Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

O wszystkich stworzeniach poza kotami

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob paź 10, 2015 17:30 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Najgorzej! Odkurzałaś pył po wierceniu/szlifowaniu czy przy normalnym użytkowaniu?

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob paź 10, 2015 17:35 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

tak po wiercemiu itp niestety.... :(((((( Cholera zamiast automatycznego bede kupowac zwykly... niech to .... zla jestem...

Masz fotki po zmianach??????
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob paź 10, 2015 17:40 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Bo domowe odkurzacze nie nadają sie do tej pracy :( Ja też zaryzykowałam. Spróbuj rozkręcić, co się da i przeczyścić wodą, może ruszy.
Zdjęcia już jakieś są. Ale na razie kombinuje z ustawieniem :) Jak się na coś zdecyduję, to pokażę :wink:
Kuchnia znów zaczęła mi się podobać, bo znów wygląda jak kuchnia, a nie składzik budowlany. A tak w ogóle, to będzie pierwszy raz, jak to mieszkanie będzie wyglądać jak prawdziwe mieszkanie, z meblami i dekoracjami... dziwne uczucie po 4 latach mieszkania w "magazynie" (na pudłach).

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob paź 10, 2015 17:41 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

No widzisz :D

To teraz sie r ozloz na kanapie i relaks. Moze jakies winko? dobry film :D i don't stress :)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob paź 10, 2015 18:57 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Winko planuje otworzyć, jak skończę sprzątanie, zapalę świeczki i będę podziwiać :)
Chyba jednak przestawię inaczej. Coś jest nie tak. Ale na dziś skończyłam. Skorzystam z rady i walnę się na kanapę :kotek:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob paź 10, 2015 18:58 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

No i to mi sie podoba :)
Ja tez juz nic wiecej nie robie. Conajwyzej moge puscic zmywarke ;P

Ps. odkurzacz "dychnal", zostal wyczyszczony i chodzi! uff
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob paź 10, 2015 19:13 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

A ja chyba podgrzeję coś do jedzenia. Nie chce mi się, bo jestem padnięta, ale wypadało by :?

Ad PS
szczęście, ufff :D

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Sob paź 10, 2015 20:24 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Kolacja, winko i kanapa to super pomysl na jesienno-sobotni wieczór. :ok:
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Nie paź 11, 2015 11:18 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Hej :)
Zrelaksowałaś się choć trochę?
Zobaczyłaś jakiś film, albo posłuchałaś muzyki ? Sobotni wieczór, z netem i winkiem może być bardzo miły :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie paź 11, 2015 11:22 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Całkiem się wygodnie leżało w nowym miejscu :wink: Ale rano nadal nie jestem przekonana co do tego ustawienia... Z kuchni wygląda dobrze, ze środka salonu też, ale jak się stanie w drzwiach coś jest nie tak. Jest zaburzona płynność, perspektywa jest zła :|
Mój kącik dowodzenia wszechświatem:
Obrazek (na zdjęciu trochę błędów matrixa się wkradło :wink: )
i porównanie
Obrazek

Dziś mnie czeka dalszy ciąg sprzątania. Nabłyszczanie paneli, rozłożenie dywanu, w przedpokoju przyklejenie obrazków. Chciałabym nabyć w tym tygodniu badylki do wazonu, może uda się dostać na targu, bo nigdzie na mieście nie znalazłam.

edit:
winka nie było :wink: gdyby sprzedawali je w ilości próbówkowej, to może bym częściej piła, a tak to mi sie nie chce całej butli otwierać :wink: Ale niedługo mam urodziny, to może wtedy dojrzeje :mrgreen:
Ostatnio edytowano Pon paź 12, 2015 11:00 przez Aia, łącznie edytowano 1 raz

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Nie paź 11, 2015 11:48 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Ale masz pięknie w mieszkaniu :D W moim stylu :ok: :ok: :ok: Super wygląda, gratuluję :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Winko można kupić w małych buteleczkach ;) Ja niestety jestem fanką winka tak okropną, że mogłabym dzień w dzień pić - ale tylko wytrwane, ewentualnie półwytrawne. Słodkich alkoholi nie znoszę :)

Ale polecam Ci coś innego na wieczór - herbatkę z cytryną, miodem i rumem :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie paź 11, 2015 20:08 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Pieknie tam masz :) Roznica jest ogromna z tym co bylo kiedys ^^ :D

Zgadzam sie z klaudia, w lidlu sa takie male buteleczki :)

Ja tez jestem fanka wina ;) I tak samo moglabym pic dziennie do smaku, do kolacji... :) Przy czym lubie od slodkich po wytrawne - zalezy do czego :)
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pon paź 12, 2015 9:57 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Ja nie lubię alkoholu, nie smakuje mi. Mam jedno wino, które lubię, ale Mogen Davida, nie sprzedają w małych buteleczkach :(
Wczoraj, to ani herbatki, ani obiadu, bo gaz się skończył :evil: :evil: Już myślałam, że będę musiała moje piękne kaczątko wywalać :placz: ale zjadłam krwiste :twisted: podobno są ludzie, którzy nawet tak lubią... Dziś dopiero co dostarczono mi pełną butlę, więc spragniona, w końcu kawę sobie zaparzę.

Dziękuję za komplementu odnośnie mieszkania - pamiętajcie, że można je kupić :mrgreen: Po czasie wiem, że mój styl to na pewno sypialnia, bardzo dobrze sie tam czuję i w 100% spełnia założenia. Salon bym zmieniła. Chciałam wesołe, jasne, słoneczne panele, ale tym razem wybrałabym w zimnym odcieniu - lepiej do takich dobrać meble. Gdybym mogła wybierać, teraz miałabym styl nowoczesny, a co - trochę luksusu na wysoki połysk :wink:
Wczorajszy plan zrealizowany + zamontowałam żyrandol, nareszcie kable nie straszą z sufitu. A przedpokój zaczął mieć sens i wyglądać całkiem całkiem, przydałoby się tylko jeszcze więcej obrazków

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto paź 13, 2015 13:49 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

A więc kontynuując. Przedpokój. Od razu mówię, nie polecam samodzielnego kładzenia tapety, jeśli ktoś nie ma doświadczenia, za to ma 160 cm wzrostu :twisted: Nie wyszło jakoś tragicznie, ale wzór mi się przesunął i zdecydowanie to była najmniej przyjemna część remontu (no może prócz gładzenia sufitu) :evil: Najważniejsze jednak, że tapeta się trzyma, nie odstaje i nie ma purchli :ok: W związku z nią, przedwczoraj mnie olśniło. Za sprawką Klaudiifj postanowiłam odnowić taboret. Pomalowałam na biało, kupiłam serwetki z zamiarem przymierzenia się do decupege'u (który od zawsze podobał mi się niezmierzenie i jakoś nigdy nie składało się bym go spróbowała sama zrobić). Wracając do tematu - serwetki w kwiatowe wzorki... no nie pasuje. Jedyny motyw florystyczny w mieszkaniu, to żywa zielenina na parapecie... Wzory łowickie, które bardzo lubię - multum kolorów, do kuchni będzie pasować, jak ulał... ale to też nie to. W końcu wzięłam się za wyrzucanie resztek kleju do tapet, który mi został i zawadzał... i bingo!

Stary stołeczek:
Obrazek
Nowy stołeczek :D
Obrazek

Jeszcze nie jest wykończony, jeszcze muszę położyć lakier, jeszcze wszystko może się zdarzyć, jeszcze mogę popsuć :mrgreen: ale efekt mi się podoba i co najważniejsze łączy ze sobą dwa pomieszczenia, ciągłość kompozycji zachowana :ok:

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Wto paź 13, 2015 16:31 Re: Honorowy Kot [tj. kochany pies Kaj] ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Wow :D I stołeczek i salon :1luvu:
♪♫♬ ♪

*anika*

 
Posty: 13244
Od: Pon mar 28, 2005 20:15
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości