ale w tym podziale na województwa to chyba mało osób to odwiedza, ale być może niebawem coś pokombinuję :wink: Jeszcze dokładnie wypytam o wiek i tego typu informacje :)

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pt gru 30, 2011 10:11 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

ja akurat opolskiego nie odwiedzam, ale na dolnośląskim jest dość duży ruch

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt gru 30, 2011 10:16 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

Hmmm to może na opolskim też będzie ruch, bo mało jest aktualnych wątków.

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pt gru 30, 2011 10:26 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

no rzeczywiście marnie na opolskim
na dolnośląskim wszystkie posty sa dzisiejsze

to może wstawić na ogólnopolski

Patmol

Avatar użytkownika
 
Posty: 27175
Od: Śro gru 30, 2009 14:03
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt gru 30, 2011 13:35 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

To już po nowym roku się tym zajmę :) Zresztą jest mnóstwo psiaków, którym by się ogłoszenia przydały...

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pt gru 30, 2011 15:27 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

Witajcie psiaki śliczniaki :) Kundelki to "debeściaki" :)
Za domki :ok: :ok: :ok:
Obrazek

ewka63

 
Posty: 1632
Od: Sob paź 29, 2011 17:40
Lokalizacja: spokojna podkrakowska...

Post » Pt gru 30, 2011 23:29 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

Zapraszam do poznania trzech wspaniałych Psiaków, które zasługują na najlepszy dom na świecie i na swojego człowieka! :ok:

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Sob gru 31, 2011 9:07 Re: Timi, Tobi i Axo - trzej muszkieterowie w opolskim schronie!

chłopaki mamy nadzieję, że Nowy Rok przyniesie wam szczęście w poszukiwaniu domków :mrgreen: Buba Coco Mania i Bajka

dinzoo

 
Posty: 3800
Od: Śro lip 07, 2010 15:12
Lokalizacja: Lublin

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości