Pies......dylemat.

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto maja 03, 2016 11:41 Re: Pies......dylemat.

RADOSNEGO ŚWIĘTOWANIA 3-go MAJA życzę :D :D :D

krysia1234

Od: Wto gru 29, 2015 17:33

Post » Wto kwi 18, 2017 14:43 Re: Pies......dylemat.

U mnie w domu w ogole nie bylo mowy o zwierzętach. Tata kiedys miała psa, ale to za dzieciaka. Rodzice nic nie chciali i nie lubią kotów, a ja je KOCHAM. Tylko się wyprowadziłam to wzięłam swojego rumpla. Myślę, że ś aplus każdego zwierzaków i to kwestia upodobać. Ja osobiśście myślę, że pies to trochę większy obowiązek, ale pewnie każdy ma swoje zdanie. Po kocie trzeba czyścić bardzo regularnie, ale z kolei nie musisz przy tym wychodzić z domu. Wyjście do wterynarza oraz umycie kota jest trudniejsze i bardziej stresujące dla pupila. Psa nie można na długo zostawić w domu, wiec to z pewnością ogranicza.

miauur

Od: Wto kwi 18, 2017 9:08

Post » Pt kwi 21, 2017 7:46 Re: Pies......dylemat.

Nie można tak uogólnić, ja mam dwa psy, jeden potrzebuje spaceru 4 razy dziennie, inaczej zrobi w domu (całe szczęście tata z nim siedzi), drugi jak wyjdzie 2 razy to mu nic nie będzie. Jeden je wszystko jak leci, nawet nie gryzie tylko połyka (ten mniejszy o dziwo), ten większy jest wybredny i czasami nie chce nawet szynki albo mięsa, które zostanie z obiadu.. Oba karmię inaczej, potrzebują innej uwagi, każdy ma swój charakter i nie wyobrażam sobie ich nie mieć. Są jak członkowie rodziny ;)

Hawajanka

Od: Pt kwi 21, 2017 7:38

Post » Pon kwi 24, 2017 10:31 Re: Pies......dylemat.

Każde zwierzę jest wyjątkowe i inne, to jak z ludźmi, nie da się uogólnić. Nie ma też się co przekonywać na siłę, może niektórzy po prostu wolą koty i co w tym złego? Zastanów się za każdym razem wstając czy chce Ci się teraz iść z psem na spacer, to samo zrób w ciągu dnia, czy chcesz wracać po pracy prosto do domu, nakarmić zwierzę i je wyprowadzić, zamiast jechać gdzieś wyluzować albo o 22 podczas ulewy. Jeśli jesteś w stanie to dasz radę z psem, jak nie to zostań przy kocie :D:D

kociarski

Od: Wto kwi 18, 2017 13:23

[poprzednia]