Poznańskie koty: P.Singer (zakończona)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt maja 19, 2006 1:54 Poznańskie koty: P.Singer (zakończona)

Pieniązki z licytacji zostana przekazane na potrzeby kocie

Dokładnie dla naszych poznańskich kotów które mamy w domach tymczasowych , leczenie , kastracje
http://adoptusie.schronisko.net/
Oraz na kastracje wolnozyjacych - schronisko niestety wstrzymało kastracje do odwołania...



Cena wywoławcza 10 zł, licytacja trwać bedzie tydzień od złożenia pierwszej oferty.


wydawca: Państwowy Instytut Wydawniczy
tytuł oryginału: Animal Liberation
data wydania: 2004
nr wydania: I
ISBN: 83-06-02936-4
kategoria: popularnonaukowe
tłumaczenie: Anna Alichniewicz
Anna Szczęsna:
projekt okładki i opracowanie graficzne: Karolina Ciążkiewicz
format książki: 122 x 195 mm
okładka: miękka
cena rynkowa : 33.00 zł http://czytelnia.onet.pl/0,5610,0,1,nowosci.html

Prezentowana książka, tłumaczona na wiele języków, stała się inspiracją i podstawą teoretyczną ruchu wyzwolenia zwierząt i nazywana jest czasami jego biblią.

Choć napisana przez filozofa, jej adresatem może być każdy inteligentny i wrażliwy czytelnik. Zasadnicze stanowisko filozoficzne, wyłożone jasno i zwięźle, jest poparte bogatym aktualnym materiałem faktograficznym. Autor kwestionuje postawę, którą można określić jako szowinizm gatunkowy ("gatunkowizm"). Jest to zjawisko tak powszechne, że osoby, skądinąd pozbawione okrucieństwa, biorą nieświadomy udział w działaniach, które wymagają poświęcenia najistotniejszych interesów członków innych gatunków dla błahych ludzkich zachcianek. Singer ilustruje swą tezę przykładami eksperymentów i hodowli przemysłowej, a przedstawiony materiał, choć komentowany powściągliwie, robi duże wrażenie.
Obrazek
Ostatnio edytowano Śro maja 31, 2006 16:00 przez marinella, łącznie edytowano 1 raz
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)

Post » Pt maja 19, 2006 11:51

15zl :D
Obrazek

Happy

 
Posty: 2832
Od: Śro lis 19, 2003 2:36
Lokalizacja: Bayreuth, Niemcy

Post » Pt maja 19, 2006 12:21

A ja daję 17.

majak

 
Posty: 254
Od: Sob sty 07, 2006 19:38
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt maja 19, 2006 20:24

Podniosę przy okazji ;)

Czytałam tę książkę i uważam, że należy ją traktować z duuuuuużym przymrużeniem oka, chociaż jako ciekawostkę oczywiście warto przeczytać :)
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Śro maja 24, 2006 19:23

Coś nikt nie licytuje :( Policytuję sobie ze sobą sama. Ja kontra ja :) 20!

majak

 
Posty: 254
Od: Sob sty 07, 2006 19:38
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro maja 31, 2006 15:50

majak pisze:Coś nikt nie licytuje :( Policytuję sobie ze sobą sama. Ja kontra ja :) 20!


udane przelicytowanie ;) wygrałas :)

Przepraszam za tak długie milczenie z mojej strony
wypadł mi z dnia na dzien tygodniowy wyjazd i dopiero dzis wróciłam
Juz zabieram sie za gieldowe porzadki

wysyłam pw i dzis jeszcze zapakuję fant , jak tylko pieniazki dojadą na konto od razu wysle paczke.
poprosze na pw adres wysyłki

dziekuje za udzial w aukcji :)
NIE KUPUJ! Adoptuj

ObrazekObrazek

marinella

Avatar użytkownika
 
Posty: 18772
Od: Nie wrz 04, 2005 21:24
Lokalizacja: Poznań :)




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości