"Zagadki Sherlocka Holmesa"- KONIEC AUKCJI 8)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt maja 05, 2006 22:13 "Zagadki Sherlocka Holmesa"- KONIEC AUKCJI 8)

Dwanaście opowiadań o znakomitym detektywie- amatorze Sherlocku Holmesie. Posługując się sztuką dedukcji, logicznym myśleniem oraz szeroką wiedzą naukową z przeróżnych dziedzin, skutecznie ściga on nawet najgroźniejszych przestępców, których brytyjska policja nie jest w stanie ująć. Książka zawiera opowiadania, które w Polsce były publikowane tylko raz- przed II wojną światową.

Licytujemy na akcję z mojego podpisu, przez tydzień od pierwszej oferty.
Cena wywoławcza 10 zł.
Ostatnio edytowano Sob maja 13, 2006 14:25 przez VeganGirl85, łącznie edytowano 2 razy
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Sob maja 06, 2006 12:35

20 8)
Kontakt raczej przez e-mail lub komorki.

aisak

 
Posty: 1805
Od: Sob paź 29, 2005 16:15
Lokalizacja: Monachium/Łódź

Post » Sob maja 06, 2006 18:52

dziękuję :D
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post » Pt maja 19, 2006 7:52

Chyba jeszcze nie zaplacilam, nie??

bo sie gubie... :roll:
Kontakt raczej przez e-mail lub komorki.

aisak

 
Posty: 1805
Od: Sob paź 29, 2005 16:15
Lokalizacja: Monachium/Łódź

Post » Pt maja 19, 2006 20:27

chyba nie ;) W każdym razie w środę wieczorem pieniędzy jeszcze nie miałam ;)

W poniedziałek wysyłam książkę :) Doszła paczka z poprzednią i wieszakiem? :)
chętni na kota
-
Pozytywne myślenie wszystko odmieni - ja wierzę w świat bez bezdomnych, cierpiących psów i kotów jeszcze przed 40.
---
Poszukuję osoby która może pomóc w sterylizacji kotów bezdomnych w Polanowie oraz Nowym Miasteczku oraz osoby która odwiezie wiejską kotkę na zabieg pod Kielcami. Proszę o info na pw. Dziękuję :-)

VeganGirl85

Avatar użytkownika
 
Posty: 16929
Od: Śro gru 29, 2004 9:09
Lokalizacja: Warszawa Grochów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości