Skrzyneczka_z_kotkami na sterylizacje kotek działkowych

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob maja 27, 2006 19:36

Ja także poproszę o informacje i czy gdzieś można obejrzeć Twoje rzeczy?
:)

Funia

 
Posty: 2705
Od: Wto cze 10, 2003 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 27, 2006 19:37

Bombelek pisze:ooo,
trzymam kciuki za licytacje.

Majszczur, pozwolisz, ze w przyszlym tygodniu poprosze Cie o informacje jak robisz takie, podobne rzeczy.


jasne, nie ma sprawy, tylko jak będziesz próbowała kontaktować się ze mną na pw to proszę powtórz swój adres w tekście maila. nie mam skonfigurowanego outlook'a i nie dam rady odpisać bezpośrednio na list otrzymany przez forum. pamiętaj.

Majszczur

 
Posty: 1062
Od: Śro mar 29, 2006 13:31
Lokalizacja: Warszawka... po prostu

Post » Sob maja 27, 2006 19:43

Funia pisze:Ja także poproszę o informacje i czy gdzieś można obejrzeć Twoje rzeczy?
:)


można, na aukcjach internetowych i ... u moich znajomych. Jeszcze nie prowadzę działalności, hi, hi.

Ale nie zbaczajcie z tematu przewodniego,
to nie jest wątek reklamowy tylko licytacja.
Czy mam rozumieć że się poddajecie i skrzyneczka moja? :king: ?

Majszczur

 
Posty: 1062
Od: Śro mar 29, 2006 13:31
Lokalizacja: Warszawka... po prostu

Post » Sob maja 27, 2006 19:49

No, ja już napisałam, że na razie wymiękam :D

Funia

 
Posty: 2705
Od: Wto cze 10, 2003 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 27, 2006 19:59

Wydaje mi sie, ze przelicytowalas tak ze nie dalas szans innym. Mysle, ze mozemy sie umowic na odbior skrzyneczki (szczegoly napisze CI na pw)
A innym moge powiedziec, ze na takie skrzynkeczki mozna polowac na
www.wylegarnia.pl
Grażka

Bombelek

 
Posty: 437
Od: Śro cze 16, 2004 13:31
Lokalizacja: Warszawa Mokotow

Post » Sob maja 27, 2006 20:52

Bombelek pisze:Wydaje mi sie, ze przelicytowalas tak ze nie dalas szans innym. (...)


A więc I'm the :king: i prawie półtora kota idzie pod nóż! Alelluja!

Majszczur

 
Posty: 1062
Od: Śro mar 29, 2006 13:31
Lokalizacja: Warszawka... po prostu

Post » Pon maja 29, 2006 8:58

nie było mnie troche no i prosze co sie tutaj wyrabia ;)

Majszczur może zrobiłabys podobna i wystawila na aukcje - widzisz jakie ma wziecie :)

aassiiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 8288
Od: Pt sty 20, 2006 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon maja 29, 2006 12:29

aassiiaa pisze: (...) Majszczur może zrobiłabys podobna i wystawila na aukcje - widzisz jakie ma wziecie :)


:ok: chętnie, tylko po pierwsze ja wykonuję takie rzeczy nieco inną techniką, bardziej pracochłonną (skrzyneczkę od Bombelka już odebrałam, więc wiem) a ponadto ostatnio cierpę na deficyt kocich motywów i chroniczny brak czasu (mam dość absorbujące dziecko z syndromem buntu trzylatka :crying: :strach: , choć jeszcze do trzech wiosen jej trochę brakuje), ale....

... jesli ktoś byłby baaardzo zainteresowany możemy omówić szczegóły na pw. choć nie obiecuję, że dam radę tak od ręki

wstępnie proponuję:
1. dostarczenie mi kocich motywów (świetne są takie przedwojenne czarno-białe retuszowane pocztówki z kociakami, jak z kącika z myszką w Kocich Sprawach), ale może być każdy inny koci motyw, ze zdjęciem ulubieńca włącznie. Potrzebuję mieć oryginał lub kserokopię takiego motywu w oczekiwanych rozmiarach (jeśli będzie tam jakiś tekst kserokopia musi być w formie lustrzanego odbicia)

2. wybrany przedmiot na którym ma być dany motyw. Rozumiem, że tu interesują nas skrzyneczki, ale może być niemal wszystko (choć ja najchętniej pracuję na drewnie i kamieniu)

3. proszę o kontakt Bombelka czy będzie sama wystawiała te przedmioty (jak juz gdzieś pisałam koty zrzuciły mi aparat ze stołu i na razie nie jestem w stanie robić fotek) :placz:

Mam nadzieję, że Bombelek nie będzie mi miała za złe, że rozpisuję się w tym wątku, jeśli uzna to za nieeleganckie szybciutko wyedytuję albo poproszę o przeniesienie :wink:

już się boję zawalenia pracą, oj :roll:

Majszczur

 
Posty: 1062
Od: Śro mar 29, 2006 13:31
Lokalizacja: Warszawka... po prostu

Post » Pon maja 29, 2006 14:01

Kochani,
jestem otwarta na wszelkie propozycje.
zdjecia robic moge poniewaz dysponuje aparatem cyfrowym
do wystawienia nie pozostało mi zbyt wiele rzeczy bo mam jeszcze
skarpetki z kotem i bluze z misiami ktore wystawie jeszcze dzis.
Z Majszczurem miałysmy przyjemnosc spotkac sie i jestem szczesliwa ze mialam mozliwosc spotkac kolejna osobe ktorej zwierzeta sa bliskie.
Jesli bedzie taka mozliwosc ze Majszczur wykona cos na aukcje to ja zrobie zdjecia i moge tez wystawic. :lol:
Grażka

Bombelek

 
Posty: 437
Od: Śro cze 16, 2004 13:31
Lokalizacja: Warszawa Mokotow

Post » Śro maja 31, 2006 12:07

ja bede miala ewentulanie jakies propozycje ale dopiero po przeprowadzce na inne mieszkanko (wakacje) bo teraz to sama nie wiem co mi potrzebne :oops:

aassiiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 8288
Od: Pt sty 20, 2006 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 01, 2006 11:38

aassiiaa, zapraszam więc w środku lata :D

Majszczur

 
Posty: 1062
Od: Śro mar 29, 2006 13:31
Lokalizacja: Warszawka... po prostu

Post » Czw cze 01, 2006 13:02

Majszczur pisze:aassiiaa, zapraszam więc w środku lata :D


dzieki :)

aassiiaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 8288
Od: Pt sty 20, 2006 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 129 gości