Pies czy człowiek

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw wrz 15, 2011 17:45 Re: Pies czy człowiek

harpia pisze:
alma_uk pisze:afryka... bo ich nie ma? skoro sa nienarodzone to niby jak im pomoc? nielogiczne wg mnie....

Rozdawać darmowe prezerwatywy :twisted: :twisted:


Zależy jak bardzo nienarodzone. Według tej opcji raczej zakradać się do kiosku i przekłuwać igła :wink:

Afryka

 
Posty: 1054
Od: Nie kwi 12, 2009 16:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt wrz 16, 2011 17:38 Re: Pies czy człowiek

Afryka pisze:
harpia pisze:
alma_uk pisze:afryka... bo ich nie ma? skoro sa nienarodzone to niby jak im pomoc? nielogiczne wg mnie....

Rozdawać darmowe prezerwatywy :twisted: :twisted:


Zależy jak bardzo nienarodzone. Według tej opcji raczej zakradać się do kiosku i przekłuwać igła :wink:



a potem podrzucac urodzone niechciane do kiosku :roll:
dom bez kota to nie domObrazek
ObrazekObrazekKarolObrazekZara
Wesemir[*]zawsze bede tesknic.

alma_uk

Avatar użytkownika
 
Posty: 1637
Od: Pt lut 18, 2011 19:03
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Sob wrz 17, 2011 18:26 Re: Pies czy człowiek

Zwierzęta są mądrzejsze od ludzi. Wiem coś o tym. Żona się cieszy jak przychodzę z wypłatą. Moja suczka się cieszy za każdym razem jak wchodzę do domu.

demon1970

 
Posty: 1
Od: Sob wrz 17, 2011 18:12

Post » Pon wrz 19, 2011 10:26 Re: Pies czy człowiek

BIDA pisze: mnie szlag trafia

Valerin Forte. podobno nieźle działa :mrgreen:
Obrazek

Olivia

 
Posty: 4464
Od: Czw mar 20, 2003 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt wrz 23, 2011 18:11 Re: Pies czy człowiek

:ryk
a skąd wiadomo,że ktos kto pomaga zwierzętom nie pomaga ludziom?

irbiska5

 
Posty: 126
Od: Pon gru 15, 2008 16:26

Post » Sob gru 01, 2012 0:31 Re: Pies czy człowiek

BIDA pisze:Kto ma większe przywileje pies czy człowiek. W obronie psiego losu jest wielu, a kto broni ludzi i bezbronnych dzieci. Czasami jak słyszę o karach za znęcanie się nad psami to mnie szlag trafia. Albo o schroniskach gdzie psy głodują. A co z dziećmi w domach dziecka i tych z najbiedniejszych rodzin. Pomoc społeczna daje tyle co nic, atu psami się przejmują. Żeby było jasne, nie mam nic przeciwko pomocy zwierzętom , sama jestem ich miłośniczką, ale jakaś kolejność powinna być zachowana. Najpierw człowiek a dalej reszta.


Ktoś mógłby napisać, "a czemu to wszyscy pomagają tylko biednym i bezdomnym i pokrzywdzonym dzieciom? A co ze zwierzętami, czemu im nikt nie pomoże. człowiek na człowiek zawsze może liczyć, a na kogo ma liczyć taki biedny pies jak nie na człowieka". Nie należy tak tego rozpatrywać. Są ludzie którzy pomagają innym ludziom, ale na szczęście są też tacy, którzy pomagają tym biednym zwierzętom. Im nie można im tego zarzucić czy zabronić.

2karma_pl

 
Posty: 16
Od: Czw paź 04, 2012 6:59

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości