Strona 1 z 1

DO KASACJI

PostNapisane: Czw gru 06, 2007 11:29
przez zuzola
Mam zasłonki do pojedynczej klatki wystawowej. Użyte kilka razy, z dobrym skutkiem- nawet BOBa dostałyśmy :wink:
http://coco.cattery.pl/
Na wystawy się nie wybieramy, może zasłonki znajda innego właściciela.
Są uszyte przeze mnie, na maszynie, więc to zupełna amtorszczyzna. Proszę wziąć to pod uwagę :oops: Materiał- zdaje się tafta, opalizujący brąz, ładny. Spód dwustronie obszyty, w środku ręcznik frotte. Dwie zasłonki mocowane troczkami u góry klatki. Rozmiar odpowiedni, ew, odrobinke większe, niz za małe, spód ok. 65 na 70 cm, zasłonki długość ok. 73 cm, szer. na dole 95, na górze 65, bo są zakładki.
Jeśli byłoby zainteresowanie, wstawię fotki.
Wylicytowana kwota na potrzeby jopop.

PostNapisane: Pt gru 07, 2007 0:01
przez Beata B.
Byłabym zainteresowana zasłonkami, bo i tak muszę coś wykombinować na wystawę 15 grudnia.
Problem w tym, że termin licytacji jest taki, że byłoby dla nas za późno :oops: .
Jeszcze dojdzie czas przesyłki :( .
Może mogłaby być jakaś opcja "kup teraz" :oops: .

PostNapisane: Pt gru 07, 2007 8:22
przez zuzola
Beatko, daj mi adres, wyślę Ci zasłonki, obejrzysz i ocenisz, jaka kwota jest odpowiednia. Tyle, ile uznasz za słuszne, wyślij Jopop. To będzie "kup teraz" jakie zaproponujesz :wink: Pozwoliłam sobie na taka decyzję, ponieważ nikt nie wyrażał zainteresowania, a koty potrzebuja wsparcia. Mogę wysłać poleconym listem priorytetowym, ale gwarancji, że dojdą nie dam... Ale powinny, problem jest z doręczaniem paczek, listy chyba ida normalnie... Może ktoś mógłby Ci podwieźć?... Mieszkam niedaleko Bełchatowa. :D Jesli mam wysyłać, to szybciutko adres prosze i lecę na pocztę :D
ps. zasłonki oczywiście wyprane, dwa razy wypłukane, wyprasowane :wink:
Kasia

PostNapisane: Pon gru 10, 2007 20:59
przez zuzola
Zasłonki są już u nowej właścicielki, która zadeklarowała wpłatę w wys. 40 zł. na konto JOPOP, oraz zwróciła mi koszt przesyłki, za co również dziękuję :D
JOPOP prosze o podanie Beacie B. numeru konta do wpłaty, dziękuję za szybki i dość nietypowy :wink: bazarek i pozdrawiam.
Kasia

PostNapisane: Wto gru 11, 2007 0:19
przez Beata B.
Zasłonki rzeczywiście są już u mnie :D , przywędrowały w zawrotnym tempie :roll: .
Bardzo jestem szczęśliwa, że nie muszę się już tym martwić, a zasłonki są naprawdę bardzo twarzowe dla mojej koteczki :D .

Chciałabym pieniążki 40 zł przelać Jopop na konto, tylko bardzo proszę o numer.

PostNapisane: Wto gru 11, 2007 14:39
przez Beata B.
Numer konta dostałam i pieniążki przelałam :D .

PostNapisane: Wto gru 11, 2007 14:58
przez zuzola
Beata B. pisze:Numer konta dostałam i pieniążki przelałam :D .

dziękuję :D

PostNapisane: Śro gru 12, 2007 7:37
przez zuzola
zuzola pisze:
Beata B. pisze:Numer konta dostałam i pieniążki przelałam :D .

dziękuję :D

Pieniążki wpłynęły, jeszcze raz dzięki, watek można wykasować.
ps. Beatko, powodzenia na wystawie!