PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sie 29, 2012 7:47 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

Zauważyłam na dogomanii, że jedna Pani chce oddać słome- może warto skorzystać
http://www.dogomania.pl/forum/threads/230946-Słoma-do-oddania-(Warmia)

Kaliszanka

 
Posty: 43
Od: Śro lip 25, 2012 20:58

Post » Pon wrz 03, 2012 13:52 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

milena88 też kiedyś o tym pisała = o słomie, ze ona ma
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro wrz 26, 2012 20:57 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

Kopiuje ze stronki Przystani Ocalenie

Sprzątanie pastwisk i zbiory marchewki

29.09 (sobota) - o ile pogoda dopisze - zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy przy sprzątaniu przystaniowych pastwisk oraz do zbioru naszej marchewki... W ostatnim czasie objęliśmy opieką ok. 60 kotów i małych kociąt, dlatego prosimy o pokarm dla nich (puszki , sucha karma, mleko, ryż, makaron) oraz o koce, ręczniki, podkłady jednorazowe, żwirek w każdej ilości. Prosimy także w imieniu naszym i naszych zwierzaków o warzywa (dynie, kabaczki, cukinie, kapustę, buraki). Z góry dziękujemy i zapraszamy w godzinach od 11:00-17:00!!!
---------------------------------------------------------------------------

Fajnie by było tam pojechać, ale ja i tak nie mam transportu :(:(:(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob wrz 29, 2012 22:23 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

Byłam :D
Oczywiście było superaśnie, oczywiście czas za szybko płynął ... mogłabym tam zamieszkać :D

Grosziwo

 
Posty: 894
Od: Pon wrz 21, 2009 21:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Nie paź 14, 2012 22:53 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

Przepraszam za offa
Obrazek
MIKUŚ
 

Post » Pon paź 15, 2012 17:18 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

FREDEK ODNALEZIONY!!!

JEST JUŻ BEZPIECZNY NA KOCIARNI. WKRÓTCE JEDZIE DO SWOJEGO NOWEGO DOMU (SAM SOBIE WYBRAŁ TEN DOM :wink: )!!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC.
MIKUŚ
 

Post » Nie paź 28, 2012 22:46 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

Grosziwo pisze:Byłam :D
Oczywiście było superaśnie, oczywiście czas za szybko płynął ... mogłabym tam zamieszkać :D

Szczęściara z Ciebie :lol:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 28, 2012 22:46 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

MIKUŚ pisze:FREDEK ODNALEZIONY!!!

JEST JUŻ BEZPIECZNY NA KOCIARNI. WKRÓTCE JEDZIE DO SWOJEGO NOWEGO DOMU (SAM SOBIE WYBRAŁ TEN DOM :wink: )!!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA POMOC.

Super :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 28, 2012 22:47 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

Kopiuje ze stronki Przystani

Dwie Matki - raz jeszcze

Kochani, po raz kolejny zwracamy się do Was - tym razem już z dramatyczną prośbą o wsparcie dla wysłużonych końskich Matek... Zgromadziliśmy środki na pomoc dla jednej z nich... Po niedzieli musimy dać jednoznaczną odpowiedź, czy kupujemy tylko tą jedną... Targają nami najróżniejsze emocje, lecz najsilniejszą z nich jest bezsilność... Jak przekroczyć własne możliwości? Jak dokonać niemożliwego? Jest to możliwe tylko przy wsparciu Przyjaciół!!! Dlatego raz jeszcze prosimy, błagamy... o wsparcie dla tych starych klaczy... Bo jak - wybrać jedną, a drugą skazać na śmierć? Drogą losowania? Jest to straszny moment, wszyscy robimy, co w naszej mocy, żeby nie doszło do takiego wyboru... Naszym marzeniem jest podarować życie, dobre życie dla nich... Nasze pragnienia hamują pieniądze... Przyziemne to strasznie, ale takie są realia dzisiejszego świata. Czy i tym razem uda nam się pokazać przewagę serca nad zimną kalkulacją...?

Za wszelkie wpłaty z dopiskiem "DWIE MATKI" NA KONTO:

86 1240 1330 1111 0010 4268 4506

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY

26 października 2012

1% podatku - podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim, którzy podczas składania deklaracji podatkowej w tym roku pamiętaliście o czworonogach w potrzebie! Gorąco dziękujemy za każdy procencik - czy to wypadł duży, czy mały. Chociaż postępujący kryzys dokłada zmartwień, to pamiętaliście o wsparciu dla naszych podopiecznych. Za ten gest z całego serca dziękujemy!!!

26 października 2012
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 28, 2012 23:32 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

Justa&Zwierzaki pisze:
Grosziwo pisze:Byłam :D
Oczywiście było superaśnie, oczywiście czas za szybko płynął ... mogłabym tam zamieszkać :D

Szczęściara z Ciebie :lol:


Justynko, następnym razem podjadę po Ciebie, bo o ile dobrze pamiętam to dojazd jest dla Ciebie problemem. Musisz nawdychać się przystaniowego powietrza, ono ma cudowną moc :D

Grosziwo

 
Posty: 894
Od: Pon wrz 21, 2009 21:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Wto paź 30, 2012 17:06 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

Grosziwo pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:
Grosziwo pisze:Byłam :D
Oczywiście było superaśnie, oczywiście czas za szybko płynął ... mogłabym tam zamieszkać :D

Szczęściara z Ciebie :lol:


Justynko, następnym razem podjadę po Ciebie, bo o ile dobrze pamiętam to dojazd jest dla Ciebie problemem. Musisz nawdychać się przystaniowego powietrza, ono ma cudowną moc :D

Super , byłabym bardzo wdzięczna :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto paź 30, 2012 20:46 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

Justa&Zwierzaki pisze:
Grosziwo pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:
Grosziwo pisze:Byłam :D
Oczywiście było superaśnie, oczywiście czas za szybko płynął ... mogłabym tam zamieszkać :D

Szczęściara z Ciebie :lol:


Justynko, następnym razem podjadę po Ciebie, bo o ile dobrze pamiętam to dojazd jest dla Ciebie problemem. Musisz nawdychać się przystaniowego powietrza, ono ma cudowną moc :D

Super , byłabym bardzo wdzięczna :1luvu: :1luvu: :1luvu:

No to jesteśmy umówione :D
na pw wysyłam Ci mój telefon, podeślij mi swój

Grosziwo

 
Posty: 894
Od: Pon wrz 21, 2009 21:43
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Wto paź 30, 2012 21:06 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

Grosziwo pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:
Grosziwo pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:
Grosziwo pisze:Byłam :D
Oczywiście było superaśnie, oczywiście czas za szybko płynął ... mogłabym tam zamieszkać :D

Szczęściara z Ciebie :lol:


Justynko, następnym razem podjadę po Ciebie, bo o ile dobrze pamiętam to dojazd jest dla Ciebie problemem. Musisz nawdychać się przystaniowego powietrza, ono ma cudowną moc :D

Super , byłabym bardzo wdzięczna :1luvu: :1luvu: :1luvu:

No to jesteśmy umówione :D
na pw wysyłam Ci mój telefon, podeślij mi swój

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon lis 26, 2012 21:19 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

26 listopada 2012

Morelka prosi o szansę na życie...

Chcielibyśmy przedstawić Wam Morelkę - malutką klaczkę, która pomimo tego, że ma dopiero 5 miesięcy, już straciła wszystko... A miała niewiele - zdrowie, matkę, przyszłość przed sobą... W wieku zaledwie kilku tygodni przeżyła straszny wypadek, w wyniku którego przestała chodzić. Właściciel przekazał źrebaka znajomemu, nie wierząc, że mała przeżyje. Ale Morelka miała wielką wewnętrzną siłę, każdego dnia kurczowo trzymała się tego świata! W końcu nadszedł ten moment, kiedy stanęła na nogach o własnych siłach! Teraz ma prawie pół roku, niestety do końca życia pozostanie kaleką z powodu urazu z dzieciństwa. Potrzebna jest jej rehabilitacja. Okazało się, że w takim wypadku nikt nie chce już Morelki... Została wystawiona na sprzedaż, żeby pokryć koszty dotychczasowego utrzymania i leczenia - cena wynosi 2000zł. Niestety prawa rynku są bezlitosne... Czy uda nam się uratować Morelkę od śmierci w rzeźni...?

Kochani, tyle razy pokazywaliście, że nie jest Wam obojętny los zwierząt pokrzywdzonych przez człowieka... Wielokrotnie razem świętowaliśmy kolejne uratowane życie...! Spróbujmy wspólnie zawalczyć o dobrą przyszłość dla Morelki - ona niczym nie zawiniła...

Wczoraj mieliśmy rozpocząć walkę o innego konia... Niestety nie udało się... Zapamiętamy go na zawsze, choć serce pęka i krzyczy... Wiemy, że patrząc na Morelkę, będziemy widzieć jego... świadomość, że temu konikowi już nie pomożemy, jest straszna... Ale może chociaż Morelkę uda nam się ocalić...?

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą kwotę przekazaną na konto z dopiskiem: DLA MORELKI

86 1240 1330 1111 0010 4268 4506
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro gru 05, 2012 12:12 Re: PRZYSTAN OCALENIE - KOLEJNE DRAMATY ZWIERZĄT !!!

skopiowane ze strony przystani :kotek:
3 grudnia 2012

Święta, święta...

W grudniu - każdy z Nas żyje nadchodzącymi świętami... Stajemy się bardziej radośni, mili, w naszych sercach gości więcej ciepła. W naszych głowach piękna, dostojna choinka, prezenty, uroczysty nastrój unoszący się dookoła, w uszach kolęda brzmi... Krótko mówiąc, "magii czas"... Dla Nas również święta to czarodziejski czas... Rok w rok staramy się, aby i nasi podopieczni mieli takie prawdziwe "święta" - ze smakołykami i prezentami... Ostatnie lata nie są łatwe... Brakuje wszystkiego... Ten rok także nas nie oszczędzał. Nasze plony szybko się kończą. Różnorodność gatunkowa naszych podopiecznych sprawia, że potrzebne jest dosłownie WSZYSTKO... Konie psy, koty, kury, gęsi, kaczki, owce, barany, kozy, osiołki, krowy, świnki, lis Kajetan, jak tybetanski Laryska i inne... Tak więc marchew, ziemniaki, dynie, cukinie, pietruszka, buraki, kasza, makaron, ryż - wszystko znika u Nas w zastraszającym tempie... Prosimy, Kochani, równiez O KARMĘ DLA NASZYCH KOTÓW, O ILE TO MOŻLIWE W LEPSZEJ JAKOŚCI, ponieważ większość kociakow u nas to kotki fipowe i białaczkowe, a więc mocno schorowane. Może ktos zechce zostać MNIKOŁAJEM dla koteczki MALINKI (bez tylnych nozek) I PODARUJE JEJ SPECJALISTYCZNĄ KARMĘ I PODKŁADY...?

Postanowiliśmy więc zorganizować Naszym podopiecznym MIKOŁAJKI w Przystani. Dnia 8.12.2012 od godziny 11:00 do 15:00, na które każdego z Was zapraszamy z całego serca! Tego dnia każdy z Was może zostać św. Mikołajem! Zwierzaki ucieszą się dosłownie ze wszystkiego!

Czasami w domach macie karmę, niepotrzebne koce dla psiaków/kociaków, jakieś środki czystości - wszystko przyda się i wspomoże potrzebujące zwierzaki.

Zapraszamy! Zobaczycie, jakie to przyjemne podarować jakieś smakołyki czy prezenty, a w zamian zobaczyć w oczach zwierząt wdzięczność i radość...

Mikołajkowe odwiedziny będą chwilą radości i relaksu również dla Was... Czeka pyszne ciasto, kawa i herbatka. MOŻNA BĘDZIE SIĘ OGRZAĆ PRZY OGNISKU, A KAŻDY MIKOŁAJ OTRZYMA PIERNIKOWEGO RENIFERA I SIANKO NA ŚWIĄTECZNY STÓŁ.

Dzięki Wam NASI PODOPIECZNI mogą mieć przedsmak świąt już 8 grudnia 2012r. PRZYBYWAJCIE, KOCHANE MIKOŁAJE.....

ewado

 
Posty: 925
Od: Czw paź 14, 2010 15:14
Lokalizacja: Wroclaw

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości