Przykra sprawa...

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro maja 16, 2007 6:21

LimLim pisze:Pytanko mam. Od kilku dni - tygodni już prawie czekam na wiadomość od Snickers. Wygiełdowałam książkę, zapłaciłam i ...cisza. Na PW nie odpowiada na e-maile też :roll: Nie chodzi o kasę, tylko o zasadę no i głupio mi bardzo, bo książka dla koleżanki miała być. :(

Czy wy mieliście też ten problem ze Snickers?


Ja nie miałam problemów z Snikers. Wylicytowałam u niej jakąś kartke świąteczną. Przelałam pieniądze a kartka bardzo szybko doszła.
To było jakiś czas temu, ale wtedy ona bywała cześciej na forum teraz jej nie widzę. :roll:
Obrazek

maggia

 
Posty: 17535
Od: Sob gru 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Poznań/Luboń

Post » Śro maja 16, 2007 8:40

Dzięki maggia, pozostaje mi tylko czekać :roll:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Śro maja 16, 2007 9:28

Czasami zdarzaja sie rozne wypadki losowe, odpukac...
Nie pamietam, czy licytowalam cos u Snickers, ale widzialam duzo Jej aukcji.
Obrazek Obrazek

Anna_33

 
Posty: 4120
Od: Nie mar 05, 2006 23:39
Lokalizacja: Warszawa Ursynow

Post » Śro maja 16, 2007 18:28

Czy ktoś ma może kontakt do AnetaW? Licytowane były 2 książki- ja za swoją zapłaciłam, ale nie dostałam, z kolejna osoba umówiła się na przesłanie pieniędzy jak książkę dostanie(też cisza). Było to 2 miesiące temu, od tego czasu nie ma jej na forum :( Pw wisi nieodebrane- co robić?
Obrazek
tornado w Alabamie;P

Blond Tornado

 
Posty: 5322
Od: Pon cze 13, 2005 1:29
Lokalizacja: Poznań/ Birmingham

Post » Pon cze 04, 2007 11:09

pivonka2 przeprasza wszystkich do ktorych nie dotarly przesylki lub pieniadze. od ponad tygodnia nie ma internetu. nie moze obsluzyc bazarku ani konta. prosi o wyrozumialosc.

boni

 
Posty: 15556
Od: Nie wrz 24, 2006 21:02
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post » Pon cze 04, 2007 11:17

to ja tu przepraszam rzeczoną Pivonkę, której nie moge przekazac dwóch fantów z KB, z braku czasu...
stanelo na Poczcie, ale sie dziewczyna nie odezwała w tej sprawie - czekam wiec na jej powrót do rzeczywistosci ;) , mi sie troche teraz godzinowo w pracy pozmieniało, wiec mam nadzieje ze jakos, w koncu ;)
nasze Obrazek potwory ;) + Fela i Frania na DS

pilne! Jajek i Dodek szukają dobrego Domu :)

xandra

 
Posty: 11042
Od: Nie paź 31, 2004 21:31
Lokalizacja: Warszawa, Bielany

Post » Pon cze 04, 2007 12:20

Blond Tornado pisze:Czy ktoś ma może kontakt do AnetaW? Licytowane były 2 książki- ja za swoją zapłaciłam, ale nie dostałam, z kolejna osoba umówiła się na przesłanie pieniędzy jak książkę dostanie(też cisza). Było to 2 miesiące temu, od tego czasu nie ma jej na forum :( Pw wisi nieodebrane- co robić?

Tą drugą osobą jestem ja... U mnie też cisza :( pw nieodebrane...
Czy ktoś coś wie o Anecie ?

Marcik

 
Posty: 259
Od: Wto lut 06, 2007 20:31

Post » Pon cze 04, 2007 14:06

boni pisze:pivonka2 przeprasza wszystkich do ktorych nie dotarly przesylki lub pieniadze. od ponad tygodnia nie ma internetu. nie moze obsluzyc bazarku ani konta. prosi o wyrozumialosc.


Ooo,bo ja właśnie czekam na przesyłkę.
Widziałam,że pw nieodebrane i zaczynałam się zastanawiać dlaczego :roll: .
Ale teraz ok :ok: ,więc cierpliwie będę czekać :D
Kicia,Złotka,( Klara,Filuś,Morti -śpij spokojnie)Avi i Niutek.

Monika D.

 
Posty: 1459
Od: Pon paź 30, 2006 0:05
Lokalizacja: Świebodzin

Post » Pon cze 04, 2007 16:23

Ja się zgadzam z Marylą.
Co nie zmienia faktu, że mimo robienia notatek w zeszyciku wszystko mi się pierniczy, jak mam więcej niż dwie aukcje jednocześnie.
Ostatnio miałam 5, w tym jedną dwa razy i była katastrofa.
Kiedyś miałam 14 na copółrocznej giełdzie i
był sajgon.
Za każdym razem obiecuję poprawę.
Tym razem też.

Kocurro

 
Posty: 11393
Od: Nie sty 11, 2004 20:31
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post » Pon cze 04, 2007 16:58

Ooo, dzięki za wieści od Pivonki :)
czekam w takim razie cierpliwie :)

ewick

Avatar użytkownika
 
Posty: 5976
Od: Pon lis 27, 2006 16:32
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon cze 04, 2007 17:59

Ja mam kontakt z AnetąW, dam jej znać (dopiero dziś tu zajrzałam).

Jana

 
Posty: 32148
Od: Pt sty 03, 2003 19:59
Lokalizacja: Warszawa (Koło)

Post » Pon cze 04, 2007 23:13

maggia pisze:
LimLim pisze:Pytanko mam. Od kilku dni - tygodni już prawie czekam na wiadomość od Snickers. Wygiełdowałam książkę, zapłaciłam i ...cisza. Na PW nie odpowiada na e-maile też :roll: Nie chodzi o kasę, tylko o zasadę no i głupio mi bardzo, bo książka dla koleżanki miała być. :(

Czy wy mieliście też ten problem ze Snickers?


Ja nie miałam problemów z Snikers. Wylicytowałam u niej jakąś kartke świąteczną. Przelałam pieniądze a kartka bardzo szybko doszła.
To było jakiś czas temu, ale wtedy ona bywała cześciej na forum teraz jej nie widzę. :roll:


ja zamiast wylicytowanej bransoletki otrzymałam... klucz do zamka Yale, jak ją o to zapytałam- 0 odpowiedzi... :roll:
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro cze 06, 2007 9:39

A czy ktoś może wie co się dzieje z DamąKier? :roll:
Wylicytowała książkę na Fundacje Agapeanimalia, książka została wysłana. Pieniędzy brak, na forum jej nie ma od miesiąca, pw wisi. :?
Obrazek

maggia

 
Posty: 17535
Od: Sob gru 02, 2006 12:13
Lokalizacja: Poznań/Luboń

Post » Śro cze 06, 2007 17:40

XAgaX pisze:
ja zamiast wylicytowanej bransoletki otrzymałam... klucz do zamka Yale, jak ją o to zapytałam- 0 odpowiedzi... :roll:

Może to znak, że masz wejść do jej mieszkania i obsłużyć się sama? :wink:

Lemoniada

Avatar użytkownika
 
Posty: 12923
Od: Pon maja 29, 2006 18:56
Lokalizacja: Białystok /Warszawa

Post » Śro cze 06, 2007 19:04

Lemoniada pisze:
XAgaX pisze:
ja zamiast wylicytowanej bransoletki otrzymałam... klucz do zamka Yale, jak ją o to zapytałam- 0 odpowiedzi... :roll:

Może to znak, że masz wejść do jej mieszkania i obsłużyć się sama? :wink:
:lol: Na to wygląda.
Basienia
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości